Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

SZYBKIE PŁATNOŚCI
już dostępne

Kategorie

Sprzęt multimedialny
Sprzęt i zestawy multimedialne do szkół Nowoczesne szkolnictwo z pewnością różni się od rozwiązań stosowanych w edukacji wiele lat temu. Aktualnie nikogo nie dziwi obecność projektorów, ...

Sprzęt i zestawy multimedialne do szkół

Nowoczesne szkolnictwo z pewnością różni się od rozwiązań stosowanych w edukacji wiele lat temu. Aktualnie nikogo nie dziwi obecność projektorów, tablic multimedialnych oraz komputerów w salach lekcyjnych. Efektywne sposoby nauczania korzystają ze zdobyczy technologii na każdym kroku. Nowoczesna szkoła na co dzień wykorzystuje różne multimedia w edukacji.

Obecnie w większości sal lekcyjnych znajdują się tablice multimedialne. Nauczyciele mogą korzystać z programów edukacyjnych odtwarzając filmy edukacyjne na dużej rozdzielczości. Do komfortowego użytkowania tablica multimedialna oprócz projektora potrzebuje odpowiednich akcesoriów, takich jak: głośniki, interaktywne półki, moduły bezprzewodowego połączenia z komputerem, markery suchościeralne, czyściki magnetyczne oraz płyny to tablic suchościeralnych.

Pomocne multimedia w szkole, to również monitory interaktywne. Nie są to jakby mogło się wydawać zwykłe ekrany LCD. Przede wszystkim odznaczają się wbudowanym komputerem oraz technologią dotykową, pozwalającą obsługiwać nawet 20 punktów jednocześnie. Za sprawą zastosowania szkieł hartowanych, monitor interaktywny jest dostatecznie chroniony przed ewentualnymi uszkodzeniami. Interesujący może okazać się również statyw do monitora lub kupno stołu interaktywnego.

Pełnoprawny zestaw multimedialny do szkoły to nie tylko monitor interaktywny oraz tablica multimedialna. Warto umożliwić uczniom naukę przy pomocy komputerów. Obecnie popularne są nie tylko urządzenia stacjonarne, lecz laptopy oraz tablety. Inwestycję warto poszerzyć o systemy multimedialne. Oprogramowanie NetSupport School umożliwia nauczycielowi swobodne zarządzanie komputerami udostępnionym uczniom. Nauczyciel może w prosty sposób udzielać instrukcji, dzielić się zawartością oraz treściami, czy wykonywać zdalną realizację tekstów.

Więcej

Podkategorie

 • Zestawy multimedialne

  Zestawy multimedialne dla szkół i firm

  Wszyscy, którzy w swojej pracy zawodowej prowadzą jakieś szkolenia, konferencje czy spotkania biznesowe powinni zwrócić uwagę na dostępne w naszym asortymencie zestawy interaktywne. W przedstawianym dziale produktów można znaleźć między innymi na nowoczesne, panoramiczne i wielodotykowe tablice. Korzystając z takich sprzętów śmiało można mówić o innowacyjnych rozwiązaniach. Nasze urządzenia dedykowane są także dla szkół i uczelni. Produkty już od pierwszego spojrzenia zwracają na siebie uwagę. Tablice mają współczesne wzornictwo, są eleganckie i doskonale komponują się we wszystkich wnętrzach. Każdy dystrybuowany przez nas zestaw multimedialny dla szkoły lub firmy, to połączenie sprawdzonych rozwiązań z nowoczesnymi funkcjami. Przy jednej tablicy może pracować nawet do dziesięciu osób, sprzęt jest bardzo prosty w montażu, a jego obsługa po odbyciu krótkiego szkolenia nikomu nie powinna przysparzać żadnych trudności. W skład zestawu poza tablicą wchodzi również komplet głośników i interaktywna półka. Tablice dostępne w tej kategorii produktów mają programowalne przyciski i wiele przydatnych funkcji. Jeżeli zatem szkole, uczelni czy firmie potrzebny jest produkt, którego cechą rozpoznawalną jest funkcjonalność i niska cena, to przejrzenie asortymentu w tej sekcji będzie strzałem w dziesiątkę. Można śmiało stwierdzić, że nasze zestawy multimedialne do szkół, to wyjątkowe propozycje zachęcające do nauki i oswajające dzieci oraz młodzież z innowacyjnymi technologiami.

 • Tablice multimedialne

  Tablice multimedialne, interaktywne i wielodotykowe dla szkół i firm

  Tablice multimedialne to bardzo praktyczne i funkcjonalne rozwiązania, które niekiedy swoim wyglądem mogą przypominać tablice suchościeralne, jednak oferują o wiele więcej możliwości. Z powodzeniem można wykorzystywać je w placówkach edukacyjnych, ale również w różnego rodzaju przedsiębiorstwach do wizualnego prezentowania różnych treści, w tym np. prezentacji, ponieważ współdziałają one zarówno z podłączonym do nich komputerem, jak i projektorem multimedialnym. W końcu należy pamiętać, że tablice multimedialne to obecnie najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu dostępnych na rynku urządzeń edukacyjnych. Stąd też w naszym sklepie staramy się dawać dostęp do wielu różnych modeli tablic interaktywnych, które to różnią się od siebie m.in. wymiarami, czy też parametrami. Dzięki temu każda placówka zainteresowana nabyciem tego rodzaju sprzętu ma możliwość odpowiedniego doboru pod względem własnych potrzeb i oczekiwań. Dostępna w naszej ofercie tablica interaktywna wielodotykowa doskonale sprawdzi się w przypadku tych miejsc, gdzie w tym samym czasie korzysta z niej kilka osób. Wszystko za sprawą możliwości pisania, czy też rysowania dziesięciu użytkownikom równocześnie.

  Poza tym tablice multimedialne tworzone są na bazie innowacyjnych, a zarazem dość zaawansowanych technologii, dlatego też większość z dostępnych obecnie modeli została automatycznie wyposażona we własne oprogramowanie, co w znacznym stopniu ułatwia ich użytkowanie, ponieważ nie ma potrzeby instalowania żadnych, dodatkowych sterowników. Ponadto, zarówno tablica multimedialna do szkoły, jak i tablice interaktywne dla firm znajdujące się w asortymencie naszego sklepu, charakteryzują się najwyższą jakością, która stanowi gwarancję wydajności, funkcjonalności, czy też niezawodności, a także zapewnia wysoki komfort pracy. To wszystko sprawia, że tak naprawdę mamy do czynienia z doskonałymi narzędziami do nauki, czy też pracy. Co więcej, cena w stosunku do możliwości, jakie daje jest atrakcyjna, co jak wiadomo, jest ściśle uzależnione od modelu, a także funkcji, w jakie dana tablica została wyposażona.

 • Akcesoria do tablic multimedialnych

  Akcesoria do tablic szkolnych multimedialnych

  Przedstawiana kategoria produktów, to przede wszystkim zestawy akcesoriów do tablic interaktywnych. Ci z Państwa, którzy posiadają takie produkty, wśród licznych gadżetów znajdą między innymi: suchościeralne mazaki, półki interaktywne, czyściki magnetyczne i płyny do czyszczenia. Coraz więcej szkół, uczelni i firm wykorzystuje nowoczesne ekrany. Co za tym idzie, akcesoria do tablic szkolnych cieszą się sporym zainteresowaniem. Jednym słowem, mając tablice multimedialne, niezbędne są akcesoria do pisania, wyświetlania zdjęć czy puszczania filmów. Dostępne w tej sekcji produkty charakteryzują się wysoką jakością wykonania i przystępnymi cenami. Jeśli więc chcecie Państwo, żeby Wasza tablica interaktywna podłączona była do głośników, to zachęcamy do poznania specyfikacji naszych urządzeń. Wśród tych zestawów, poza głośnikami, znajdują się także moduły do bezprzewodowego łączenia tablic z komputerami i wiele innych innowacyjnych gadżetów. Wystarczy przejrzeć cały asortyment i wybrać akcesoria dopasowane do potrzeb.

 • Projektory

  Projektory multimedialne (krótko- i ultraogniskowe) do szkół

  Zajęcia w szkołach z roku na rok staja się coraz bardziej multimedialne. To bardzo dobrze, ponieważ w ten sposób uczniowie mają szansę zobaczyć na własne oczy dużo więcej, zamiast tylko czytać treść podręcznika. Samo wyświetlenie obrazowego schematu może przynosić lepsze efekty w zrozumieniu tematu lekcji. Jednak, aby podczas zajęć było możliwe wyświetlanie prezentacji, obrazów, a nawet puszczanie filmów, niezbędny jest projektor multimedialny.

  Jeśli w klasie znajdzie się projektor, z pewnością będzie często używany. Obraz zawsze pomaga w nauce, a również i nauczyciele z przyjemnością będą korzystać z dodatkowych pomocy dydaktycznych. Żeby dydaktycy mogli długo pracować oraz spełniać stawiane przed nim wymagania, warto zadbać o kupno wysokiej jakości urządzenia. Projektory do szkół powinny być bardzo jasne, żeby obraz był widoczny nawet w ciągu dnia. Ponadto powinny wyróżniać się wysokim kontrastem i rozdzielczością. Właśnie takie urządzenia proponujemy w naszym sklepie internetowym.

  W naszej ofercie znajdują się projektory krótkoogniskowe i ultraogniskowe. Są to modele, które doskonale sprawdzają się nawet w niewielkich pomieszczeniach, gdzie projektor musi znajdować się blisko ściany lub ekranu projekcyjnego. Urządzenia te zapewniają wysoką jakość oraz wytrzymałość, ponieważ pochodzą wyłącznie od renomowanych producentów (Epson, BenQ lub Sony). Dodatkowo dbamy o atrakcyjną ofertę dla placówek oświatowych. Chcemy wspierać edukację - dlatego też niska cena oferowanych przez nas urządzeń pozostanie niezmienna.

 • Tablety, laptopy, notebooki

  Notebooki, tablety i laptopy szkolne dla uczniów i nauczycieli

  W dobie naszych czasów hasło „nowoczesna i interaktywna szkoła” nie jest już tylko pustym sloganem. Coraz więcej placówek oświatowych stawia na zakup różnych elektronicznych urządzeń, dlatego też poniższą kategorię produktów stanowią przede wszystkim notebooki szkolne dla uczniów i nauczycieli. Jeśli są Państwo gotowi na zakup takich sprzętów, to gorąco zachęcamy do przejrzenia wszystkich urządzeń znajdujących się na liście produktów. Dysponujemy nowoczesnymi tabletami, laptopami i notebookami. Dobierając ten asortyment za priorytet postawiliśmy sobie znalezienie zaawansowanych technologicznie urządzeń, które sprawdzą się w szkolnych warunkach. Dziś nauczyciele podczas prowadzenia zajęć mogą korzystać z różnych elektronicznych pomocy naukowych.

  Zajęcia matematyczne, językowe czy przyrodnicze z powodzeniem można prowadzić korzystając z nowoczesnego oprogramowania. Dzieci chętnie uczęszczają na takie zajęcia, są bardziej zaangażowane i gotowe do zdobywania nowych wiadomości. Z kolei nauczyciele pracujący na laptopach w prosty sposób mogą wystawiać oceny i planować zadania. Prezentujemy Państwu nasze tablety do szkoły i mamy nadzieję, że ich niska cena przypadnie Wam do gustu. Do składania zamówień zachęcamy nie tylko prywatne placówki, ale także publiczne instytucje oświatowe. W tym dziale produktów znajdzie się także coś dla klientów indywidualnych. Nasze urządzenia pochodzą od cenionych na całym świecie producentów. Laptopy dla uczniów mają zainstalowane aktualne oprogramowanie, dyski o sporej pojemności oraz szybkie i wielordzeniowe procesory.

 • Monitory interaktywne

  Stół lub monitor interaktywny do szkoły

  Wprowadzanie nowoczesnych rozwiązań do szkół sprawia, że dla uczniów nauka staje się dużo bardziej wciągająca. Z drugiej strony nauczyciel może wykorzystać znacznie więcej materiałów podczas lekcji, żeby przedstawić temat w dużo ciekawszy sposób. Technologią, która zdobywa coraz większą popularność w szkołach są monitory interaktywne.

  Działanie takiego monitora można przyrównać do dużego tabletu dotykowego. To urządzenie jest wyjątkowo proste w obsłudze. Żeby je uruchomić wystarczy komputer (często jest on wbudowany w monitor). Za jego pomocą można łączyć się z internetem. Wystarczy włożyć pendrive, żeby uruchomić prezentację. Monitor interaktywny do szkoły to prawdziwa rewolucja! Pozwala niezwykle zaoszczędzić czas. Doskonałe parametry sprawiają, że na monitorze pracuje się płynnie i bez zakłóceń. W ekranie jest zamontowany wysokiej jakości wyświetlacz LED w jakości full HD. Dzięki temu obraz jest jasny i posiada żywe, naturalne kolory.

  W naszym sklepie można również zakupić stół multimedialny, będący połączeniem monitora z kątowym statywem elektrycznym. Taki zestaw rozwiązuje problem z ustawieniem lub powieszeniem monitora. Wystarczy ustawić go w pionowej pozycji, a dzięki kółkom przymocowanym do statywu, z łatwością można go odstawić w mniej używaną część klasy. W razie potrzeby można go wyjąć i w parę chwil uruchomić. Stół, który można ustawić w pozycji poziomej, to doskonała propozycja do prac grupowych, ponieważ potrafi obsłużyć do 4 użytkowników jednocześnie.

  Prezentowane urządzenia multimedialne w naszej ofercie to nie tylko gwarancja jakości, ale również świetna cena.

 • Ekrany projekcyjne

  Ekrany projekcyjne dla szkół lub firm

  Ekrany projekcyjne sprawdzają się w wielu miejscach - w firmach, domach, lokalach, ale przede wszystkim coraz częściej wykorzystywane są w szkołach. Ekrany znacznie podnoszą atrakcyjność szkolnych zajęć, niezależnie od przedmiotu. Treści przekazywane na ekranie projekcyjnym są dla ucznia o wiele czytelniejsze, a także łatwiej przyswajalne, dzięki czemu wpływają pozytywnie na poziom wiedzy uczniów oraz ich zadowolenie ze szkolnych zajęć. Dzięki ich wykorzystaniu nauczyciel może uatrakcyjnić lekcje o filmy nawiązujące do poruszanej tematyki, jak i wykorzystać wcześniej przygotowane przez siebie prezentacje, zamiast tradycyjnego pisania na tablicy. Prezentacje oraz materiały mogą być wykorzystywane oraz udoskonalane przez nauczyciela na wielu lekcjach, dzięki czemu może on zaoszczędzić wiele czasu na mozolnym przygotowywaniu zajęć. Takie rozwiązanie wpływa nie tylko na atrakcyjność zajęć, ale również pozwala na ich sprawniejsze przeprowadzenie - zamiast skupiać się na przepisywaniu treści, można zwrócić więcej uwagi na wytłumaczenie trudniejszych dla uczniów zagadnień. To samo dotyczy również szkoleń, jakie przeprowadzane są w firmach - treści stają się czytelne dla pracowników, a także o wiele atrakcyjniejsze.

  Wybierając ekran projekcyjny do firmy lub szkoły, warto zwrócić uwagę na ekran projekcyjny na statywie, który z łatwością można przemieszczać, wykorzystując go w różnych salach. Nasz sklep oferuje szeroki wybór ekranów o różnych wymiarach, wśród których każdy znajdzie odpowiedni do swojej firmy lub szkoły. Gwarantujemy konkurencyjną cenę i zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 • System pomiarowy Neulog

  Modułowy system pomiarowy - zestaw NeuLog

  Modułowy system pomiarowy NeuLog, to cenna pomoc dydaktyczna dla każdego nauczyciela. Zestaw NeuLog składa się z niezależnych modułów pomiarowych różnych wielkości fizycznych i jest połączony z komputerem przez złącze USB. Komputer ze specjalnym oprogramowaniem opracowuje wyniki pomiarów, które w postaci na przykład tabel lub wykresów pokazuje na tablicy interaktywnej lub ekranie. Dzięki temu uczniowie mogą na bieżąco obserwować wyniki doświadczenia.

  Bardzo ważne jest to, że moduły pomiarowe mogą działać również samodzielnie, bez komputera. Wówczas zapisuje się i opracowuje wyniki pomiarów na komputerze w późniejszym czasie. Niezależność modułów (których może być nawet do 50 w zestawie) sprawia, że kompletowanie zestawu może być rozłożone w czasie, a dzięki temu mniej dotkliwe ekonomicznie. Ponadto dla jeszcze większego ułatwienia producent oferuje zestawy startowe, których cena jest niższa niż suma cen modułów wchodzących w ich skład. W związku z tym, że moduły systemu LeuLog są bardzo różnorodne, to dla ułatwienia producent oferuje zestawy startowe, których cena jest niższa niż suma cen modułów wchodzących w ich skład.

 • Pracownia komputerowa

  Zarządzaj pracownią komputerową z NetSupport School

  Wychodząc naprzeciw wymaganiom współczesnego świata, szkoły również idą z duchem czasu i coraz częściej spotykamy w nich ciekawe rozwiązania multimedialne. Szczególnie ważne jest wyposażenie pracowni komputerowej, która powinna być dla uczniów atrakcyjna i oferować coś więcej, niż dzieci mają na co dzień w swoich domach. Tym samym konieczne jest, aby nauczyciel miał możliwość sprawdzania, co uczniowie robią w danym momencie na swoich komputerach. NetSupportSchool należy do wiodących oprogramowań spotykanych w nowoczesnych szkolnych salach komputerowych. Zarządzanie pracownią komputerową jeszcze nigdy nie było tak proste i ciekawe zarówno dla uczniów, jak i nauczyciela. Za pomocą oprogramowania nauczyciel ma możliwość nie tylko kontrolowania tego, co się dzieje na k