Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

Kategorie

Przedszkole i Żłobek
Dekoracje na ścianę do pokoju dziecka, żłobka bądź przedszkola Ścienne ozdoby przeznaczone dla naszych milusińskich to nie tylko znane już wszystkim, bardzo popularne i urokliwe naklejki ...

Dekoracje na ścianę do pokoju dziecka, żłobka bądź przedszkola

Ścienne ozdoby przeznaczone dla naszych milusińskich to nie tylko znane już wszystkim, bardzo popularne i urokliwe naklejki na ścianę dla dzieci, ale również inne produkty, których bogatą ofertę prezentuje nasz sklep. Wszystkie sprzedawane przez nas wyroby odznaczają się wysoką jakością wykonania, a ich cena oraz warunki nabycia są konkurencyjne wobec rynkowych propozycji innych firm.

Dekoracje i ozdoby na ścianę zarówno w dziecięcych pokojach, jak i żłobkach, przedszkolach czy klubach malucha, pełnią funkcję nie tylko upiększającą, ale również edukacyjną i utylitarną. Tę ostatnią sprawują z powodzeniem listwy zabezpieczające na narożniki, panele wyciszające czy efektowne osłony ścian w postaci wielobarwnych welurowych paneli, pasów, folii ochronnych oraz osłonek pod wyłączniki, polecane zwłaszcza jako dekoracje do żłobka. Sprawdzą się tu z pewnością również kieszonki na zabawki w kształcie zwierząt, które nie tylko cieszą oko, ale również motywują dziecko do sprzątania (np. zabawą w karmienie hipopotama czy liska klockami itp.). Zaprezentowane produkty oczywiście równie dobrze spełnią oczekiwania zarówno dzieci, jak i rodziców również w domach, stanowiąc dekoracje na ścianę do pokoju dziecka. W naszym sklepie dostępne są również magnetyczne tapety, miarki wzrostu, kartonowe aplikacje czy edukacyjne makatki ułatwiając trudną naukę pór roku lub zaznajamiających z mapą Polski.

Zarówno w żłobkach, jak i przedszkolach doskonałym pomysłem jest wykorzystanie gotowych tablic informacyjnych takich jak ogłoszenia czy jadłospis, przyciągających uwagę rodziców, ale również będących ciekawym elementem dekoracyjnym w hallach, korytarzach czy szatniach. Lustra także mogą być elementem dekoracyjnym w przedszkolnych salach zwłaszcza, że dodatkowo mogą stanowić pomoc w ćwiczeniach logopedycznych.

Ciekawą kategorię stanowią oferowane przez nasz sklep, polecane zwłaszcza jako dekoracje do żłobka i przedszkola, tzw. manipulacje sensoryczne, czyli montowane do ścian i wykonane ze sklejki w połączeniu z innymi materiałami tablice, które posiadając niewątpliwie walory estetyczne, wspomagają manualny rozwój dziecka, rozbudzając zarazem jego ciekawość. Część elementów tablic posiada fakturę różniącą się w sposób znaczący od sklejki - np. tablica przedstawiająca kota imituje jego futerko w miejscu, gdzie znajduje się tułów zwierzęcia. W innym przypadku ogon konia wykonany jest ze szczeciny pędzla, a jeszcze gdzie indziej - sztacheta płotu z drewna o fakturze surowej deski.

Więcej

Podkategorie

 • Manipulacje sensoryczne

  Zabawki sensoryczne i manipulacyjne do pokoju dziecka

  Wspieranie rozwoju młodych ludzi to zadanie, które wymaga od nauczycieli stosowania różnorodnych metod. Liczy się, aby angażować do pracy jak najwięcej zmysłów oraz zachęcać dzieci do zabawy, która uczy ich nowych umiejętności. Potrzebne jest do tego odpowiednie wyposażenie sal, będących otoczeniem, w którym najmłodsi spędzają większą część dnia.
  Zabawki sensoryczne, które posiada w swoim sortymencie nasz sklep, to bardzo korzystnie wypływające na proces edukacji artykuły. Nauczyciele, wychowawcy czy osoby prowadzące zajęcia w rożnego rodzaju ośrodkach, docenią ich zalety podczas organizowania zajęć najmłodszym. Celem tych zabawek są manipulacje sensoryczne, czyli prowokowanie dzieci do wykonywania określonych zadań angażujących ich zmysły. Świetnie sprawdzają się tutaj sensoryczne dekoracje na ścianę. Zawieszony zegar kusi do przestawiania wskazówek, a czerwone punkty przypominające zagubione w soczyście zielonej trawie robaczki, zdają się prosić dziecko o zaprowadzenie ich do celu. Kulodromy czy zwierzątka z futerkiem znajdujące się na poziomie wzroku i w zasięgu ręki młodego człowieka to dla niego naprawdę wielka atrakcja. Ten typ elementów edukacyjnych jest bardzo praktyczny i nie zajmuje wiele miejsca, gdyż wisi ponad podłogą. Mogą one znaleźć się na ścianie lub ozdobić drzwi.
  Te zabawki sensoryczne to doskonałe dekoracje na ścianę do przedszkola czy do pokoju dziecka. Jasne, żywe barwy wprowadzają przyjazny klimat i stwarzają radosna aurę. Ponadto są to produkty wykonane solidnie, aby mogły cieszyć wiele pokoleń dzieci. Gwarantują też bezpieczeństwo, gdyż zostały zaprojektowane uwzględniając specyfikę artykułów dla najmłodszych. Cena tych produktów jest wyjątkowo korzystna, zwłaszcza że są one jednocześnie stylowymi dekoracjami do sal zabaw, żłobków czy przedszkoli oraz stanowią bardzo funkcjonalne zabawki. Wybierając je dla naszych dzieci czy podopiecznych mamy pewność, że spędzą one długie godziny na zabawie nimi, jednocześnie ćwicząc odbieranie świata za pomocą wielu zmysłów.

 • Makatki edukacyjne

  Makatki edukacyjne dla dzieci

  Makatki edukacyjne dla dzieci to doskonały sposób nie tylko na przyozdobienie ściany. Oprócz swoich niezaprzeczalnych walorów estetycznych jednocześnie uczą i bawią. Mogą być wspaniałą pomocą edukacyjną zwłaszcza, że są widocznym elementem, na który często nawet mimowolnie spoglądają najmłodsi.
  Czym charakteryzuje się dobra makatka dla dzieci? Jest to przede wszystkim produkt bezpieczny, który z powodzeniem może służyć do zabawy najmłodszym z dzieci. Ponad to na uwagę zasługuje ich interaktywna forma. Elementy do makatki edukacyjnej są przypinane na rzepy czyniąc ją wyjątkowo atrakcyjną dla dzieci. Maluchy zachęcone do przyczepiania akcesoriów z radością będą dzięki niej poznawać otaczający je świat. Co może przedstawiać makatka edukacyjna? Domek to jeden z motywów, który spodoba się młodym ludziom najbardziej. Przedstawiając elementy przyrody, gospodarstwa domowego, a także ludzi będzie świetny pretekstem do wielokierunkowej nauki. Makatka edukacyjna Pory Roku pokaże najmłodszym dzieciom prawa, które rządzą światem przyrody. Wszystko to przy użyciu dołączonych wielu, ciekawych, rzepowych aplikacji, które posiadają nasycone, wyraziste kolory. Tkaniny z jakich wykonano makatki, to materiały najwyższej jakości. Makatka edukacyjna dla dzieci na pewno świetnie sprawdzi się podczas edukacji przedszkolnej czy wczesnoszkolnej, ale mogą ją także wykorzystywać do zajęć opiekunowie w żłobkach.
  Atrakcyjna cena, którą proponuje nasz sklep to kolejny powód, aby nabyć te wszechstronne produkty.

 • Dekoracje welurowe, tapety

  Welurowe naklejki i tapety na ścianę dla dzieci

  Jak w prosty, zarazem efektowny sposób odmienić wygląd pokoju dziecięcego? Welurowe naklejki na ścianę dla dzieci lub welurowe tapety do pokoju dziecka to jedno z wielu rozwiązań, które jest wyjątkowo proste do umieszczenia lub odklejenia. Mogą one stać się jednym z elementów całości wystroju pokoju dziecięcego lub być używane w różnych miejscach w domu, w zależności od indywidualnych potrzeb.

  Welurowe dekoracje ścienne, które oferuje nasz sklep to między innymi popularna wśród dzieci miarka wzrostu w kształcie żyrafy, dzięki której maluch będzie żywo zainteresowany zmianami swojego organizmu. Dostępne są również panele dekoracyjne z weluru, na których znalazły się misternie wycięte wzory w kształcie motyli, gwiazdek, prostokątów czy sylwetek dzieci. Mogą one stać się funkcjonalnymi elementami wystroju pokoju dziecięcego dzieląc go na strefy zabawy, nauki i wypoczynku lub być po postu wykorzystywane jako ozdoba. W ofercie sklepu Moje Bambino znajdują się także samoprzylepne tapety welurowe, wyjątkowo miłe w dotyku, w kształcie prostokąta lub koła. Mogą one stanowić rodzaj tablicy, do której dziecko samodzielnie będzie przylepiało literki, ćwicząc swoje zdolności pisania i czytania lub służyć do wygodnej ekspozycji prac plastycznych dzieci, zarówno w domu, jak i w placówkach edukacyjno-wychowaczych.

  Korzystna cena i wysoka jakość oferowanych produktów pozwalają na wyposażenie pokoju dziecięcego przez klientów indywidualnych oraz sal zabaw i nauki w przedszkolach, żłobkach oraz szkołach.

 • Kieszonki na zabawki

  Wiszące kieszenie i organizery na zabawki

  Rodzice, nauczyciele i wychowawcy wiedzą jak trudne jest utrzymanie porządku wszędzie tam, gdzie pojawiają się dzieci. Nauka najmłodszych zasad utrzymywania w swojej przestrzeni ładu bywa często trudnym zadaniem. Z pomocą przychodzą jednak produkty, które nie tylko pomieszczą wszystkie zabawki, ale będą też znakomicie wyglądały w dziecięcych wnętrzach.
  Kieszenie na zabawki to alternatywa dla tradycyjnych regałów i półek. Korzystanie z nich jest niezwykle proste, gdyż wystarczy zawiesić taki organizer w pożądanym miejscu, by następnie zacząć odkładać tam drobiazgi, przybory plastyczne czy inne akcesoria. Nasz sklep posiada w swojej ofercie produkty, które dzięki swojemu atrakcyjnemu wyglądowi na pewno zachęcą dzieci do sprzątania. Wiszący organizer na zabawki z motywem zwierzęcia to też doskonały element wystroju dziecięcego pokoju. Na pewno zmotywuje najmłodszych do utrzymania porządku ucząc ich właściwej organizacji przestrzeni. Do większych zabawek idealnie nada się duży, komfortowy worek. Gdzie sprawdzi się wisząca kieszeń na zabawki? Oczywiście w każdym pokoju należącym do dziecka, ale szczególne potrzeby w tym zakresie mają sale przedszkolne, pomieszczenia w żłobkach oraz świetlice. To tam produkty te ułatwią wychowawcom zadnie samej nauki porządku, ale także jego utrzymania.
  Praktyczność oraz pożyteczność tych produktów, niewielka cena i piękne wykonanie są powodem, dla którego powinny one znaleźć się w instytucjach wychowawczych i edukacyjnych, ale także w domowych, dziecięcych pokojach. Wiszący organizer na zabawki nie zajmuje dużo miejsca, a dzięki swojej funkcjonalności na pewno zapanuje nad niepożądanym bałaganem.

 • Naklejki na ścianę

  Naklejki na ścianę dla chłopca lub dziewczynki

  Pokój dziecka to jego azyl, niezwykłe miejsce, w którym powinno czuć się dobrze. To właśnie w swoim pokoju maluch spędza najwięcej wolnego czasu we własnym domu. Tutaj bawi się, uczy, śpi i przyjmuje swoich gości. Nic więc dziwnego, że każde dziecko chce mieć wpływ na wygląd tej wyjątkowej przestrzeni, który powinien być dopasowany do indywidualnych potrzeb malucha, jego gustu i oczekiwań. Jeżeli zastanawiają się Państwo, jak w ciekawy i niestandardowy sposób ożywić cztery kąty swojego dziecka, polecamy świetną dekorację, która w ostatnim czasie cieszy się ogromną popularnością. Są to naklejki na ścianę dla chłopca lub dziewczynki.

  Naklejki na ścianę dla dzieci to prosty i szybki sposób na całkowitą odmianę dziecięcej przestrzeni. Zarówno mali chłopcy, jak i małe dziewczynki znajdą w przygotowanej przez nas ofercie warianty odpowiednie dla siebie. Nasz sklep internetowy poleca między innymi naklejki wyróżniające się motywami kwiatowymi, zwierzęcymi czy bajkowymi. Każdy z produktów do pokoju dziecięcego charakteryzuje się starannym i trwałym wykonaniem.

  Naklejki dekoracyjne na ścianę są bardzo łatwe w montażu, dzięki czemu każdy rodzic bez problemu poradzi sobie z tym zadaniem. Na uwagę zasługuje nie tylko atrakcyjny wygląd dostępnych w ramach naszej oferty naklejek oraz ich wysoka jakość, ale także przystępna cena. Proponowane przez nas artykuły mogą zostać przyklejone nie tylko na ścianę, ale także na okno czy lustro. Ponadto łatwo je usunąć z danej powierzchni, a następnie przykleić w innym miejscu. Zróżnicowane rozmiary, kolory oraz motywy pozwalają na wybranie przez każde dziecko wzoru idealnego dla siebie. Zachęcamy do bliższego poznania przygotowanej przez nas oferty, która obejmuje atrakcyjne cenowo oraz wyglądowo naklejki na ścianę. Pokój dziecięcy udekorowany tego typu ozdobami na pewno zwróci uwagę każdego dziecka, które będzie czuło się w nim bardziej komfortowo. Naklejki spełnią oczekiwania zarówno dziewcząt, jak i chłopców w każdym wieku.

 • Dekoracje kartonowe

  Dekoracje i ozdoby z kartonu

  Małe dzieci nie potrzebują najczęściej bardzo wymyślnych zabawek i dekoracji. Wystarczy kolorowy sztywny papier, aby wykreować fantazyjne dekoracje kartonowe, które stworzą świat sprzyjający rozwojowi maluchów przez zabawę. Pasują one do pokoju, sali zabaw w przedszkolu czy też żłobku. Dekoracje z kartonu dla dziecka, które oferuje sklep Moje Bambino, specjalizujący się w akcesoriach, zabawkach i pomocach edukacyjnych dla dzieci, to prosty sposób na zmianę wyglądu pokoju dziecięcego lub przygotowanie sali przedszkolnej na zabawę karnawałową.

  Kartonowe ozdoby do pokoju dziecka dostępne w asortymencie sklepu Moje Bambino to zarówno całe zestawy dekorujące ściany. Znajdziemy tam zestaw z chmurką, zestaw z motylkiem, falą, łąką, zwierzętami z ZOO lub na safari czy skrzynią pirata, jak i kolorowe girlandy, tak lubiane przez maluchy. Wszystkie dekoracje mają otwory pozwalające na wygodne ich zamocowanie, które możliwe jest także na specjalnych zawieszkach, dostępnych osobno. Twarda tektura, z jakiej zostały wykonane dekoracje zapewnia ich trwałość, a fantazyjne kolory z pewnością przyciągną uwagę dzieci.

  Sklep Moje Bambino to bogata oferta akcesoriów, zabawek i pomocy edukacyjnych dla dzieci w różnych przedziałach wiekowych, wspierające je w harmonijnym i zrównoważonym rozwoju. Korzystna cena, a przede wszystkim dbałość o wysoką jakość wszystkich oferowanych przez nas produktów, powodują, że zakupy w sklepie Moje Bambino są wygodne i bezpieczne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i placówek edukacyjno-wychowawczych.

 • Lustra

  Bezpieczne lustra logopedyczne do pokoju dziecka

  Lustro jest jednym z ulubionych elementów zabawy nawet dla najmłodszych maluchów. Już na początku swojego rozwoju chętnie obserwują w nich siebie. Lustro do pokoju dziewczynki lub chłopca to także polecany element minimalistycznego wystroju według metody Marii Montessori, która zdobywa coraz większą popularność w ostatnich latach. Wiszące horyzontalnie lustra logopedyczne to także element wystroju gabinetów specjalistów zajmujących się problemami z rozwoje mowy u dzieci. Pozwalają one na uważną obserwację dokonywaną przez samo dziecko oraz logopedę, jak pracuje jego aparat mowy i jakie wady można skorygować, aby ułatwić dziecku nauczenie się wymawiania poszczególnych, trudniejszych głosek.

  Wiele osób, zwłaszcza początkujących rodziców, zastanawia się jednak, jak wybrać bezpieczne lustro do pokoju dziecka, aby nie przewróciło się ono i nie rozbiło w drobne kawałki niebezpieczne dla malucha. Z pomocą przychodzi sklep Moje Bambino, gdzie dostępne są bezpieczne lustra. Można je powiesić zarówno w pokoju dziecięcym, jak i w gabinecie logopedycznym. Prostokątne w kształcie, zostały podklejone specjalną folią uniemożliwiającą rozbicie szkła. Mocowane do ścian za pomocą wkrętów, będą w pełni bezpieczne, zarówno dla mieszkańców pokoju dziecięcego, jak i pacjentów w gabinecie logopedycznym.

  Korzystna cena oraz wysoka jakość akcesoriów i narzędzi do edukacji i zabawy dostępnych w sklepie Moje Bambino powoduje, że nasz asortyment jest ceniony zarówno przez rodziców, jak i nauczycieli oraz specjalistów zajmujących się prawidłowym rozwojem dzieci. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

 • Tabliczki informacyjne

  Kolorowe tabliczki informacyjne do pokoju dziecka

  Właściwie zaaranżowana przestrzeń dla dzieci to taka, w której najmłodsi dobrze się czują, lubią się uczyć i bawić. Dlatego też elementy takie jak tabliczki informacyjne dla dzieci to świetny pomysł, jeżeli chcemy urządz