Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

SZYBKIE PŁATNOŚCI
już dostępne

Kategorie

Duża motoryka, sport
Zabawki motoryczne i sportowe Nasz sklep internetowy oferuje zabawki motoryczne oraz zabawki sportowe dla dzieci w różnym wieku, począwszy od najmłodszych maluchów, dzieci w wieku przedszkolnym, ...

Zabawki motoryczne i sportowe

Nasz sklep internetowy oferuje zabawki motoryczne oraz zabawki sportowe dla dzieci w różnym wieku, począwszy od najmłodszych maluchów, dzieci w wieku przedszkolnym, a także szkolnym. Nasze zabawki zostały stworzone przez ekspertów w sprawach rozwoju dziecka i zaspokajania jego potrzeb. Zabawki motoryczne dla najmłodszych to trzyczęściowe, wesołe maty do ćwiczeń i zabawy, chusty animacyjne do zabaw grupowych, kolorowe kształtki rehabilitacyjne, piankowe domki oraz skrzynie i wiele wiele innych. Oferujemy również typowe zabawki sportowe, takie jak: piłki, akcesoria do rytmiki, drabinki do ćwiczeń, ścianki wspinaczkowe, akcesoria do gier zespołowych i wiele innych zabawek wykonanych z dbałością o szczegóły, estetykę oraz bezpieczeństwo dzieci.

Oferujemy również sprzęt oraz akcesoria, które z powodzeniem można wykorzystać w szkole podczas zajęć WF, na sali gimnastycznej, ale i w zaciszu domowym. Oferujemy akcesoria do gier plenerowych, taki jak: tennis, ping - pong, piłka nożna, koszykówka. W ofercie znajdują się również cymbergaje i gry świetlicowe, takie jak na przykład piłkarzyki. Jeśli chcesz możesz swojemu dziecku stworzyć małą siłownię w zaciszu domowym. W naszym sklepie są dostępne rowerki stacjonarne, bieżnie, steppery, ławeczki treningowe oraz wiosła treningowe. Ruch jest niezwykle istotnym elementem w prawidłowym rozwoju dziecka. Warto już od najmłodszych lat wdrożyć dziecko w zdrowy i aktywny tryb życia. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszego sklepu i naszymi produktami w atrakcyjnych cenach.

Więcej

Podkategorie

 • Przedszkole i Żłobek
 • Sala gimnastyczna - Szkoła

  Moje Bambino tworzy zespół doświadczonych ekspertów, którzy doskonale zdają sobie sprawę z tego jak ważne, z punktu widzenia rozwoju małego dziecka, są odpowiednie ćwiczenia z zakresu dużej motoryki. Dlatego właśnie wzbogaciliśmy nasz asortyment również o wyposażenie sali gimnastycznej. Możemy zaoferować Państwu bogatą kolekcję: akcesoriów sportowych, drabinek, materaców, pomocy do ćwiczeń równowagi, skrzyń gimnastycznych, piłek, akcesoriów rehabilitacyjnych, a nawet mebli do przechowywania akcesoriów sportowych.

   

  Gwarantujemy najwyższą jakość, a tym samym niezawodność, wszystkich naszych produktów, a także atrakcyjne ceny.

   

  Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia naszej bogatej oferty. W razie jakichkolwiek pytań, nasi konsultanci, służą Państwu pomocą.

 • Maxi plansze
Kliknij, aby się z nami skontaktować