Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

Magnetyczna mapa Polski

199123

Produkt dostępny

169,90 zł

Więcej informacji


Kolorowa mapa Polski wprowadza w świat zagadnień geografii, środowiska i miast Polski. Ruchome elementy dają możliwość omówienia danego zagadnienia w ujęciu przestrzennym. Uczeń poznaje położenie na mapie krain geograficznych, nazwy podstawowych pasm górskich, rzek oraz sąsiadów naszego państwa. Możliwość umieszczenia elementu magnetycznego w różnych obszarach na mapie daje szansę pokazania dziecku zjawisk występujących w różnych rejonach kraju, otwierając pole do dyskusji. Zestaw zawiera mapę oraz 55 magnesów należących do Zestawu podstawowego. Zestaw podstawowy to serie magnesów w kategoriach: miasta, sąsiedzi Polski, poznaj swój kraj, rzeki i morze, góry, zwierzęta. Pomoc przeznaczona do wzbogacania zajęć edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, do pracy grupowej i indywidualnej. Dodatkowe magnesy zawarte w kolejnych seriach obejmują tematykę z zakresu kształcenia klas 4-6.
• mapa o wym. 60 x 52 cm
• 55 magnesów o wym. 3 do 6 cm

OSTRZEŻENIE:
  • Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.
  • Produkt zawiera magnesy lub części magnetyczne. Magnesy przyciągnięte do siebie lub przywierające do przedmiotu metalowego w organizmie człowieka mogą być przyczyną poważnych, a nawet śmiertelnych obrażeń. W przypadku połknięcia magnesów lub wprowadzenia ich do dróg oddechowych należy natychmiast zwrócić się o pomoc lekarską.


Produkty uzupełniające

KodNazwaIlośćCenaWartość
Podgląd
199127
Komplet magnesów Naj… w Polsce1
49,90 zł
49,90 zł
Podgląd
199128
Stroje i kultura ludowa Polski. Zestaw znaczków do magnetycznej mapy Polski.1
55,90 zł
55,90 zł
Podgląd
199129
Komplet magnesów Parki Narodowe w Polsce1
49,90 zł
49,90 zł

Produkty polecane

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Tematyka strony: wyposażenie szkół, wyposażenie przedszkola, pomoce edukacyjne, pomoce dydaktyczne, wyposażenie żłobków i przedszkoli
Kliknij, aby się z nami skontaktować