Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

Podręcznik do rytmiki

199214

Produkt dostępny

19,90 zł

Więcej informacji

Podręcznik do rytmiki pt. „Zabawy z rytmem, głosek, dźwiękami i ruchem w przedszkolu” autorstwa cenionego pedagoga Marioli Stryja, to książka zawierająca zbiór piosenek i zabaw dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Zabawy muzyczne z powodzeniem można stosować nie tylko podczas zabaw przedszkolnych, ale również w szkołach podstawowych, szkołach tańca i szkołach muzycznych.

W podręczniku zawartych zostało 26 zabaw rytmiczno-muzycznych, w których dzieci eksperymentują z rytmem, głosem, dźwiękami i ruchem, rozwijając swoją wyobraźnię muzyczną. Podczas zabaw zawartych w podręczniku dzieci mają okazję słuchać, odtwarzać i tworzyć muzykę. Śpiewają piosenki, poruszają się przy muzyce i w rytm muzyki, dostrzegają zmiany charakteru muzyki, takie jak: dynamika, tempo i wysokości dźwięku oraz wyrażają ją ruchem. Reagują na sygnały, muzykują z użyciem instrumentów oraz innych źródeł dźwięku. 

Do książki dołączona została płyta CD z podkładem muzycznym.

Wszystkie te zabawy można również zastosować podczas zajęć prowadzonych metodą TUPUTAN. Jest to nowatorska metoda autorstwa Marioli Stryja, polegająca na wykorzystaniu dywanu edukacyjnego TUPUTAN na zajęciach wychowania przedszkolnego.

• książka w miękkiej oprawie o formacie 16,7 x 25,7 cm 
• 32 str.
• 1 płyta CD

Podręcznik stanowi doskonałą pomoc dla nauczyciela w codziennych zadaniach edukacyjnych realizowanych w ramach podstawy programowej. 

Produkty uzupełniające: Mata edukacyjna TuputanProdukty uzupełniające

KodNazwaIlośćCenaWartość
Podgląd
056200
Mata edukacyjna Tuputan1
1 990,90 zł
1 990,90 zł

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Tematyka strony: wyposażenie szkół, wyposażenie przedszkola, pomoce edukacyjne, pomoce dydaktyczne, wyposażenie żłobków i przedszkoli
Kliknij, aby się z nami skontaktować
//0 jesli aktywne