Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

Magiczna ściana

821100

O dostępność zapytaj BOK: 0 801 577 544

14 999,90 zł

Więcej informacji

To jedyny w swoim rodzaju system interaktywnej rozrywki grupowej, łączący sport z wirtualną rzeczywistością. Na Magicznej ścianie gra się piłką, rzucając nią lub uderzając o ścianę. Gry i animacje, które stanowią nasze cele, wyświetlane są na interaktywnej ściance. Konsola Magicznej ściany zawiera pakiet interaktywnych gier dostosowanych do różnego wieku graczy. Pozwala to na zabawę osobom w różnym wieku. Ilość uczestników jest nieograniczona - w grze może brać udział nawet kilkanaście osób na raz. Dodatkowo quizy edukacyjne pozwalają na urozmaicenie zajęć lekcyjnych poprzez zabawę połączoną z nauką. Dzieci chętniej będą chciały brać udział w interaktywnych zajęciach. Magiczna ściana to stabilna konstrukcja zaopatrzona w kółka, którą z łatwością można przestawiać pomiędzy pomieszczeniami. Obsługa platformy Magicznej ściany (Knoocker Inside) jest intuicyjna, a cała konstrukcja bezpieczna w użytkowaniu i odporna na czynniki zewnętrzne.

W skład zestawu wchodzą:

● Mobilny, składany ekran gry

● Projektor ultrakrótkoogniskowy

● Wbudowane nagłośnienie

● Wbudowany komputer (z łącznością Wi-Fi i systemem Windows)

● Wysuwany wysięgnik na projektor

● Zestaw czujników uderzeń piłek

● Klawiatura

● 50 piłeczek + pojemnik

 

Elementy dodatkowe (do kupienia osobno):

● Zestaw do karaoke (kod: 821101)

● Moduł interaktywnego do Magicznej ściany (kod: 821102)

● Klawiatura Logitech Touch (kod: 821103)

 

Najważniejsze cechy Magicznej ściany:

● interaktywna rozrywka dla dzieci i dorosłych,

● nauka poprzez ruch i zabawę,

● rozwija kreatywność,

● pokazuje, że nauka nie musi być nudna,

● unikalny sposób gry - animacje kontroluje się za pomocą dowolnej piłki,

● idealne rozwiązanie dla placówek edukacyjnych czy też sal zabaw, centrów rekreacji i sportu,

● gra grupowa rozwija w dzieciach umiejętności społeczne,

● dopasowana do różnego wieku graczy,

● urozmaici zajęcia edukacyjne łącząc naukę z zabawą,

● dobrze wpływa na rozwój koordynacji ruchowej i koncentrację,

● jest to mobilne centrum multimedialne (pozwala na oglądanie bajek, filmów, zorganizowanie karaoke).

 

Dzięki zestawowi quizów i gier edukacyjnych Magiczna ściana stanowi znakomite narzędzie edukacyjne. Istnieje możliwość podłączenia dodatkowego modułu interaktywnego, który sprawi, że Magiczna ściana zamieni się w tablicę interaktywną, którą można obsługiwać za pomocą specjalnych pisaków. Magiczna ściana wyposażona jest w dwa szerokopasmowe głośniki, które z łatwością nagłośnią każdą uroczystość i wspomogą zajęcia muzyczne. Dodatkowo można podłączyć zestaw mikrofonów bezprzewodowych, dzięki czemu można zorganizować niezapomniane karaoke. Magiczna ściana to olbrzymi ekran projekcyjny wyświetlający jasny obraz o przekątnej 84 cale (ponad 2 metry). Z pomocą dołączonej klawiatury bezprzewodowej można odtwarzać filmy, prezentacje i zdjęcia lub programy edukacyjne. Dane można podłączać za pomocą pendrive’a USB lub pobierać przez Internet bezprzewodowy.

GRY:

Runner - Logiczna gra, w której poruszający się ludzik musi pokonać wiele przeszkód na swojej drodze, by jak najdalej dobiec. Zadaniem graczy jest budowanie toru biegu runnera, poprzez aktywację, bądź dezaktywację różnych elementów tj. odskocznie czy platformy. Dzięki trafnym i przemyślanym strzałom, nasz ludzik może spokojnie biec przed siebie zbierając po drodze punktowane gwiazdki. Zadanie nie jest łatwe, a najmniejsza pomyłka skutkuje utratą życia naszego biegacza. Zatem w tej grze przyda się nie tylko celność rzutów, ale także głowa nie od parady!

Squar - Gra polega na rzucaniu piłkami w powiększające się kwadraty, widoczne na planszy. Za każdy kwadrat gracze otrzymują określoną ilość punktów w myśl zasady: im większy kwadrat, tym wyżej punktowany. Gracz, który chce zdobyć największą liczbę punktów za zbicie jednego kwadratu, musi podjąć ryzyko i doczekać aż urośnie on do liczby 4 bądź 5. Jednak jeśli gracz w porę nie zdąży tego zrobić, gra kończy się. W Squar można spróbować swoich sił w pojedynkę bądź drużynowo, ustanawiając coraz to nowsze rekordy.

Rec-Tang-Zings - Słodko śpiące prostokątne buźki mogą pokazać swoje oblicze, gdy tylko trafisz je piłką! Graczu, uważaj na czerwień niezadowolenia i szybko usypiaj prostokąty, które jeszcze nie śpią. Grzecznie śpiące ululaj dalej do snu i zdobywaj punkty!

Pie Attack - Uwaga! Jagodowe ciasto babuni może wylądować na Twojej buzi! Gra Pie Attack to gra dla osób z poczuciem humoru! Jeśli chcesz zdobyć jak najwięcej punktów, unikaj wesołych lemurków i innych zwyczajnych gości. Trafiaj w czerwone diabełki oraz nie pozwól by śmiały się z Ciebie. Bądź pierwszy i zmiażdż je jagodowym lukrem

Gifts - Gra o tematyce świątecznej pełna jest niespodzianek. Na interaktywnej ściance pojawiają się kolorowe prezenty, w które trzeba celować. Każdy trafiony prezent odsłania skrywaną niespodziankę, za którą dostaje się punkty. W prezentach mogą kryć się różne magiczne przedmioty związane ze świętami. Gdzieś w oddali może pojawić się także Święty Mikołaj, który wprowadzi nieco zamieszania do gry, a więc graczu ćwicz swoją koncentrację i celność!

Snowman - Lodowy bałwanek zachwycony pięknem zimowych śnieżynek, beztrosko przechadza się po lodowej krainie. Jest on jednak nieświadomy zagrożenia jakie na niego czyha. W interaktywnej grze Snowman gracze muszą ochronić bałwanka przed wielkimi bryłami lodu spadającymi z nieba. Za każde celne trafienie piłką w bryłę dostaje się punkty, a nasz bałwanek może spokojnie kontynuować zimową przechadzkę.

SYMULATORY:

Speed Bowling - Nowoczesny symulator bowlingu, dostępny jedynie na platformie Knoocker. W jednej rozgrywce możesz grać aż z trzema innymi osobami! Graczu - zbierz swoich przeciwników i sprawdź się w wirtualnym bowlingu! Możesz wybrać swój indywidualny identyfikator, który będzie Ci towarzyszył przez całą grę.

Goal Goal Goal - Symulator gry w piłkę nożną. Rozgrywka polega na tym, aby zdobyć jak najwięcej goli. Trzeba być szybkim, aby trafić do bramki i przechytrzyć bramkarza! Świetna zabawa zarówno dla jednego gracza, jak i dla wielu, bo dzięki współpracy można zdobyć więcej punktów.

QUIZY EDUKACYJNE:

Zestaw zawiera 15 quizów zawierających gry i ćwiczenia z zakresu: matematyki, języka angielskiego oraz rozpoznawania kolorów i kształtów.

MATEMATYCZNE:

  • Działania matematyczne – na ekranie pokazane jest działanie z jedną niewiadomą, gracz wybiera poprawną odpowiedź spośród wyświetlanych dookoła odpowiedzi.
  • Cyfry - gracz widzi na ekranie zbiór owoców. Jego zadaniem jest wybranie cyfry odpowiadającej ilości owoców w zbiorze.
  • Kształty - gracz ma za zadanie dopasować kształt do nazwy, która pojawia się na środku ekranu.

JĘZYK ANGIELSKI:

  • Gracz musi wybrać odpowiedni obiekt, którego nazwa pojawiła się na ekranie. Np. do nazwy zwierząt po angielsku należy dopasować odpowiedni obrazek.

KOLORY I KSZTAŁTY:

  • Zadaniem gracza jest wskazanie odpowiedniej figury, bryły w określonym kolorze.
Produkty uzupełniające

KodNazwaIlośćCenaWartość
Podgląd
821101
Zestaw do karaoke1
299,90 zł
299,90 zł
Podgląd
821102
Moduł interaktywny do Magicznej ściany1
1 699,90 zł
1 699,90 zł

Produkty polecane

Kliknij, aby się z nami skontaktować