Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

Gra z figurami

070002

Oczekujemy na dostawę

329,90 złPobierz plik

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego Maxi Plansze:

Maxi Plansze - film

Więcej informacji

Duże plansze z różnokolorowymi aranżacjami stwarzają liczne możliwości zabawy w grupie, zaspokajają także potrzebę nauki małych dzieci poprzez wielozmysłowe pobudzanie. Nauka w ruchu, zarówno w sali, jak i w plenerze, pozwala doskonalić umiejętności związane z obliczeniami matematycznymi, zabawami językowymi czy pojęciami dotyczącymi podstawowych figur geometrycznych. W myśl zasady polisensorycznego nauczania, aktywizujemy do nauki poprzez zabawę wszystkie rodzaje receptorów. Dzięki ciekawej formie i różnorodności są wręcz niezastąpione podczas spotkań plenerowych również z dorosłymi.

Plansze wykonane są z solidnej tkaniny, nadającej się do prania w pralce automatycznej. Dołączone do zestawu stalowe szpilki oraz specjalne otwory w planszy pozwalają na stabilne przymocowanie jej do podłoża na zewnątrz, np. na trawie. Plansze posiadają antypoślizgowy spód, co pozwala na bezpieczną zabawę w pomieszczeniach. Do każdej z nich dołączone są: instrukcja, 4 szpilki i torba do przechowywania.
• wym. ok. 150 x 150 cm

Zabawy pozwalają utrwalać wiedzę o figurach geometrycznych z zakresu stosunków przestrzennych. Do wykorzystania w pedagogice zabawy.

Do zabawy można wykorzystać Woreczki z grochem (500045, sprzedawane osobno).

OSTRZEŻENIE:
  • Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.
  • Ryzyko skaleczenia.


Produkty uzupełniające

KodNazwaIlośćCenaWartość
Podgląd
070025
Instrukcja do plansz1
19,90 zł
19,90 zł
Podgląd
070031
Maxi plansze - zabawy z (całą) klasą1
16,90 zł
16,90 zł

Produkty polecane

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Pobierz plik

Tematyka strony: wyposażenie szkół, wyposażenie przedszkola, pomoce edukacyjne, pomoce dydaktyczne, wyposażenie żłobków i przedszkoli
Kliknij, aby się z nami skontaktować
//0 jesli aktywne