Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

Panele Ecophon Master B białe 60 x 60 cm, 10 szt., mocowane bezpośrednio

842548

Oczekujemy na dostawę

1 199,90 zł

Więcej informacji

Panele akustyczne Ecophon Master B białe przeznaczone są do montażu na suficie. Skutecznie redukują hałas. Badania dowodzą, że hałas może skutecznie przynić się do braku efektywności nauczania, dlatego szczególnie w pomieszczeniach szkolnych  warto wprowadzać rozwiązania poprawiające akustykę wnętrza. 

Wszystkie panele tworzące systemy akustyczne Ecophon wykonane są z materiału niepalnego (wełny szklanej) wg badań i klasyfikacji EN ISO 1182, posiadając tym samym Euroklasę A2-s1,d0. 

Panele są łatwe do utrzymania w czystości, możliwe jest odkurzanie ręczne i maszynowe raz w tygodniu, jak również czyszczenie na mokro raz w tygodniu. Płyty są polecane przez Szwedzkie Stowarzyszenie Astmy i Alergii. 

Płyty są odporne na wilgoć do 95% przy temperaturze 30 stopni C bez wypaczenia, czy też rozwarstwienia. 

Panele polecane wszędzie tam, gdzie wymagana jest najmniejsza możliwa wysokość konstrukcyjna, dobra akustyka pomieszczeń i zrozumiałość mowy. Płyty Master B są klejone bezpośrednio do podłoża, nadając sufitowi podwieszanemu wrażenie gładkości. Ścięte krawędzie tworzą dyskretny rysunek sufitu. Płyty nie są przeznaczone do demontażu. Dodatkowe obciążenia użytkowe zaleca się mocować do stropu osobnymi zawiesiami. 

Rdzeń płyty wykonany jest z wełny szklanej 3. generacji o wysokiej gęstości. Powierzchnia licowa pokryta jest powłoką Akutex FT, powierzchnię tylną zabezpieczono welonem szklanym. Krawędzie są malowane. Zaleca się stosowanie Kleju akustycznego Connect (842549, sprzedawany osobno) w celu szybkiego i łatwego montażu.

Płyty są materiałem niepalnym wg badań i klasyfikacji EN ISO 1182 (Standard: EN 13501-1, Klasa: A2-s1,d0). 

  • 10 szt. (3,6 m2)
  • wym. 60 x 60 x 4 cm

Nasza rada:

Aby poprawić akustykę wnętrza poprzez zastosowanie paneli Ecophon Master B, powierzchnia sufitów powinna zostać obłożona w 100%. Produkty uzupełniające

KodNazwaIlośćCenaWartość
Podgląd
842549
Klej akustyczny Connect 5 l1
99,90 zł
99,90 zł
Tematyka strony: wyposażenie szkół, wyposażenie przedszkola, pomoce edukacyjne, pomoce dydaktyczne, wyposażenie żłobków i przedszkoli
Kliknij, aby się z nami skontaktować
//0 jesli aktywne