Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

Diagnoza ucznia w ramach dostosowania wymagań edukacyjnych

199250

Produkt dostępny

49,90 zł

Więcej informacji

Diagnoza ucznia w ramach dostosowania wymagań edukacyjnych to poradnik edukacyjny przeznaczony dla osób pracujących z dziećmi w wieku wczesnoszkolnym.  

Książka służy wsparciem w rozumieniu problematyki indywidualizacji nauczania w klasach początkowych wszystkim osobom pracującym z dziećmi. Z poradnika korzystać mogą nauczyciele, pedagodzy, logopedzi i psychologowie.

Diagnoza ucznia w ramach dostosowania wymagań edukacyjnych to pozycja, która pomaga w przeprowadzeniu pełnej diagnozy ucznia oraz opracowaniu dla niego indywidualnego programu pracy.

Poradnik z powodzeniem może być wykorzystywany w celu sporządzania wieloaspektowej diagnozy ucznia, opracowywanej w ramach realizacji programu „Indywidualizacja nauczania” oraz w każdej sytuacji, gdy konieczne będzie poznanie poziomu opanowania poszczególnych umiejętności i funkcjonowania dziecka.Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Tematyka strony: wyposażenie szkół, wyposażenie przedszkola, pomoce edukacyjne, pomoce dydaktyczne, wyposażenie żłobków i przedszkoli
Kliknij, aby się z nami skontaktować
//0 jesli aktywne