Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

Alfabet z obrazkami

199019

Produkt dostępny

99,90 zł

Więcej informacji

Alfabet z obrazkami to pomoc edukacyjna przeznaczona do pracy z dziećmi w klasach 1-3. Może być wykorzystywana podczas zajęć rewalidacyjnych i pozalekcyjnych z uczniami mającymi trudności w czytaniu i pisaniu, w tym zagrożonymi ryzykiem dysleksji.  Może być również stosowana podczas indywidualnej pracy dziecka z rodzicami w domu.

Pomoc dydaktyczna zawiera zestaw dwustronnych kart jako praktyczny materiał do demonstracji liter. Każda karta zawiera z jednej strony literę drukowaną i pisaną (wraz z kierunkiem jej pisania) oraz ilustrację wraz z podpisem. Na drugiej stronie zamiast obrazka znajduje się zapis litery, co daje możliwość zaadoptowania karty według własnych potrzeb. Wystarczy nakleić wybrany obrazek lub wykonać ilustrację. W ten sposób można dostosowywać wyrazy związane z wprowadzaną literą dopasowując materiał do umiejętności czy zainteresowań uczniów.

Alfabet z obrazkami to pomoc edukacyjna, która rozwija rozumienie mowy, wzbogaca słownictwo, orientację przestrzenną, koordynację wzrokowo-ruchową oraz umiejętność słuchania i spostrzegania.

Alfabet z obrazkami przeznaczony jest dla dzieci, u których chcemy wspomagać rozwój mowy, z zaburzonym funkcjonowaniem analizatora słuchowego i wzrokowego, z obniżonym poziomem grafomotorycznym i płynnością ruchów oraz/lub z zaburzoną koordynacją wzrokowo-ruchową, u których chcemy wspomagać umiejętność prawidłowego kreślenia liter pojedynczych, jak również dwuznaków i zmiękczeń.

Zestaw zawiera 44 karty wraz z materiałem językowym formatu A4
Pomoc edukacyjna przeznaczona jest do pracy z dzieckiem od 6 lat

Alfabet z obrazkami to pomoc edukacyjna, która umożliwia realizację ustawy programowej w odniesieniu do opanowania przez dziecko znajomości alfabetu oraz późniejszą naukę pisania i czytania.


• od 6 lat

OSTRZEŻENIE:
  • Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.
  • Ryzyko rozmoczenia papieru.


Produkty polecane

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Tematyka strony: wyposażenie szkół, wyposażenie przedszkola, pomoce edukacyjne, pomoce dydaktyczne, wyposażenie żłobków i przedszkoli
Kliknij, aby się z nami skontaktować
//0 jesli aktywne