Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

Szacuję, przeliczam, obliczam

110108

Produkt dostępny

399,90 złPobierz plik

Więcej informacji

"Szacuję, przeliczam, obliczam" to unikatowa na polskim rynku propozycja zawierająca materiał dydaktyczny dla przedszkoli i pierwszych trzech klas szkoły podstawowej przeznaczony do użytku na tablicy interaktywnej i przy wykorzystaniu rzutnika multimedialnego. Pozostałe programy z tej serii to: "Klaszczę, tupię, podskakuję"  (110106) oraz "Grafomotoryka od szlaczka krzywego do pisma pięknego" (110107). 

Program w pełni wykorzystuje nowe możliwości technologiczne w procesie edukacyjnym zarówno podczas pracy indywidualnej jak i grupowej. W atrakcyjny sposób wspiera rozwój dzieci w podstawowych obszarach.

Program obejmuje zestaw plansz oraz ćwiczeń interaktywnych wspomagających organizację zajęć z zakresu edukacji matematycznej.

Dzięki kolorowym i atrakcyjnym materiałom nauka łączy się z zabawą, przez co nauczyciel otrzymuje dodatkowe narzędzie pozwalające mu wzbudzić zaciekawienie oraz pomagające w utrzymaniu koncentracji wśród dzieci.

Produkt wspomaga realizację podstaw programowych, w tym:

• podejmowanie samodzielnej aktywności matematycznej,

• posługiwanie się podstawowymi pojęciami matematycznymi umożliwiającymi zabawę i naukę w przestrzeni,

• eksperymentowanie i zagospodarowywanie przestrzeni, nadając znaczenie umieszczonym w niej przedmiotom, określanie ich położenia, liczby, kształtu, wielkości, ciężaru oraz kierunku,

• posługiwanie się w zabawie i w trakcie wykonywania innych czynności pojęciami dotyczącymi czasu, np.: wczoraj, dzisiaj, jutro, rano, wieczorem, w tym nazwami pór roku, nazwami dni tygodnia;

• przeliczanie elementów zbiorów w czasie zabawy, prac porządkowych, ćwiczeń i wykonywania innych czynności; eksperymentowanie z tworzeniem kolejnych liczb, wykonywanie dodawania i odejmowania w sytuacji użytkowej.

„Szacuję, przeliczam, obliczam” to ogromny zbiór zadań matematycznych, także ilustrowanych, przekazujących uczniom wiedzę na temat między innymi:
• kształtów, wielkości, kolorów
• czasu (zegary, kalendarz)
• orientacji w przestrzeni (pojęcia nad, pod, obok, prawo, lewo, góra, dół)

nośnik: płyta CD

ilość stanowisk: 1

licencja: bezterminowaProdukty polecane

Pobierz plik

Kliknij, aby się z nami skontaktować