Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

O firmie


Kim jesteśmy
Firma Moje Bambino jest liderem na rynku wyposażenia placówek edukacyjnych w Europie środkowej. Zapewnia kompleksową obsługę żłobków, przedszkoli i szkół oferując szeroką ofertę produktów, które umożliwiają aranżowanie nowoczesnych, estetycznych i bezpiecznych pomieszczeń sprzyjających edukacji dziecka. Działamy od 2006 roku, kontynuując ponad 127-letnią tradycję firmy St. Majewski. Ponadwiekowa historia świadczy o stabilności na rynku oraz o niezawodnej jakości proponowanych produktów, dobrze znanych rodzicom i dziadkom dzisiejszych kilkulatków, którzy w dzieciństwie rysowali doskonałymi kredkami Bambino.
Firma Moje Bambino jest właścicielem marki Insgraf. Pod tym brandem oferujemy nasze produkty klientom w Niemczech, Czechach, Słowacji i Szwecji.


Zespół
Moje Bambino zostało stworzone przez ludzi zmotywowanych, otwartych na nowoczesne rozwiązania, dzielących się wieloletnim doświadczeniem i wiedzą. Pasja tworzenia nowych produktów, wsłuchiwanie się w potrzeby klientów, marzenia o wyjątkowych placówkach edukacyjnych, które zapewnią dzieciom komfortowe oraz dostosowane do ich potrzeb warunki do nauki i zabawy, są motywatorem do nieustannego rozwoju. Zespół ludzi współtworzących firmę wyróżnia się profesjonalizmem, entuzjazmem i zaangażowaniem w powierzone zadania.

Zarząd
Maciej Kapica
Prezes ZarząduAneta Wabnic
Wiceprezes ZarząduKarol Świątek
Wiceprezes Zarządu

Oferta
Prezentujemy szeroki asortyment obejmujący bogatą i zróżnicowaną ofertę atrakcyjnych produktów dla żłobków, przedszkoli i szkół, jak i klientów indywidualnych. Nasze pomoce edukacyjne kontynuują tradycję wyjątkowej jakości i przyczyniają się do wszechstronnego rozwoju dziecka.

W naszych licznych katalogach i sklepie internetowym znajdą Państwo szeroką ofertę produktów, wspierających rozwój artystycznych dziecka, stymulujących jego rozwój intelektualny i fizyczny. Stworzyliśmy zróżnicowane kolekcje mebli, które pozwolą wyposażyć przedszkolne i szkolne pomieszczenia zgodnie z Państwa potrzebami i upodobaniami. Posiadamy własną produkcję mebli, stołów, krzeseł, siedzisk i kształtek rehabilitacyjnych, dzięki czemu gwarantujemy ich najwyższą jakość, szybką reakcję na Państwa sugestie i możliwość dostosowania do zmieniających się potrzeb.

Działania dodatkowe

Pragniemy zwrócić Państwa uwagę na dodatkowe propozycje firmy Moje Bambino. To przede wszystkim oferta szkoleń doskonalących umiejętności, poszerzających wiedzę i podnoszących kwalifikacje nauczycieli, konkursy i promocje, oraz galeria pomysłów inspirująca do tworzenia ciekawych prac plastycznych.

Radość tworzenia wciąż mobilizuje nas do szukania coraz lepszych rozwiązań, dlatego stale wzbogacamy ofertę korzystając z naszego doświadczenia oraz wiedzy współpracujących z nami ekspertów z dziedziny edukacji. Jesteśmy przekonani, że prezentowane produkty wyposażenia wnętrz oraz materiały edukacyjne okażą się niezbędną pomocą dla nauczycieli, a dzieciom dostarczą wiele radości podczas poznawania świata.

Zapraszamy do obejrzenia PREZENTACJI O FIRMIE MOJE BAMBINO.


Tematyka strony: wyposażenie szkół, wyposażenie przedszkola, pomoce edukacyjne, pomoce dydaktyczne, wyposażenie żłobków i przedszkoli
Kliknij, aby się z nami skontaktować
//0 jesli aktywne