Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

Nasi konsultanci


Szanowny Kliencie,

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, masz pytania, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Zapraszamy do kontaktu z Konsultantem ds. Sprzedaży, jeśli potrzebujesz:Zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta, jeżeli potrzebujesz:
  • umówić się na spotkanie
  • złożyć zamówienie
  • aktualnych informacji dotyczących akcji promocyjnych lub warunków zakupu
  • wsparcia w przygotowaniu oferty lub zapytania ofertowego
  • profesjonalnej usługi w zakresie aranżacji przestrzeni edukacyjnej i doboru pomocy dydaktycznych
  • szybko uzyskać informację o swoim zamówieniu lub statusie wysyłki zamówienia
  • aktualnej informacji o dostępności produktów
  • wparcia w przygotowaniu oferty lub zapytania ofertowego
  • usługi dotyczącej korekty zamówienia, wymiany asortymentu, zmiany formy płatności, korekty faktury



KONSULTANTBIURO OBSŁUGI KLIENTA
mazowieckie
Dorota Walczuk
Starszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 606 907 587
d.walczuk@mojebambino.pl
Krzysztof Jakubek
BOK
tel.: (42) 203 49 54
k.jakubek@mojebambino.pl
Beata Mańturzyk
Starszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 797 408 464
b.manturzyk@mojebambino.pl
Milena Dębkowska
BOK
tel.: (42) 203 49 37
m.debkowska@mojebambino.pl
Ewelina Rutkowska
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 881 089 160
e.rutkowska@mojebambino.pl
Krzysztof Jakubek
BOK
tel.: (42) 203 49 54
k.jakubek@mojebambino.pl
Magdalena Rzepecka
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 667 633 818
m.rzepecka@mojebambino.pl
Izabela Gajek
BOK
tel.: (42) 203 49 52
i.gajek@mojebambino.pl
Katarzyna Gołąbek
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 667 633 858
k.golabek@mojebambino.pl
Paulina Pawlak
BOK
tel.: (42) 203 49 58
p.pawlak@mojebambino.pl
Kamila Dyszkiewicz
Manager Regionu
(woj. mazowieckie)
tel.: 667 633 830
k.dyszkiewicz@mojebambino.pl
KONSULTANTBIURO OBSŁUGI KLIENTA
mazowiecko-lubelskie
Natalia Waszczuk-Mazuruk
Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 606 994 869
n.waszczuk@mojebambino.pl
Milena Dębkowska
BOK
tel.: (42) 203 49 37
m.debkowska@mojebambino.pl
KONSULTANTBIURO OBSŁUGI KLIENTA
mazowieckie
Elżbieta Nowicka
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 692 248 185
e.nowicka@mojebambino.pl
Patrycja Rosiak
BOK
tel.: (42) 203 49 66
p.rosiak@mojebambino.pl
Wojciech Zbyszyński
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 797 122 181
w.zbyszynski@mojebambino.pl
Aneta Sołtys
BOK
tel.: (42) 203 49 69
a.soltys@mojebambino.pl
Mateusz Rakowski
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 606 990 443
m.rakowski@mojebambino.pl
Aneta Sołtys
BOK
tel.: (42) 203 49 69
a.soltys@mojebambino.pl
Zuzanna Ogorzałek
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 781 980 252
z.ogorzalek@mojebambino.pl
Paulina Pawlak
BOK
tel.: (42) 203 49 58
p.pawlak@mojebambino.pl
Ewelina Rębelska
Kierownik Regionu ds. Sprzedaży
(woj. mazowiecko-lubelskie, mazowieckie)
tel.: 505 240 926
e.rebelska@mojebambino.pl
KONSULTANTBIURO OBSŁUGI KLIENTA
opolskie
Maciej Kaczor
Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 667 622 031
m.kaczor@mojebambino.pl
Aneta Felkowska
BOK
tel.: (42) 203 49 38
a.felkowska@mojebambino.pl
KONSULTANTBIURO OBSŁUGI KLIENTA
dolnośląskie
Aneta Adaszyńska
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 504 185 431
a.adaszynska@mojebambino.pl
Karolina Grabowska
BOK
tel.: (42) 203 49 68
k.grabowska@mojebambino.pl
Emilian Witczak
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 734 490 603
e.witczak@mojebambino.pl
Karolina Grabowska
BOK
tel.: (42) 203 49 68
k.grabowska@mojebambino.pl
Anna Katana
Kierownik Regionu ds. Sprzedaży
(woj. opolskie, dolnośląskie)
tel.: 532 460 359
a.katana@mojebambino.pl
KONSULTANTBIURO OBSŁUGI KLIENTA
śląskie
Karolina Matejko
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 881 089 405
k.matejko@mojebambino.pl
Anna Kaczmarek-Grabowska
BOK
tel.: (42) 203 49 50
a.kaczmarek-grabowska@mojebambino.pl
Piotr Zwyrtek
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 781 980 251
p.zwyrtek@mojebambino.pl
Paulina Grzesik
BOK
tel.: (42) 203 49 60
p.grzesik@mojebambino.pl
Karolina Morawska
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 667 633 868
k.morawska@mojebambino.pl
Anna Tomaszewska
BOK
tel.: (42) 203 49 41
a.tomaszewska@mojebambino.pl
Kamila Wojtczak
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 881 089 521
k.wojtczak@mojebambino.pl
Anna Kaczmarek-Grabowska
BOK
tel.: (42) 203 49 50
a.kaczmarek-grabowska@mojebambino.pl
Katarzyna Buk
Koordynator Regionu Sprzedaży
(woj. śląskie)
tel.: 508 089 134
k.buk@mojebambino.pl
KONSULTANTBIURO OBSŁUGI KLIENTA
śląskie
Bianka Szklarz
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 797 408 463
b.szklarz@mojebambino.pl
Amanda Smykacz
BOK
tel.: (42) 203 49 81
a.smykacz@mojebambino.pl
Sylwia Jurczyk
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 509 862 453
s.jurczyk@mojebambino.pl
Paulina Grzesik
BOK
tel.: (42) 203 49 60
p.grzesik@mojebambino.pl
KONSULTANTBIURO OBSŁUGI KLIENTA
podkarpackie
Anna Pieniowska
Młodszy Specjalista ds. Sprzedazy
tel.: 509 862 482
a.pieniowska@mojebambino.pl
Karolina Syrek
BOK
tel.: (42) 203 49 43
k.syrek@mojebambino.pl
Mateusz Kociuba
Manager Regionu
(woj. śląskie, podkarpackie)
tel.: 667 622 034
m.kociuba@mojebambino.pl
KONSULTANTBIURO OBSŁUGI KLIENTA
dolnośląskie
Szymon Kaczmarek
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 881 089 398
s.kaczmarek@mojebambino.pl
Karolina Grabowska
BOK
tel.: (42) 203 49 68
k.grabowska@mojebambino.pl
Sylwia Alikowska
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 781 980 288
s.alikowska@mojebambino.pl
Olga Odyjewska
BOK
tel.: (42) 203 49 61
o.odyjewska@mojebambino.pl
Milena Sajewicz
Starszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 781 980 255
m.sajewicz@mojebambino.pl
Marta Miszczak
BOK
tel.: (42) 203 49 87
m.miszczak@mojebambino.pl
Elżbieta Dudkiewicz
Koordynator Regionu ds. Sprzedaży
(woj. dolnośląskie)
tel.: 667 633 864
e.dudkiewicz@mojebambino.pl
KONSULTANTBIURO OBSŁUGI KLIENTA
zachodniopomorskie
Artur Grajewski
Starszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 508 088 936
a.grajewski@mojebambino.pl
Justyna Matusiak
BOK
tel.: (42) 203 49 42
j.matusiak@mojebambino.pl
Ewa Madera
Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 667 622 027
e.madera@mojebambino.pl
Justyna Matusiak
BOK
tel.: (42) 203 49 42
j.matusiak@mojebambino.pl
KONSULTANTBIURO OBSŁUGI KLIENTA
pomorskie
Patryk Kapica
Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 504 185 345
p.kapica@mojebambino.pl
Monika Jochan
BOK
tel.: (42) 203 49 53
m.jochan@mojebambino.pl
Maja Wdowczyk
Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 667 633 865
m.wdowczyk@mojebambino.pl
Monika Jochan
BOK
tel.: (42) 203 49 53
m.jochan@mojebambino.pl
Agnieszka Kaźmierczak
Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 781 980 433
a.kazmierczak@mojebambino.pl
Monika Jochan
BOK
tel.: (42) 203 49 53
m.jochan@mojebambino.pl
Anita Smolińska
Manager Regionu
(woj. zachodniopomorskie, pomorskie)
tel.: 781 980 221
a.smolinska@mojebambino.pl
KONSULTANTBIURO OBSŁUGI KLIENTA
pomorskie
Patrycja Leik
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 781 980 249
p.leik@mojebambino.pl
Małgorzata Chudzicka
BOK
tel.: (42) 203 49 65
m.chudzicka@mojebambino.pl
KONSULTANTBIURO OBSŁUGI KLIENTA
kujawsko-pomorskie
Aleksandra Stocka
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 504 185 449
a.stocka@mojebambino.pl
Małgorzata Chudzicka
BOK
tel.: (42) 203 49 65
m.chudzicka@mojebambino.pl
Dominika Lewandowska
Koordynator Regionu Sprzedaży
(woj. pomorskie, kujawsko-pomorskie)
tel.: 667 622 029
d.lewandowska@mojebambino.pl
KONSULTANTBIURO OBSŁUGI KLIENTA
lubuskie
Klaudia Gabert
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 692 247 660
k.gabert@mojebambino.pl
Amanda Smykacz
BOK
tel.: (42) 203 49 81
a.smykacz@mojebambino.pl
Sylwia Bączak
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 509 862 140
s.baczak@mojebambino.pl
Renata Szymczewska
BOK
tel.: (42) 203 49 36
r.szymczewska@mojebambino.pl
KONSULTANTBIURO OBSŁUGI KLIENTA
wielkopolskie
Emilia Szczepuła
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 505 240 927
e.szczepula@mojebambino.pl
Karolina Świerczyńska
BOK
tel.: (42) 203 49 83
k.swierczynska@mojebambino.pl
Grażyna Kuśmierz
Koordynator Regionu Sprzedaży
(woj. lubuskie, wielkopolskie)
tel.: 667 622 035
g.kusmierz@mojebambino.pl
KONSULTANTBIURO OBSŁUGI KLIENTA
wielkopolskie
Agnieszka Łuczak
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 781 980 248
a.luczak@mojebambino.pl
Aneta Felkowska
BOK
tel.: (42) 203 49 38
a.felkowska@mojebambino.pl
Dominika Biczyk
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 881 089 263
d.biczyk@mojebambino.pl
Małgorzata Rybczyńska
BOK
tel.: (42) 280 72 76
m.rybczynska@mojebambino.pl
Monika Soboń
Koordynator Regionu Sprzedaży
(woj. wielkopolskie)
tel.: 667 633 867
m.sobon@mojebambino.pl
KONSULTANTBIURO OBSŁUGI KLIENTA
wielkopolskie
Mariola Kulas
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 504 266 512
m.kulas@mojebambino.pl
Anna Jasińska
BOK
tel.: (42) 203 49 67
a.jasinska@mojebambino.pl
Mateusz Pszczoła
Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 781 980 250
m.pszczola@mojebambino.pl
Małgorzata Rybczyńska
BOK
tel.: (42) 280 72 76
m.rybczynska@mojebambino.pl
KONSULTANTBIURO OBSŁUGI KLIENTA
łódzkie
Marcin Michałowski
Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 667 633 859
m.michalowski@mojebambino.pl
Marta Krajewska
BOK
tel.: (42) 203 49 62
m.krajewska@mojebambino.pl
Magdalena Dzięcioł
Starszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 797 408 462
m.dzieciol@mojebambino.pl
Marta Krajewska
BOK
tel.: (42) 203 49 62
m.krajewska@mojebambino.pl
Edyta Lisowska
Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 532 154 003
e.lisowska@mojebambino.pl
Julia Karasińska
BOK
tel.: (42) 280 72 16
j.karasinska@mojebambino.pl
Piotr Waś
Kierownik Regionu ds. Sprzedaży
(woj. wielkopolskie, łódzkie)
tel.: 504 266 598
p.was@mojebambino.pl
KONSULTANTBIURO OBSŁUGI KLIENTA
małopolskie
Magdalena Świniarska
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 881 088 824
m.swiniarska@mojebambino.pl
Karolina Syrek
BOK
tel.: (42) 203 49 43
k.syrek@mojebambino.pl
Katarzyna Gubała
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 781 980 247
k.gubala@mojebambino.pl
Justyna Wójcik
BOK
tel.: (42) 203 49 39
j.wojcik@mojebambino.pl
Natalia Skowronek
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 509 862 389
n.skowronek@mojebambino.pl
Milena Śnieg
BOK
tel.: (42) 203 49 49
m.snieg@mojebambino.pl
Dorota Makowska
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 667 633 862
d.makowska@mojebambino.pl
Justyna Wójcik
BOK
tel.: (42) 203 49 39
j.wojcik@mojebambino.pl
Filip Żelasko
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 508 089 297
f.zelasko@mojebambino.pl
Monika Perkowska
BOK
tel.: (42) 203 49 46
m.perkowska@mojebambino.pl
Agata Witkoś
Kierownik Regionu ds. Sprzedaży
(woj. małopolskie)
tel.: 797 408 461
a.witkos@mojebambino.pl
KONSULTANTBIURO OBSŁUGI KLIENTA
lubelskie
Katarzyna Smarż
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 781 980 434
k.smarz@mojebambino.pl
Renata Szymczewska
BOK
tel.: (42) 203 49 36
r.szymczewska@mojebambino.pl
Edyta Szponar
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 504 185 326
e.szponar@mojebambino.pl
Patrycja Rosiak
BOK
tel.: (42) 203 49 66
p.rosiak@mojebambino.pl
KONSULTANTBIURO OBSŁUGI KLIENTA
świętokrzyskie
Aneta Miśta
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 667 622 032
a.mista@mojebambino.pl
Anna Tomaszewska
BOK
tel.: (42) 203 49 41
a.tomaszewska@mojebambino.pl
Joanna Jaszczyszyn
Koordynator Regionu Sprzedaży
(woj. lubelskie, świętokrzyskie)
tel.: 667 633 112
j.jaszczyszyn@mojebambino.pl
KONSULTANTBIURO OBSŁUGI KLIENTA
podlaskie
Monika Frankowska
Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 667 622 028
m.frankowska@mojebambino.pl
Karolina Świerczyńska
BOK
tel.: (42) 203 49 83
k.swierczynska@mojebambino.pl
KONSULTANTBIURO OBSŁUGI KLIENTA
warmińsko-mazurskie
Dominika Adeszko
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 504 185 399
d.adeszko@mojebambino.pl
Izabela Gajek
BOK
tel.: (42) 203 49 52
i.gajek@mojebambino.pl
Małgorzata Nadratowska
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 881 088 792
m.nadratowska@mojebambino.pl
Katarzyna Sokołowska
BOK
tel.: (42) 203 49 51
k.sokolowska@mojebambino.pl
Aneta Gryszan
Koordynator Regionu Sprzedaży
(woj. podlaskie, warmińsko-mazurskie)
tel.: 505 240 923
a.gryszan@mojebambino.pl
Ewa Myka-Zaprawa
Dyrektor Handlowy
tel.: 667 633 861
e.myka@mojebambino.pl
Marzena Nowicka
Dyrektor Biura Obsługi Klienta i Działu Zamówień Publicznych
tel.: 42 203 49 55, 797 408 465
m.nowicka@mojebambino.pl
Dorota Szczurtek
Kierownik Biura Obsługi Klienta
tel.: 42 203 49 85, 781 980 212
d.szczurtek@mojebambino.pl
Patrycja Kalinowska
Z-ca kierownika Biura Obsługi Klienta
tel.: 42 203 49 34, 603 959 996
p.kalinowska@mojebambino.pl
Robert Zbiciak
Kierownik Działu Zamówień Publicznych
tel.: 605 582 898
r.zbiciak@mojebambino.pl

Tematyka strony: wyposażenie szkół, wyposażenie przedszkola, pomoce edukacyjne, pomoce dydaktyczne, wyposażenie żłobków i przedszkoli
Kliknij, aby się z nami skontaktować