Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

Nasi konsultanci


KONSULTANTBIURO OBSŁUGI KLIENTA
małopolskie
Natalia Skowronek
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 509 862 389
n.skowronek@mojebambino.pl
Karolina Syrek
BOK
tel.: (42) 203 49 41
k.syrek@mojebambino.pl
Magdalena Smok
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 667 633 862
m.smok@mojebambino.pl
Justyna Wójcik
BOK
tel.: (42) 203 49 39
j.wojcik@mojebambino.pl
Karolina Bugajska
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 508 089 297
k.bugajska@mojebambino.pl
Marta Krajewska
BOK
tel.: (42) 203 49 87
m.krajewska@mojebambino.pl
KONSULTANTBIURO OBSŁUGI KLIENTA
świętokrzyskie
Aneta Miśta
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 667 622 032
a.mista@mojebambino.pl
Karolina Syrek
BOK
tel.: (42) 203 49 41
k.syrek@mojebambino.pl
Agata Witkoś
Kierownik Regionu ds. handlu
(woj. małopolskie, świętokrzyskie)
tel.: 797 408 461
a.witkos@mojebambino.pl
KONSULTANTBIURO OBSŁUGI KLIENTA
wielkopolskie
Emilia Szczepuła
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 505 240 927
e.szczepula@mojebambino.pl
Anna Jasińska
BOK
tel.: (42) 203 49 67
a.jasinska@mojebambino.pl
KONSULTANTBIURO OBSŁUGI KLIENTA
lubuskie
Edyta Kuźma
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 692 247 660
e.kuzma@mojebambino.pl
Izabela Gajek
BOK
tel.: (42) 203 49 64
i.gajek@mojebambino.pl
Grażyna Kuśmierz
Koordynator Regionu Sprzedaży
tel.: 667 622 035
g.kusmierz@mojebambino.pl
Izabela Gajek
BOK
tel.: (42) 203 49 52
i.gajek@mojebambino.pl
Grażyna Kuśmierz
Koordynator Regionu Sprzedaży
(woj. wielkopolskie, lubuskie)
tel.: 667 622 035
g.kusmierz@mojebambino.pl
KONSULTANTBIURO OBSŁUGI KLIENTA
opolskie
Maciej Kaczor
Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 667 622 031
m.kaczor@mojebambino.pl
Magdalena Płatek
BOK
tel.: (42) 203 49 56
m.platek@mojebambino.pl
KONSULTANTBIURO OBSŁUGI KLIENTA
dolnośląskie
Sylwia Alikowska
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 781 980 288
s.alikowska@mojebambino.pl
Olga Odyjewska
BOK
tel.: (42) 203 49 61
o.odyjewska@mojebambino.pl
Karol Narolewski
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 504 185 431
k.narolewski@mojebambino.pl
Karolina Burska
BOK
tel.: (42) 203 49 68
k.burska@mojebambino.pl
Emilian Witczak
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 734 490 603
e.witczak@mojebambino.pl
Karolina Burska
BOK
tel.: (42) 203 49 68
k.burska@mojebambino.pl
Milena Sajewicz
Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 781 980 255
m.sajewicz@mojebambino.pl
Magdalena Płatek
BOK
tel.: (42) 203 49 56
m.platek@mojebambino.pl
Elżbieta Dudkiewicz
Koordynator Regionu Sprzedaży
(woj. opolskie, dolnośląskie)
tel.: 667 633 864
e.dudkiewicz@mojebambino.pl
KONSULTANTBIURO OBSŁUGI KLIENTA
wielkopolskie
Mateusz Pszczoła
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 781 980 250
m.pszczola@mojebambino.pl
Karolina Krzeszewska-Kiemona
BOK
tel.: (42) 203 49 43
k.krzeszewska-kiemona@mojebambino.pl
KONSULTANTBIURO OBSŁUGI KLIENTA
łódzkie
Marcin Michałowski
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 667 633 859
m.michalowski@mojebambino.pl
Marta Miszczak
BOK
tel.: (42) 203 49 62
m.miszczak@mojebambino.pl
Magdalena Dzięcioł
Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 797 408 462
m.dzieciol@mojebambino.pl
Marta Krajewska
BOK
tel.: (42) 203 49 87
m.krajewska@mojebambino.pl
Edyta Lisowska
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 532 154 003
e.lisowska@mojebambino.pl
Marta Miszczak
BOK
tel.: (42) 203 49 62
m.miszczak@mojebambino.pl
Piotr Waś
Koordynator Regionu Sprzedaży
(woj. wielkopolskie, łódzkie)
tel.: 504 266 598
p.was@mojebambino.pl
KONSULTANTBIURO OBSŁUGI KLIENTA
wielkopolskie
Monika Batkowska
Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 781 980 253
m.batkowska@mojebambino.pl
Anna Jasińska
BOK
tel.: (42) 203 49 67
a.jasinska@mojebambino.pl
Monika Soboń
Starszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 667 633 867
m.sobon@mojebambino.pl
Aneta Felkowska
BOK
tel.: (42) 203 49 38
a.felkowska@mojebambino.pl
KONSULTANTBIURO OBSŁUGI KLIENTA
zachodniopomorskie
Artur Grajewski
Starszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 508 088 936
a.grajewski@mojebambino.pl
Justyna Matusiak
BOK
tel.: (42) 203 49 42
j.matusiak@mojebambino.pl
Adrian Karaśkiewicz
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 667 622 027
a.karaskiewicz@mojebambino.pl
Justyna Matusiak
BOK
tel.: (42) 203 49 42
j.matusiak@mojebambino.pl
KONSULTANTBIURO OBSŁUGI KLIENTA
pomorskie
Patrycja Leik
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 781 980 249
p.leik@mojebambino.pl
Katarzyna Gunerka
BOK
tel.: (42) 203 49 86
k.gunerka@mojebambino.pl
Patryk Kapica
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 504 185 345
p.kapica@mojebambino.pl
Katarzyna Gunerka
BOK
tel.: (42) 203 49 86
k.gunerka@mojebambino.pl
Marzena Wdowczyk
Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 667 633 865
m.wdowczyk@mojebambino.pl
Monika Jochan
BOK
tel.: (42) 203 49 53
m.jochan@mojebambino.pl
Anita Smolińska
Kierownik regionu ds. Handlu
(woj. wielkopolskie, zachodniopomorskie, pomorskie)
tel.: 781 980 221
a.smolinska@mojebambino.pl
KONSULTANTBIURO OBSŁUGI KLIENTA
śląskie
Sylwia Nowak
Starszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 797 408 463
s.nowak@mojebambino.pl
Klaudia Fita
BOK
tel.: (42) 203 49 60
k.fita@mojebambino.pl
Sylwia Jurczyk
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 509 862 453
s.jurczyk@mojebambino.pl
Paulina Grzesik
BOK
tel.: (42) 203 49 81
p.grzesik@mojebambino.pl
Katarzyna Buk
Starszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 508 089 134
k.buk@mojebambino.pl
Anna Kaczmarek-Grabowska
BOK
tel.: (42) 203 49 50
a.kaczmarek-grabowska@mojebambino.pl
Matylda Chachulska
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 781 980 251
m.chachulska@mojebambino.pl
Paulina Grzesik
BOK
tel.: (42) 203 49 81
p.grzesik@mojebambino.pl
Karolina Morawska
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 667 633 868
k.morawska@mojebambino.pl
Klaudia Fita
BOK
tel.: (42) 203 49 60
k.fita@mojebambino.pl
KONSULTANTBIURO OBSŁUGI KLIENTA
podkarpackie
Agata Szpunar
Młodszy Specjalista ds. Sprzedazy
tel.: 509 862 482
a.szpunar@mojebambino.pl
Karolina Krzeszewska-Kiemona
BOK
tel.: (42) 203 49 43
k.krzeszewska-kiemona@mojebambino.pl
Mateusz Kociuba
Kierownik Regionu ds. Handlu
(woj. śląskie, podkarpackie)
tel.: 667 622 034
m.kociuba@mojebambino.pl
KONSULTANTBIURO OBSŁUGI KLIENTA
lubelskie
Joanna Jaszczyszyn
Starszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 667 633 112
j.jaszczyszyn@mojebambino.pl
Renata Szymczewska
BOK
tel.: (42) 203 49 36
r.szymczewska@mojebambino.pl
Edyta Szponar
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 504 185 326
e.szponar@mojebambino.pl
Patrycja Rosiak
BOK
tel.: (42) 203 49 57
p.rosiak@mojebambino.pl
KONSULTANTBIURO OBSŁUGI KLIENTA
mazowieckie
Natalia Waszczuk-Mazuruk
Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 606 994 869
n.waszczuk@mojebambino.pl
Renata Szymczewska
BOK
tel.: (42) 203 49 36
r.szymczewska@mojebambino.pl
Adam Kulesza
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 797 122 181
a.kulesza@mojebambino.pl
Aneta Sołtys
BOK
tel.: (42) 203 49 69
a.soltys@mojebambino.pl
Ewelina Rębelska
Kierownik regionu ds. Handlu
(woj. lubelskie, mazowieckie)
tel.: 505 240 926
e.rebelska@mojebambino.pl
KONSULTANTBIURO OBSŁUGI KLIENTA
mazowieckie
Dorota Walczuk
Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 606 907 587
d.walczuk@mojebambino.pl
Krzysztof Jakubek
BOK
tel.: (42) 203 49 54
k.jakubek@mojebambino.pl
Dominika Hersz
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 667 633 818
d.hersz@mojebambino.pl
Izabela Gajek
BOK
tel.: (42) 203 49 52
i.gajek@mojebambino.pl
Beata Mańturzyk
Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 797 408 464
b.manturzyk@mojebambino.pl
Patrycja Rosiak
BOK
tel.: (42) 203 49 57
p.rosiak@mojebambino.pl
Mateusz Chojnowski
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 667 633 858
m.chojnowski@mojebambino.pl
Milena Dębkowska
BOK
tel.: (42) 203 49 37
m.debkowska@mojebambino.pl
Aneta Kaczyńska
Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 781 980 252
a.kaczynska@mojebambino.pl
Kamila Głąbska
BOK
tel.: (42) 203 49 58
k.glabska@mojebambino.pl
KONSULTANTBIURO OBSŁUGI KLIENTA
podlaskie
Monika Frankowska
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 667 622 028
m.frankowska@mojebambino.pl
Kamila Głąbska
BOK
tel.: (42) 203 49 58
k.glabska@mojebambino.pl
Kamila Dyszkiewicz
Kierownik Regionu ds. Handlu
(woj. mazowieckie, podlaskie)
tel.: 667 633 830
k.dyszkiewicz@mojebambino.pl
KONSULTANTBIURO OBSŁUGI KLIENTA
kujawsko-pomorskie
Marta Musiał
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 722 015 763
m.musial@mojebambino.pl
Małgorzata Turska
BOK
tel.: (42) 203 49 65
m.turska@mojebambino.pl
Aleksandra Stocka
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 504 185 449
a.stocka@mojebambino.pl
Małgorzata Turska
BOK
tel.: (42) 203 49 65
m.turska@mojebambino.pl
KONSULTANTBIURO OBSŁUGI KLIENTA
warmińsko-mazurskie
Aneta Gryszan
Starszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 505 240 923
a.gryszan@mojebambino.pl
Katarzyna Sokołowska
BOK
tel.: (42) 203 49 51
k.sokolowska@mojebambino.pl
Dominika Lewandowska
Koordynator Regionu Sprzedaży
(woj. kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie)
tel.: 667 622 029
d.lewandowska@mojebambino.pl
Dorota Szczurtek
Kierownik Biura Obsługi Klienta
tel.: 42 203 49 85, 781 980 212
d.szczurtek@mojebambino.pl
Patrycja Kalinowska
Z-ca kierownika Biura Obsługi Klienta
tel.: 42 203 49 34, 603 959 996
p.kalinowska@mojebambino.pl
Robert Zbiciak
Kierownik Działu Zamówień Publicznych
tel.: 605 582 898
r.zbiciak@mojebambino.pl
Marzena Nowicka
Zastępca Dyrektora Handlowego
tel.: 42 203 49 55, 797 408 465
m.nowicka@mojebambino.pl
Ewa Myka-Zaprawa
Dyrektor Handlowy
tel.: 667 633 861
e.myka@mojebambino.pl

Kliknij, aby się z nami skontaktować