Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

Filtruj

Kategorie

Labirynty manipulacyjne
Labirynty manipulacyjne dla dzieci Labirynty manipulacyjne to przedmioty, które mają niebagatelny wpływ na rozwój małej motoryki dłoni dziecka. Dzięki przesuwaniu kolorowych elementów, najmłodsi rozwijają koordynację wzrokowo-ruchową ...

Labirynty manipulacyjne dla dzieci

Labirynty manipulacyjne to przedmioty, które mają niebagatelny wpływ na rozwój małej motoryki dłoni dziecka. Dzięki przesuwaniu kolorowych elementów, najmłodsi rozwijają koordynację wzrokowo-ruchową i orientację, a także ćwiczą wyobraźnię, planowanie, koncentrację i cierpliwość. Poprawiają również precyzję ruchów i przygotowują do opanowania trudnej sztuki pisania. Sklep Moje Bambino oferuje szeroką gamę labiryntów o różnym stopniu skomplikowania, utrzymanych w żywych kolorach i zachęcających do zabawy. Dostępne na naszej stronie internetowej produkty przeznaczone są dla dzieci w różnym wieku. Nasze najprostsze, niewielkie mini układanki są niezwykle poręczne, dlatego można je zabrać wszędzie - na spacer z wózkiem na świeżym powietrzu albo w dłuższą podróż. Dla starszych dzieci proponujemy bardziej rozwinięte wersje. Labirynt manipulacyjny to jednak nie tylko rozwój motoryki i związanych z nią umiejętności. Zaawansowane wersje mają także liczydła, kostki z alfabetem, a także zębatki, które można wprawić w ruch i obserwować ich pracę. Większe labirynty (w tym ich wiszące warianty, które można umieścić na ścianie), sprzyjają włączeniu kilkorga dzieci do jednoczesnej zabawy, co z pewnością pozytywnie wpłynie na doskonalenie umiejętności pracy w grupie.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu. Atrakcyjna cena labiryntów to doskonały powód, aby sprawić swojemu dziecku ciekawy i praktyczny prezent, wspomagający jego rozwój. Nasze propozycje kierujemy również do placówek oświatowych i wychowawczych. Dzięki nim dzieci spędzą ciekawie i owocnie czas.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 19 elementów