Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

SZYBKIE PŁATNOŚCI
już dostępne

Kategorie

Meble do sal multimedialnych

      Konferencyjne meble do sal multimedialnych

Meble do sal multimedialnych oferowanych przez sklep Moje Bambino wyróżniają się wysoką funkcjonalnością. Wśród nich znajdą Państwo stoliki, stojaki, meble do przechowywania sprzętu elektronicznego oraz krzesła obrotowe. Odpowiednio dobrane wyposażenie ułatwi przeprowadzenie prelekcji, pozwalając na wykorzystanie nowoczesnych urządzeń, a także ułatwi pracę w salach informatycznych. W Moim Bambino znajdą Państwo meble do sali konferencyjnej w postaci stolików projekcyjnych, na których można postawić laptopa, rzutnik, a nawet drukarkę oraz rozłożyć notatki. Dzięki nim prelegent ma zawsze pod ręką wszystkie materiały, które są mu niezbędne do przeprowadzenia prezentacji. Uwagę Państwa zwracamy także na szeroki wybór stolików, stojaków komputerowych oraz krzeseł obrotowych, które stanowią podstawowe wyposażenie sali multimedialnej. Cechują się one lekką konstrukcją, a obecność kółek czynią je jeszcze łatwiejszymi w przemieszczaniu.

Poza meblami przeznaczonymi do pracy oferujemy również zamykane na klucz szafki, w których schowają Państwo cenny sprzęt elektroniczny (telewizory, rzutniki, projektory oraz laptopy), chroniąc go przed uszkodzeniem albo kradzieżą. Szczególnie godne polecenia są te z nich, które wyposażono w gniazdka pozwalające ładować baterie tabletów oraz laptopów w czasie spoczynku. Z kolei szafki RTV zaopatrzone są w kółka, pozwalające na wygodny ich transport wraz z zawartością w zależności od potrzeb. Dzięki dwuskrzydłowym drzwiom o kącie otwarcia 180 stopni nie ma konieczności wyjmowania telewizora podczas jego użytkowania.

Funkcjonalność, wysoka jakość oraz atrakcyjna cena to najważniejsze atuty, jakimi wyróżniają się oferowane w naszym sklepie produkty. Pozwolą one Państwu wyposażyć swoją placówkę w sposób odpowiedni do przeprowadzenia wszystkich zajęć, podczas których wykorzystuje się zdobycze techniki. Warto także zwrócić uwagę na estetyczną stronę wyposażenia proponowanego przez Moje Bambino, dzięki której każda sala multimedialna oraz konferencyjna zyska odpowiednią oprawę.

Podkategorie

 • Krzesła obrotowe

  Krzesła i fotele biurowe obrotowe do ośrodków dydaktycznych

  Krzesła obrotowe są nierozłącznym elementem wyposażenia każdego biurka. Dbają o komfort długiego siedzenia, poprawiając jednocześnie jakość naszej pracy. Powinny znajdować się w każdym biurze, gabinecie, ale również w domowym zapleczu. Nasz sklep Moje Bambino stawiając na najwyższą jakość produktów, prezentuje Państwu kilka najlepszych foteli, które spełnią wymogi wytrzymałości, wygody oraz będą stanowić dodatkowy element aranżacji wnętrz. Fotele biurowe obrotowe posiadają siedzisko, oparcie, regulację wysokości oraz stelaż na kółkach. Siedzisko może być twarde lub miękkie w zależności od indywidualnych potrzeb. Regulacja wysokości płynnie dostosowuje siedzisko do biurka do każdej z korzystających osób. Krzesła obrotowe, które zostały stworzone z mocnej sklejki, mogą nie posiadać regulacji oparcia. To jednak nie jest minusem, ponieważ każde z nich zostało wyprofilowane w taki sposób, aby jak najbardziej dbać o zdrowie naszego kręgosłupa. Koła zamontowane przy każdym z krzeseł umożliwiają płynne poruszanie się po pomieszczeniu, bez konieczności wstawania. Co ważniejsze, zostały wykonane z mocnych materiałów, które nie rysują żadnych powierzchni, więc z powodzeniem sprawdzą się w użytku na panelach, kafelkach, a nawet drewnie.

  Krzesło biurowe obrotowe, które najczęściej spotykamy, składa się z wygodnego tapicerowanego siedziska i oparcia. Posiada pełną regulację wraz z podłokietnikami, które zwiększają komfort użytkowania. Dzięki swojej funkcjonalności jest najchętniej wykorzystywanym siedzeniem w wielu biurach i domach. Sklep Bambino oferuje Państwu wiele modeli w różnorodnej gamie kolorystycznej, które idealnie wkomponują się w potrzeby, ale również aranżację klasycznego lub nowoczesnego wnętrza. Odpowiednio skomponowane materiały gwarantują wysoką wytrzymałość oraz niski nakład pracy w utrzymaniu ich w czystości. Fotel biurowy musi zapewniać odpowiedni komfort, który zniweluje skutki długiego siedzenia, takie jak ból kręgosłupa oraz kolan, dlatego u nas cena foteli jest przystępna dla każdego.

 • Stojaki pod komputer i stoliki komputerowe

  Stojaki i stoliki pod komputer / laptopa

  Współczesna szkoła musi nadążać za rozwojem technologicznym. Dlatego coraz więcej pojawia się w nich sal multimedialnych oraz pracowni informatycznych. Nasz sklep posiada w swojej ofercie meble oraz wyposażenie do tego rodzaju klas. Wśród nich znajdują się bezpieczne, nowoczesne i ergonomiczne biurka, stoliki oraz stojaki komputerowe. Wszystkie są wykonane z komponentów wysokiej jakości posiadających odpowiednie certyfikaty, by mogły być używane przez dzieci i młodzież. Jednym z bardziej praktycznych elementów w naszej ofercie są mobilne stojaki pod komputer stacjonarny. Wykonane z metali jednocześnie chronią znajdującą się na nich jednostkę centralną przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz pozwalają na łatwe przetransportowanie komputera, tam, gdzie jest aktualnie potrzebny. Oferujemy stojaki w rozmaitych kolorach, co umożliwia wybór barwy, pasującej do wystroju klasy.

  Praktyczny stolik komputerowy powinien być wygodny oraz zapewnić odpowiednią ilość miejsca na monitor, klawiaturę oraz niezbędne akcesoria. Posiadamy szeroki asortyment, różnych modeli. Wiele z nich jest wyposażonych w kółka ułatwiające transport. Inne posiadają pułki, na których umieścić można stacje dysków, a jeszcze inne wyposażone są w mechanizm regulujący wysokość blatu. Wszystkie te rozwiązania podnoszą funkcjonalność tego niezbędnego w każdej sali multimedialnej mebla, jakim jest stolik komputerowy. Tego rodzaju meble mogą być również używane jako stoliki pod laptopa. Na wielu kursach, szkoleniach lub innych spotkaniach, uczestnicy korzystający z własnego sprzętu komputerowego, będą zadowoleni, gdy zapewnione im zostanie miejsce na postawienie laptopa oraz wygodną pracę.

  Stoliki i stojaki komputerowe wykonane są tak, by eliminować wady postawy i zapewnić optymalną pozycję podczas pracy z komputerem. Są stworzone na podstawie nowoczesnych projektów, prezentują się estetycznie i zachęcają do nauki. Cena, w jakiej są dostępne, jest atrakcyjna i odzwierciedla jakość wykonania poszczególnych egzemplarzy.

 • Stoliki projekcyjne

  Akcesoria i stoliki prezentacyjne

  Sklep Moje Bambino oferuje szeroki przekrój akcesoriów przeznaczonych do przeprowadzania różnego rodzaju prezentacji, pokazów i wykładów. Wśród tego asortymentu znaleźć można stoliki projekcyjne, multimedialne i mównice. Jest to wielofunkcyjne wyposażenie, niezbędne w każdej placówce wychowawczej, umożliwiające przeprowadzenie zajęć lekcyjnych, szkoleń lub konferencji w sposób atrakcyjny, a zarazem wygodny. W zależności od przeznaczenia każdy oferowany przez nas stolik projekcyjny składa się z metalowej lub aluminiowej konstrukcji oraz półek, na których można ustawić rzutnik, projektor lub komputer. W większości wyposażone są one w kółka z systemem blokującym, co zapewnia ich mobilność.

  Wśród oferowanego przez nas sprzętu znaleźć też można stoliki multimedialne. W większości modeli zamontowane na nich półki są ruchome i istnieje możliwość regulacji kąta ich nachylenia. Niektóre z nich posiadają dodatkowe funkcjonalności takie jak: antypoślizgowe wykończenie powierzchni czy podniesienie ich krawędzi, co zapobiega ześlizgnięciu się cennego sprzętu. Prezentowane przez nas profesjonalne akcesoria prezentacyjne zbudowane są w sposób solidny, co gwarantuje długie i bezawaryjne ich użytkowanie. Stelaże dostępne są w najbardziej uniwersalnych kolorach: srebrnym lub grafitowym. Półki wykonane są zazwyczaj z płyty laminowanej w kolorze buku lub popielatym. Wiele elementów jest regulowanych, co zwiększa ich funkcjonalność, a cena, w której nasz sklep oferuje tego rodzaju wyposażenie, jest bardzo korzystna.

 • Szafki RTV

  Szkolne szafki RTV na telewizor

  Sprzęt elektroniczny w postaci telewizora oraz urządzenia video często jest uzupełnieniem lekcji o mające wysoką wartość edukacyjną programy dokumentalne, filmy fabularne i inne. Jeśli dotychczas nie stosowali Państwo tego rodzaju pomocy dydaktycznych, warto rozważyć ich wprowadzenie, odpowiednio bowiem wykorzystane zdobycze techniki urozmaicą proces przekazywania wiedzy podczas lekcji. W bezpiecznym przechowaniu tego rodzaju sprzętów, pomoże funkcjonalna, dwuczęściowa szkolna szafka RTV na telewizor. Do najważniejszych jej cech należy stabilność gwarantowana dzięki obecności metalowej konstrukcji, a zamknięcie na zamek zapewnia bezpieczeństwo, chroniąc przed osadzaniem się kurzu, uszkodzeniem albo dostaniem się cennego sprzętu w niepowołane ręce. Zamontowane kółka ułatwiają transport szafki w zależności od potrzeb, dzięki czemu przechowywane w niej urządzenia można przewozić i wykorzystywać podczas zajęć w różnych salach. Warto zwrócić uwagę na drzwi szafek, które otwierają się, osiągając maksymalny kąt 180 stopni, co sprawia, że nie ma potrzeby wyjmowania telewizora na czas zajęć, ponieważ wszyscy oglądający mają zapewnioną bardzo dobrą widoczność.

  Ergonomia, wysoka jakość wykonania oraz atrakcyjna cena to najważniejsze zalety produktów oferowanych przez sklep Moje Bambino. Szafki RTV do szkoły sprawdzą się we wszystkich placówkach oświatowych, w których podczas zajęć wykorzystywane są takie pomoce multimedialne jak telewizor oraz video. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą.

 • Szafki na laptopy i tablety

  Szkolne szafki na laptopy i tablety

  O tym, że sprzęt multimedialny odgrywa w każdej szkole istotną rolę, wie każdy. Warto zadbać o to, aby w przerwach od używania, zarówno laptopy, jak i tablety miały przygotowane specjalne miejsce, w którym można je schować. Pozwoli to uniknąć ewentualnej kradzieży, czy zniszczenia. W tej kategorii nasz sklep internetowy oferuje Państwu wysokiej jakości szafki na tablety oraz szafki na laptopy do szkoły. Spora część sprzętu, który posiadamy, cechuje się mobilnością - szafki w dowolnym momencie mogą być transportowane pomiędzy różnymi pomieszczeniami w placówce oświatowej. Oferowane przez nas produkty wyróżnia także wysoka jakość wykonania i niezwykle atrakcyjna cena. Zadbaliśmy o to, aby były one nie tylko łatwe w obsłudze, ale także sprawdzały się pod względem praktycznym i estetycznym.

  Znajdą Państwo u nas bardzo szeroką gamę tego typu mebli - duży wybór modeli, wzorów, a także kolorów i rozmiarów sprawia, że bez problemu dopasują Państwo najodpowiedniejszy egzemplarz do placówki edukacyjnej. Warto zaznaczyć, że posiadamy zarówno szafki idealne na jeden laptop, czy tablet, jak i takie, które spokojnie pomieszczą kilka z tych urządzeń. Zamykanie na klucz sprawia, że sprzęt multimedialny jest bardzo dobrze zabezpieczony i prawdopodobieństwo jego zniszczenia mocno spada. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą szafek na laptopy i tablety - gwarantujemy, że będą Państwo zadowoleni z ich bardzo dobrej jakości, ładnego wykończenia i niezwykle atrakcyjnej ceny za poszczególny egzemplarz.

 • Pracownie informatyczne

Potrzebujesz konsultacji przy wyborze oferty? Skontaktuj się z Przedstawicielem w Twoim regionie.