Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

Kategorie

Mapy
Mapy ścienne szkolne świata i Europy oraz stojaki do map Mapy szkolne to podstawowe wyposażenie każdej klasy przeznaczonej do nauki geografii, i nie tylko. Na lekcjach ...

Mapy ścienne szkolne świata i Europy oraz stojaki do map

Mapy szkolne to podstawowe wyposażenie każdej klasy przeznaczonej do nauki geografii, i nie tylko. Na lekcjach historii uczniowie także pracują w oparciu o mapy, poznając- zmieniające się na przestrzeni czasu- terytoria poszczególnych państw, w tym Polski. Zdecydowana większość dzieci szkolnych to typ wzrokowców, więc mapy szkolne to idealna pomoc dydaktyczna, ułatwiająca przebieg lekcji i zapamiętywanie prezentowanych danych. Omawiany atrybut szkolnego geografa istnieje w szkołach już kilkadziesiąt lat i wciąż jest niezastąpionym narzędziem, by poznawać położenie poszczególnych zakątków Polski, świata lub Europy.

W naszej ofercie mapa ścienna szkolna dostępna jest we wszystkich niezbędnych rodzajach. Posiadamy mapy fizyczne, które posłużą do nauki ukształtowania terenu, zarówno polskich, jak i światowych obszarów. Oferujemy również mapy polityczne, doskonałe do zdobywania wiedzy na temat położenia poszczególnych państw, ich granic, bezpośrednich sąsiadów oraz zapoznania się z nazwami stolic . Mapa ścienna szkolna to również model połączony charakterystycznych cech mapy fizycznej i politycznej, która stanowi oszczędność kosztów dla placówki nabywającej narzędzie, ale też szerszy kontekst do nauki dla uczniów .

Proponujemy również modele map przeznaczone dla najmłodszej grupy uczniów. Opracowane z myślą o specyficznych wymaganiach młodszych dzieci, stanowią inspirację do nauki, a ciekawe zabiegi graficzne zachęcają do posługiwania się mapą i wzbudzają zainteresowanie światem geografii. W asortymencie pomocy dydaktycznych, w zakresie wiedzy geograficznej, znajdują się mapy świata, Europy, jak i Polski. Oprócz ukształtowania terenu, mapa administracyjna prezentuje podział naszego kraju na umowne jednostki: województwa, powiaty. Niezbędnym elementem technicznym do korzystania z mapy jest stojak do mapy. Dostępny w naszym sklepie w kilku wariantach. Cena poszczególnych stojaków uzależniona jest od wykonania i wielkości produktu oraz zakresu funkcjonalności danego modelu.

Więcej

Podkategorie

 • Mapy szkolne

  Ścienne mapy szkolne: fizyczne, administracyjne, fizyczno-polityczne...

  Wiedza zgromadzona w podręcznikach powinna znaleźć możliwość praktycznego wykorzystania- zanim to jednak nastąpi - warto wprowadzić materiały dydaktyczne, które utrwalą i wzbogacą opanowane treści. Mapy szkolne znajdują zastosowanie nie tylko na lekcjach geografii, na których stanowią podstawowe wyposażenie, ale także na zajęciach historii. Ścienna mapa szkolna pozwala przenieść zapisane w podręczniku treści na konkretne obszary i w ten sposób lepiej zapamiętać materiał i budować w wyobraźni własną mapę - adekwatną do zdobywanych treści. Historia to przecież nieustanne podboje, zmiany terytoriów państw, bitwy toczone w rozmaitych miejscach. O ile łatwiej zapamiętać wszystkie najważniejsze batalie, znając ich umiejscowienie na mapie? Jak bardzo poszerza to wyobraźnię i wspomaga rozwój ucznia? Żadnego nauczyciela historii nie trzeba przekonywać o wartości dydaktycznej jaką posiadają mapy, które w bardzo szerokim asortymencie oferuje nasz sklep.

  W naszej ofercie znajduje się zarówno mapa fizyczna Polski do powieszenia na ścianę, która doskonale sprawdzi się na każdej lekcji geografii, jak i szkolna mapa administracyjna. Ten model doskonale wprowadzi uczniów w podstawowe rozeznanie dotyczące podziału administracyjnego Polski i pozwoli swobodnie orientować się w nazwach poszczególnych jednostek oraz podziałach terytorialnych. Kolejny produkt z naszej oferty stanowi ścienna mapa fizyczno-polityczna, którą z powodzeniem można wykorzystać na lekcjach geografii oraz wiedzy o społeczeństwie. Każdy produkt posiada właściwą legendę i wykonany jest z dobrej jakości materiałów, które zapewniają trwałość i odporność na uszkodzenia. Dzięki temu mapa może być użytkowana przez długi czas bez obaw o zniszczenie. Wszystkie nasze produkty oprócz zastosowania szkolnego, sprawdzą się także jako dodatek do pokoju ucznia czy wyposażenie placówek państwowych. Mapy można wykorzystywać jako wyposażenie indywidualnych pokoi, jak i biur czy pomieszczeń o charakterze państwowym. Większość map posiada praktyczną zawieszkę, za pomocą której można ją przymocować do specjalnego stojaka lub zawiesić w dowolnym miejscu, wykorzystując dostępne środki.

  W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór map, obejmujący zarówno poszczególne obszary naszego kraju, jak i Europy czy świata - przedstawione w zależności od kategorii kartograficznej - posłużą jako wsparcie dydaktyczne podczas lekcji oraz atrakcja dla pasjonatów podróży lub geografii. Cena odpowiada jakości produktów i zależy od modelu, wielkości oraz ewentualnych dodatków.

 • Stojaki i wieszaki do map i plansz

  Szkolne wieszaki i stojaki na mapy

  Szkolny wieszak do mapy albo planszy stanowi podstawowe wyposażenie wszystkich klas szkolnych oraz sal wykładowych, nie tylko geograficznych i historycznych, ale także biologicznych czy też językowych. Pozwalają urozmaicić zajęcia i lepiej zobrazować tematykę lekcji. Wiadomości przekazywane przez osobę prowadzącą, która jest uzbrojona w tablicę i mapę albo dodatkowe kolorowe plansze, są lepiej zapamiętywane przez uczniów i słuchaczy. Urządzenie z mapą można postawić w dowolnym miejscu sali. Sklep Moje Bambino oferuje Państwu przyrządy, które wyróżniają się wysoką funkcjonalnością. Oprócz stojaków do map, posiadamy także urządzenia do ich przechowywania, które zapewniają mapom bezpieczeństwo, chroniąc je przed zabrudzeniem, rozdarciem i innymi uszkodzeniami mechanicznymi. Dostępne są one w dwóch wersjach - wykonanej z metalu z systemem uchwytów oraz z płyty laminowanej z przegródkami. Stojaki te zdolne są pomieścić od kilkunastu do kilkudziesięciu zrolowanych map. Każdy stojak do mapy dostępny w naszym sklepie wyróżnia się lekką konstrukcją, a część z nich zaopatrzona jest w kółka. Dzięki tym rozwiązaniom przemieszczanie tych urządzeń jest niezwykle łatwe, a wbudowane hamulce pozwalają bezpiecznie umieścić stojak w pożądanym miejscu. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowaną dla Państwa ofertą. Wszystkie stojaki do map wykonane zostały z materiałów odpornych na uszkodzenia, co gwarantuje ich długotrwałość. Tym, co wyróżnia nasze propozycje, jest wysoka jakość produktów oraz konkurencyjna cena.

Potrzebujesz konsultacji przy wyborze oferty? Skontaktuj się z Przedstawicielem w Twoim regionie.