Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

SZYBKIE PŁATNOŚCI
już dostępne

Kategorie

Tablice multimedialne
Misją Moje Bambino jest wyznaczanie nowych trendów i rozwiązań w dziedzinie edukacji. Dlatego właśnie cały czas poszerzamy swoją ofertę o najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, wspierające rozwój ...

Misją Moje Bambino jest wyznaczanie nowych trendów i rozwiązań w dziedzinie edukacji. Dlatego właśnie cały czas poszerzamy swoją ofertę o najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, wspierające rozwój najmłodszych. Jednym z takich produktów są tablice interaktywne dotykowe. Możemy tutaj zaoferować Państwu najlepszej jakości produkty, objęte oczywiście gwarancją producenta. Co więcej posiadamy również: przystawki interaktywne, moduł bezprzewodowego podłączenia tablicy, a nawet głośniki, które ułatwią korzystanie z tablic.

 

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z nasza bogatą ofertą tablic multimedialnych, a także dodatkowego sprzętu elektronicznego. W razie jakichkolwiek problemów oraz wątpliwości, nasi pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji.

Więcej

Podkategorie

 • Tablice multimedialne

  Multimedialne tablice dotykowe do szkół i sal konferencyjnych

  Tablica multimedialna może nam w pewnym stopniu przypominać tradycyjne - suchościeralne. Lecz są to jedynie pozorne podobieństwa. Obecnie są to znacznie bardziej zaawansowane urządzenia. Ich obecność z pewnością mogą uznać jako nieodłączny element każdej nowoczesnej sali lekcyjnej. Sklep Moje Bambino oferuje Państwu szeroki asortyment tablic multimedialnych, które z pewnością zostaną docenione przez nauczycieli oraz uczniów. Wyróżniają się technologią dotykową, dzięki czemu mogą być one obsługiwane przy pomocy palców lub wskaźników. Tablice multimedialne dotykowe współpracują wraz z podłączonym komputerem i rzutnikiem. Przy ich pomocy możemy z powodzeniem odtwarzać dowolne materiały edukacyjne dla uczniów.

  Tablica ceramiczna multimedialna za sprawą gładkiego materiału, z którego została wykonana może być wykorzystywana jako tradycyjny - suchościeralny odpowiednik. Urządzenia dostępne w ofercie sklepu Moje Bambino zostały ponadto wyposażone w technologie wielodotykowe. W efekcie mogą być obsługiwane przez kilka osób jednocześnie. Tablica interaktywna wielodotykowa cechuje się również powierzchnią magnetyczną, dzięki czemu możliwe jest przypinanie dodatkowych materiałów - za pomocą magnesów. Szkolna tablica multimedialna zaskakuje swoimi wszechstronnymi zastosowaniami. Użytkowanie ich okaże się również przydatne na uczelniach, w czasie prowadzenia szkoleń, warsztatów, czy nawet do przedstawiania różnego rodzaju prezentacji.

  Oferta Moje Bambino to nie tylko same tablice multimedialne, ale również potrzebne wyposażenie dodatkowe. W asortymencie znajdą Państwo przystawki interaktywne, półki na akcesoria, czy głośniki. Interesujące mogą okazać się również mobilne tablice multimedialne - wyróżniające się małymi wymiarami, działające po podłączeniu do rzutnika. Proponowane przez nas produkty to nie tylko wysoka jakość, szeroki asortyment, ale również przystępna cena. Ich zakup z pewnością podkreśli profesjonalizm każdej placówki oświatowej lub innego obiektu zajmującego się szkoleniami lub warsztatami.

 • Monitory interaktywne

  Szkolne monitory interaktywne - multimedialne

  Nowoczesna szkoła to nie tylko miejsce, w którym dba się o dobrą atmosferę oraz wysoki poziom nauczania. Poza standardami merytorycznymi oraz przyjaznym wizerunkiem, placówki oświatowe powinny zadbać o właściwe wyposażenie, by zapewnić najwyższy standard kształcenia zgodny z obowiązującymi warunkami i możliwościami. Współczesny świat oferuje wiele technologicznych rozwiązań, które wspomagają rozwój, a przede wszystkim ułatwiają codzienne funkcjonowanie. W kręgu takich narzędzi znajduje się szkolny monitor interaktywny, na którym można wyświetlać materiały wspierające zajęcia dydaktyczne czy zaadaptować go jako punkt informacyjny. Monitor multimedialny to bardzo współczesne rozwiązanie, które pozwala wprowadzać do szkół innowacje i wspiera edukację. Intuicyjny sposób obsługi ułatwia posługiwanie się nim. Uczniowie bardzo szybko zdobywają wiedzę o tym jak obsługiwać monitory interaktywne, dzięki czemu nowoczesna technologia staje się dla nich chlebem powszednim, a przede wszystkim ułatwieniem podczas realizacji celów edukacyjnych oraz wsparciem informacyjnym.

  Nasz sklep posiada w ofercie dwa modele monitorów interaktywnych. Pierwszy można zamocować do wyznaczonej powierzchni, podczas gdy drugi wbudowany jest w pulpit, który można przemieszczać w dowolne miejsca. Każdy z nich posiada wysokie parametry techniczne gwarantujące wysoką jakość oraz bezpieczne użytkowanie. Cena odpowiada wysokiej jakości. Dodatkową propozycję w tej kategorii stanowi pulpit, który można połączyć z samodzielnym monitorem.

Potrzebujesz konsultacji przy wyborze oferty? Skontaktuj się z Przedstawicielem w Twoim regionie.

Tematyka strony: wyposażenie szkół, wyposażenie przedszkola, pomoce edukacyjne, pomoce dydaktyczne, wyposażenie żłobków i przedszkoli