Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

SZYBKIE PŁATNOŚCI
już dostępne

Kategorie

Tablice szkolne zielone
Moje Bambino, to nie tylko kredki i meble! W swojej ofercie posiadamy bowiem szeroką gamę tablic z nadrukiem oraz bez. Możemy zaoferować Państwu najwyższej jakości: ...

Moje Bambino, to nie tylko kredki i meble! W swojej ofercie posiadamy bowiem szeroką gamę tablic z nadrukiem oraz bez. Możemy zaoferować Państwu najwyższej jakości: tablice szkolne pojedyncze, tryptyki, tablice kredowe, tablice ceramiczne, tablice lakierowane, tablice z półką na kredę, a także tablice obrotowo – jezdne.

 

Zadowolenie klienta jest dla nas sprawą priorytetową. Dlatego właśnie wszystkie nasze tablice cechuje nie tylko najwyższa jakość i funkcjonalność, ale również wysoka estetyka wykonania. Zdajemy sobie bowiem sprawę z tego, jak ważne są to dla Państwa kryteria.

 

Zachęcamy do sprawdzenia całej naszej oferty tablic szkolnych do pisania kredą. Wierzymy, że spełnią one Państwa oczekiwania. W przypadku jakichkolwiek pytań, nasi konsultanci pozostają do Państwa dyspozycji.

Więcej

Podkategorie

 • Tablice bez nadruku

  Zielone klasyczne tablice szkolne bez nadruku

  Tablica kredowa to najstarsze narzędzie dydaktyczne, wykorzystywane już w czasach starożytności. Chociaż minęło wiele lat, dalej jest jednym z najbardziej praktycznych i użytecznych przedmiotów, służącym do przekazywania informacji. Profesjonalna tablica szkolna zielona bez nadruku to podstawowy element wyposażenia każdej szkoły. Jest niezbędnym sprzętem umożliwiającym uczniom skuteczne przyswajanie wiedzy i rozwiązywanie ćwiczeń. Rysowanie na tablicy może być dla dzieci również formą zabawy, która rozwija kreatywność i pobudza wyobraźnię. Tablica klasyczna jest także nieocenioną pomocą dla nauczyciela, który w prosty i szybki sposób może urozmaicić lekcję i zwrócić uwagę uczniów. Dlatego też w każdej szkolnej klasie powinien znajdować się chociaż jeden egzemplarz.

  Tablice kredowe z pewnością przydadzą się również w każdym domu, sklepie, restauracji i w innych miejscach, w których potrzebne jest miejsce do zabawy, nauki i szybkiego zapisywania informacji. Są bardzo praktycznym rozwiązaniem, ponieważ ich łatwe i skuteczne czyszczenie nie stanowi żadnego problemu. Nasz sklep oferuje Państwu wysokiej jakości tablice kredowe bez nadruku w różnych rozmiarach - od 100x85cm do 340x100cm. Ich podstawową cechą jest niezawodna wytrzymałość oraz stabilna i w pełni bezpieczna konstrukcja. Każda tablica została wykonana z najwyższej jakości aluminium, dzięki czemu przez wiele lat służy bez zarzutów, bez względu na częstotliwość użytkowania.

  Oprócz tradycyjnego zastosowania, nasze tablice kredowe posiadają także właściwości magnetyczne. Dzięki tej funkcji możemy umieszczać na nich plakaty, rysunki, zdjęcia i inne pomoce edukacyjne, które urozmaicą lekcje lub będą stanowić dekorację każdego wnętrza. Niewątpliwą zaletą tablic znajdujących się w naszym asortymencie jest również ich korzystna cena oraz dożywotnia gwarancja. Nasze zielone tablice szkolne to produkty najwyższej klasy, które z pewnością sprostają Państwa wymaganiom. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem sklepu i do skorzystania z oferty!

 • Tablice z nadrukiem

  Klasyczne tablice szkolne w linię lub kratkę

  Każda sala zajęciowa w szkole podstawowej nie może funkcjonować bez tablicy. Jest ona podstawowym wyposażeniem znajdującym się w szkołach, jak również w przedszkolach. Prowadzony przez nas sklep internetowy ma do zaoferowania w tym temacie szeroki wybór produktów, wśród których znajdują się klasyczne tablice szkolne. Proponujemy naszym klientom produkty lakierowane, magnetyczne. Ramy tablic wykonane zostały z aluminiowego profilu w kolorze srebrnym, natomiast plastikowe narożniki w odcieniu popielatym. Stawiamy przede wszystkim na wysoką jakość, aby zapewnić naszym klientom trwałe produkty, dlatego tył każdej tablicy został wzmocniony ocynkowaną blachą. Praktyczne półki na całej szerokości tablicy mogą zostać wykorzystane na przybory do pisania.

  Z uwagi na zróżnicowane oczekiwania naszych klientów mamy do zaoferowania różnorodne produkty, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Tablica szkolna w linię lub kratkę może być również ceramiczna. Do każdego egzemplarza prezentowanego poniżej zostały dołączone odpowiednie elementy mocujące. Na uwagę zasługuje uniwersalny charakter naszych produktów, jak również korzystna cena każdego z nich. Jeżeli interesuje Państwa zielona tablica szkolna z nadrukiem, zachęcamy do skorzystania z przygotowanej przez nas oferty. Tablice odporne na zarysowania, stworzone w solidny i przemyślany sposób dostępne są w różnych rozmiarach, które można dopasować do wielkości sali, jak również odmiennych potrzeb każdego z zainteresowanych klientów.

Potrzebujesz konsultacji przy wyborze oferty? Skontaktuj się z Przedstawicielem w Twoim regionie.

Tematyka strony: wyposażenie szkół, wyposażenie przedszkola, pomoce edukacyjne, pomoce dydaktyczne, wyposażenie żłobków i przedszkoli