Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

Kategorie

SI Dojrzałość społeczna
Dojrzałość społeczna w integracji sensorycznej Firma Moje Bambino od lat wspiera rodziców i ich pociechy w prawidłowym rozwoju. Produkowane pomoce edukacyjne kierowane są dla najmłodszych, by ...

Dojrzałość społeczna w integracji sensorycznej

Firma Moje Bambino od lat wspiera rodziców i ich pociechy w prawidłowym rozwoju. Produkowane pomoce edukacyjne kierowane są dla najmłodszych, by wspierać ich wszechstronny rozwój, a oferta firmy stale jest poszerzana zgodnie z potrzebami klientów. Moje Bambino jako doświadczony producent pomocy edukacyjnych zdaje sobie sprawę, jak właściwa integracja sensoryczna ma wpływ na zdolności poznawcze i rozwojowe u dziecka. Dlatego też w ofercie wydawnictwa odnaleźć można różnorodne meble i zestawy sensoryczne wpierające integrację zmysłów. Mogą one stanowić nie tylko część bezpiecznej przestrzeni edukacyjnej dla dzieci, ale przede wszystkim świetnie wspierać obszary integracji sensorycznej. Moje Bambino oferuje również pomoce edukacyjne usprawniające rozwój percepcji: wzrokowej, słuchowej, dotykowej i zapachowej. Ponadto proponuje także klocki konstrukcyjne, kształtki rehabilitacyjne, labirynty manipulacyjne, układanki, mozaiki, piłki, tabliczki manipulacyjne, a nawet pomoce wykorzystywane do ćwiczenia równowagi, są to produkty wspierające rozwój małej i dużej motoryki. Firma szczególną wagę przywiązuje również do wspierania tak ważnej umiejętności, jaką jest dojrzałość społeczna. W tym celu wydawnictwo oferuje szereg pomocy, gier edukacyjnych, zabaw integracyjnych czy pomocy logopedycznych wykorzystywanych zarówno przez nauczycieli, jak i przez rodziców. Dojrzałość społeczna stanowi bowiem zdolność, bez której trudno funkcjonować w społeczeństwie. Ważne jest, by ukształtować tę zdolność już u najmłodszych. W związku z tym wszystkie oferowane produkty tworzone są z myślą, by wspierać umiejętności współpracy, komunikacji i prawidłowej mowy dzieci.

Więcej

Podkategorie

 • Współpraca

  Współpraca i współdziałanie u dzieci - pomoce dydaktyczne

  Rozwój kontaktów społecznych jest niezwykle istotny dla każdego dziecka, a także ściśle powiązany z rozwojem życia uczuciowego. Kontakt z otoczeniem warunkuje rozwój uczuć młodego człowieka, a także stwarza potrzebę pogłębiania istniejących już więzi oraz szukania nowych kontaktów. Dojrzałość społeczna u dziecka warunkuje jego dalszy rozwój, dlatego należy zadbać o to, aby poszerzenie kontaktów społecznych przebiegało prawidłowo. Z pewnością pomogą w tym przygotowane przez nas pomoce dydaktyczne, które przeznaczone są dla maluchów w każdym wieku. Zabawy na współpracę dla dzieci z pewnością spełnią Państwa oczekiwania. Prowadzony przez nas sklep internetowy nieustannie poszerza proponowany asortyment o nowe, ciekawe pozycje. Dostarczamy naszym klientom wyłącznie produkty wysokiej jakości, które są bezpieczne dla dzieci i stworzone z trwałych, dobrych gatunkowo materiałów w bardzo staranny sposób. Produkty te umożliwiają zabawy na współdziałanie, tak niezwykle ważne na każdym etapie rozwoju dziecka.

  W sprzedaży posiadamy artykuły niezbędne do zabaw ruchowych w grupie, takich jak badminton, siatkówka czy tenis. Ponadto oferujemy wiele gier, przy których niezbędna jest współpraca między dziećmi. W doskonały sposób rozwijają one również spostrzegawczość czy umiejętność zapamiętywania. Jesteśmy otwarci na zróżnicowane oczekiwania oraz potrzeby opiekunów dzieci, u których dojrzałość społeczna nie została jeszcze w pełni rozwinięta. Oferujemy im sprawdzone pomoce dydaktyczne, które z pewnością doskonale odegrają swoją rolę.

  Stawiamy przede wszystkim na jakość, a także różnorodność, aby móc odpowiadać wszelkim oczekiwaniom klientów odwiedzających nasz sklep internetowy. Gwarantujemy przystępne ceny, którymi wyróżniamy się na tle konkurencji. Dbamy o zaspokojenie wszelkich potrzeb i nieustannie poszerzamy nasz asortyment. Mamy nadzieję, że skorzystają Państwo z przygotowanej przez nas oferty, w której znaleźć można gry oraz zabawy przeznaczone dla dzieci w każdym wieku. Zapraszamy.

 • Komunikacja

  Wspomaganie rozwoju mowy i komunikacji u dziecka

  Rozwój mowy i komunikacji dziecka ma ogromne znaczenie w jego dalszych postępach. Mowa umożliwia wyrażanie emocji, zadawanie pytań i dążenie do zdobywania wiedzy. Nauka mowy rozpoczyna się już od najmłodszych lat, gdy kilkumiesięczne dziecko zaczyna gaworzyć. Z czasem, a dokładniej w wieku 9 miesięcy większość dzieci jest w stanie zawołać mamę, tatę i nazwać najważniejsze przedmioty w swoim życiu. Z czasem zasób leksykalny jest coraz większy, ale nie oznacza to, że dziecko stanie się mistrzem słownictwa. Coraz większa ilość dzieci boryka się z wadami mowy, które widoczne są szczególnie w okresie przedszkolnym. W związku z tym wspomaganie rozwoju komunikacji jest ważnym elementem rozwoju każdego dziecka. Nasz sklep prezentuje Państwu pomoce, które dodadzą dziecku pewności i wspomogą w prawidłowej mowie oraz powiększaniu zasobów słów.

  Rozwój mowy i komunikacji dziecka zaczynają rodzice. Do nich szczególnie kierujemy zabawki (mikrofony, piłki, karty skojarzeniowe) oraz książeczki, które zawierają szereg ciekawych i łatwych w zapamiętaniu wierszyków, czy piosenek. Bardzo duże postępy widoczne są u dzieci, którym czyta się codziennie bajki. Dziecko ćwiczy koncentrację, pamięć, a następnie uczy się samodzielnego opowiadania. U niektórych komunikacja językowa w przedszkolu jest utrudniona nie tylko z powodu wad wymowy, ale również poprzez wstyd. Mikrofony i podobne zabawki pomogą dziecku przełamać go i nabrać pewności siebie. Ważną rolę odgrywa pomoc nauczyciela i logopedy, którzy za pomocą edukacyjnych książeczek i zabaw zachęcają dzieci do głośnego i wyraźnego mówienia.

  W naszym sklepie znajdą Państwo pokaźną ofertą produktów dla placówek oświatowych oraz dla rodziców. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową propozycją teatrzyków i pacynek, które dostarczą niezapomnianych wrażeń najmłodszym. Wcielenie się w postać lekarza, policjanta, czy zwierzątko z pewnością wspomoże rozwój mowy dziecka, a jednocześnie pobudzi jego kreatywność. Jest to najlepszy sposób na zabawy grupowe.

 • Kontrola oddechu

  Pomoce terapeutyczne dla uczniów wspomagające oddychanie

  Dbając o prawidłowe oddychanie u dzieci zapewniamy im nabycie umiejętności poprawnej artykulacji mowy oraz poprawiamy ich koncentrację. Głębokie wdechy i wydechy w pełni dotleniają organizm i mają wpływ na zarządzanie emocjami oraz zmniejszenie podatności na stres.

  Sklep Moje Bambino oferuje Państwu różnorodne pomoce terapeutyczne dla uczniów, będące nieocenionym, a przy tym ciekawym narzędziem do ćwiczenia oddechu, siły jego natężenia oraz mięśni ust. Nic tak nie zachęci dzieci do regularnego trenowania, jak możliwość zabawy, podczas której wesoło spędzą czas. To właśnie z myślą o potrzebach najmłodszych przygotowaliśmy ofertę obejmującą szereg różnorodnych zabawek. Wśród nich znalazły się gry i koła sprawnościowe, w których podmuchem należy przemieszczać kości i piłeczki po z góry określonej trasie. Magnetyczny Flipper stanowi pole do popisu dla wyobraźni, ponieważ magnetyczne przeszkody pomiędzy którymi toczymy kuleczkę można za każdym razem ustawić w całkiem nowy sposób. Oprócz tego polecamy Państwu również bajecznie kolorowe piórka, wiatraczki, a także turbiny, które należy wprawić w ruch w taki sposób, by zatrzymały się w określonym momencie. Bardzo dobrym sposobem trenowania mięśni ust i oddechu jest także puszczanie baniek mydlanych oraz używanie gwizdków i harmonijek, które wydają różne dźwięki w zależności od siły natężenia wydechu. Państwa uwagę zwracamy także na dmuchajki, dzięki którym dzieci kontrolują swój wydech i uczą się, jak go wydłużyć. Jednocześnie trenują koncentrację, starając się utrzymać kuleczkę jak najdłużej w powietrzu.

  Wszystkie zabawki dostępne w prowadzonym przez nas sklepie znakomicie spełnią swoją rolę zarówno w przypadku doskonalenia techniki oddychania w gabinecie logopedycznym, jak i podczas zajęć w przedszkolu, a także w zaciszu domowym, dzięki czemu mogą być wykorzystywane w codziennych zabawach z dzieckiem.

Potrzebujesz konsultacji przy wyborze oferty? Skontaktuj się z Przedstawicielem w Twoim regionie.