Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

Kategorie

Zabawki uniwersalne
Zabawki uniwersalne: dla chłopca i dziewczynki Zabawki dla dzieci mogą przybierać różną formę, odpowiadać potrzebom dzieci w zróżnicowanym wieku i być adresowane do chłopców, dziewcząt lub ...

Zabawki uniwersalne: dla chłopca i dziewczynki

Zabawki dla dzieci mogą przybierać różną formę, odpowiadać potrzebom dzieci w zróżnicowanym wieku i być adresowane do chłopców, dziewcząt lub obu płci. Nasz sklep internetowy pragnie zaspokajać potrzeby wszystkich maluchów, dlatego przygotowaliśmy ofertę obejmującą zabawki uniwersalne. Wśród nich znajdują się między innymi zabawki edukacyjne, które pozwalają na rozwijanie wyobraźni, kreatywnego myślenia, a także zdolności manualnych. Ponadto oferujemy niezastąpione zabawki pluszowe, które doskonale sprostają oczekiwaniom maluchów w każdym wieku.

Czym wyróżniają się proponowane przez nas artykuły? Przede wszystkim bogaty asortyment cechuje konkurencyjna cena. Zapewniamy wyroby znanych na rynku marek, które cenione są za śledzenie najnowszych trendów, a także dbanie o dobieranie wysokogatunkowych oraz trwałych materiałów. Ciekawym rozwiązaniem, które doskonale sprawdzi się zarówno w domach prywatnych, jak i przedszkolach, szkołach oraz świetlicach, są kąciki sklepowe lub lekarskie, a także niezwykle rozwijające twórczość maluchów teatrzyki i pacynki. Zestawy zabawek dla dzieci, które proponujemy, obejmują również kostiumy dla dzieci, farmy i zwierzątka, a także wiele innych zabawek, które bez problemu można dopasować do różnorodnych zainteresowań każdego dziecka, bez względu na jego wiek oraz płeć.

Zaprojektowane w innowacyjny sposób zabawki na pewno zapewnią pociechom wielogodzinną rozrywkę połączoną z rozwojem wyobraźni, nabywaniem umiejętności pracy w grupie oraz zdolności manualnych.

Więcej

Podkategorie

 • Zestawy do zabaw swobodnych
 • Farmy i zwierzątka
 • Kąciki lekarskie
 • Kąciki sklepowe
 • Teatrzyki i pacynki
 • Kostiumy dla dzieci

  Kostiumy i przebrania karnawałowe dla dzieci

  Dzieci są pełne fantazji, marzeń, a ich wyobraźnia nie ma granic. Dlatego nasze pociechy tak ochoczo przebierają się w kostiumy dziecięce, które pozwalają stać się postaciami z ich wyobrażeń. W naszej bogatej ofercie posiadamy kostiumy dla dzieci, zarówno dla chłopców jak i dla dziewczynek. Każda dziewczynka marzy o staniu się księżniczką, ale w naszym asortymencie posiadamy również kostiumy pielęgniarek, fryzjerek, czy też weterynarza. Dla chłopców posiadamy między innymi kostiumy strażaka, policjanta, czy budowniczego. W ofercie zamieszczone na naszej stronie internetowej są przebrania, które świetnie nadają się zarówno dla chłopców jak i dla dziewczynek, jak np. strój szefa kuchni.

  Mamy świadomość, że stroje karnawałowe dla dzieci mają na celu nie tylko zabawę ale i edukację. Dlatego oferowane przez nasz sklep kostiumy są pełne detali, pozwalając doskonale utożsamić się dziecku z danym zawodem. Wszystkie stroje dla dzieci są wykonane z najwyższą dokładnością, z bardzo dobrych i wytrzymałych materiałów, dzięki czemu szalona zabawa jakiej poddadzą się przebrane pociechy, nie zakończy się przedwcześnie poprzez zniszczony strój. Dodatkowo wszystkie akcesoria są bezpieczne w użytkowaniu i odpowiednie dla dzieci.

  Takie kostiumy to gwarancja szalonej zabawy dla maluchów, a ich radość z możliwości wcielenia się w swoich bohaterów z bajek, lub wytworów wyobraźni jest nieoceniona. Cieszymy się powszechnym zaufaniem w branży, a my zawsze dokładamy wszelkich starań, aby nasz udział w zabawie i edukacji dzięki dostarczeniu przebrań dla dzieci, spełniał największe wymagania rodziców i ich pociech, a także dzięki niskim cenom nie nadwyrężał domowego budżetu.

 • Zabawki pluszowe

Potrzebujesz konsultacji przy wyborze oferty? Skontaktuj się z Przedstawicielem w Twoim regionie.