Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

SZYBKIE PŁATNOŚCI
już dostępne

Kategorie

Kąciki ogrodowe
Kącik ogrodowy dla dzieci - gotowe zestawy Każde dziecko uwielbia zabawę na świeżym powietrzu. Dlatego bardzo wielu rodziców, jeżeli tylko ma taką możliwość, stara się zorganizować ...

Kącik ogrodowy dla dzieci - gotowe zestawy

Każde dziecko uwielbia zabawę na świeżym powietrzu. Dlatego bardzo wielu rodziców, jeżeli tylko ma taką możliwość, stara się zorganizować takie zabawy lub kącik dla dzieci w ogrodzie. Aranżacja bezpiecznego miejsca może nie być wcale taka łatwa.

Nasz sklep oferuje atrakcyjne, gotowe zestawy, które pozwolą na bezpieczne zagospodarowanie przestrzeni dla dzieci. W prezentowanej przez nas bogatej ofercie znajdują się nie tylko zabawki zapewniające aktywność, takie jak piaskownice lub zjeżdżalnie, ale także domki ogrodowe oraz plenerowe gry planszowe, które uczą i bawią jednocześnie. Prawidłowa aranżacja kącika w ogrodzie pozwala zapobiec nieprzyjemnym wypadkom i powstawaniu małych lub większych kontuzji. Dlatego oferowane przez nas produkty są w pełni bezpieczne. Skorzystanie z naszych zestawów, takich jak kącik ogrodowy dla dziecka lub pojedynczych zabawek - zapewnia maluchom zajęcie oraz zabawę, a rodzicom kilka minut odpoczynku i relaksu.

Zabawki do piasku, domku czy gry planszowe sprawią, iż dzieci chętnie będą bawić się w ogrodzie, rozwijając swoje zdolności ruchowe, jak i pozbywać się nadmiaru energii, jaką w sobie magazynują. Taki kącik zachęca do przebywania na świeżym powietrzu, zamiast w domu, gdzie zabawa może wydawać się mniej atrakcyjna. Przebywanie na dworze dobrze wpływa na zdrowie i ogólny stan dzieci, dlatego im częściej pozwalamy na takie zabawy, tym lepiej. Posiadanie własnego kącika przez dziecko w ogrodzie, gdzie może bezpiecznie i pod nadzorem opiekuna się pobawić to wygodna alternatywa dla placu zabaw.

Więcej

Podkategorie

 • Domki ogrodowe

  Ogrodowe domki dla dzieci

  W dobie postępującej cyfryzacji życia, dzieci coraz częściej spędzają czas w domach, przed monitorami komputerów lub z tabletami w rękach. Rodzice chcący zachęcić swoje pociechy do zabaw na świeżym powietrzu, muszą zaoferować im atrakcje, które pozwolą na oderwanie maluchów od ekranów. Doskonałym pomysłem może okazać się gotowy domek ogrodowy dla dziecka! Te urocze, kolorowe kąciki dają wiele możliwości do kreowania własnych zabaw, rozwijając dziecięcą wyobraźnię. Chatka do ogrodu zajmuje niewiele miejsca, ale każdy malec chętnie skorzysta z możliwości posiadania własnego, zewnętrznego kącika, który z pomocą wyobraźni przekształci się w statek kosmiczny lub królewski pałac. Gotowy, plastikowy domek wystarczy ustawić w wybranym miejscu, aby rozkręciła się karuzela dobrej zabawy!

  Nasz sklep posiada w ofercie ogrodowe domki dla dzieci zróżnicowane pod względem wielkości i dostosowane dla maluchów w każdym wieku, w tym proste modele chatek, wyposażone w drzwi wejściowe i okna, a także domki interaktywne, pozwalające dzieciom na znacznie większą swobodę zabawy dzięki dodatkowemu wyposażeniu: zabawkowej kuchni, patio z mebelkami czy stacji benzynowej. Cena uzależniona jest od wielkości domku oraz dodatkowych akcesoriów. Każdy z nich to przede wszystkim magiczne miejsce, które wyzwoli w dziecku potrzebę zabawy na zewnątrz i zainspiruje do odgrywania najróżniejszych historii. Dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości tworzywa, każdy domek ogrodowy jest odporny na działanie czynników atmosferycznych, za to w czasie niepogody można przenieść go do salonu lub pokoju dziecka. I niech zabawa trwa nadal!

 • Aktywność w plenerze
 • Spodniobuty i kurtki przeciwdeszczowe
 • Zabawki do piasku
 • Rowerki i hulajnogi
 • Gry plenerowe
 • Maxi plansze
 • Akcesoria spacerowe
 • Wózki dla dzieci

Potrzebujesz konsultacji przy wyborze oferty? Skontaktuj się z Przedstawicielem w Twoim regionie.

Tematyka strony: wyposażenie szkół, wyposażenie przedszkola, pomoce edukacyjne, pomoce dydaktyczne, wyposażenie żłobków i przedszkoli
Kliknij, aby się z nami skontaktować