Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

SZYBKIE PŁATNOŚCI
już dostępne

Kategorie

Klocki i gry
Tanie zestawy klocków konstrukcyjnych, budowlanych i drewnianych dla dzieci Trudno sobie wyobrazić w pełni prawidłowy rozwój dziecka bez zapewnienia mu możliwości kontaktu z klockami i innymi ...

Tanie zestawy klocków konstrukcyjnych, budowlanych i drewnianych dla dzieci

Trudno sobie wyobrazić w pełni prawidłowy rozwój dziecka bez zapewnienia mu możliwości kontaktu z klockami i innymi zabawkami pozwalającymi na konstruowanie wymyślnych budowli, kreowanie rzeczywistości. Zdając sobie sprawę z użyteczności tego rodzaju przedmiotów, warto zainteresować się ofertą, którą przedstawia nasz sklep. Zorientować się, jakie klocki dla dzieci są tutaj proponowane i dokonać odpowiedniego wyboru, zależnego od poziomu rozwoju i wieku malca.

Do Państwa decyzji pozostawiamy, czy wybrane zostaną tanie zestawy klocków konstrukcyjnych, czy też będą to klocki drewniane. Niewątpliwie w obu tych przypadkach można liczyć na dłuższe zajęcie uwagi maluchów oraz rozwijanie ich wyobraźni. Warto zwrócić uwagę, że wszystkie oferowane przez nas klocki dla dzieci charakteryzuje bardzo bogata paleta kolorystyczna. Zastosowane barwy przyciągają i nie pozostawiają bawiącym się pola do obojętności. Rodziców i opiekunów zainteresuje również świetna cena, o którą trudno w innych, nawet działających za pośrednictwem stron www sklepach.

Obiekty, budynki, przeróżnej wielkości zamki i domki powstaną wówczas, gdy do rąk naszych dzieci trafią klocki budowlane. Także inklinacje konstrukcyjne, pozwalające na montaż pojazdów, kwiatków czy wymyślnych postaci, znajdują tutaj swoje odzwierciedlenie. Na pewno, gdy zdecydujemy się na zakupy klocków w naszym sklepie, szybko się przekonamy, jakie możliwości drzemią w młodych ludziach, ile jest w nich fantazji, jak potrafią być pomysłowi i kreatywni. Mamy w tym przypadku również pewność, że wszystkie dostępne w Moje Bambino klocki są wykonane z najlepszych materiałów, a więc zapewniających trwałość i wieloletnie użytkowanie. Wykonano je dostosowując się do wszelkich wymaganych norm, gwarantujących pełnię bezpieczeństwa. Trudno nie wspomnieć przy okazji o zaangażowaniu, jakie wzbudzają klocki u najmłodszych. Są w stanie spędzić przy nich naprawdę długie chwile, nie nudząc się, a jednocześnie rozwijając swoją wyobraźnię i zdolności manualne. Przekonajmy się o tym sami!

Więcej

Podkategorie

 • Klocki konstrukcyjne

  Konstrukcyjne edukacyjne klocki dla dzieci

  Zabawy manualne cieszą się wśród najmłodszych największą popularnością. Specjalnie z myślą o wszystkich małych konstruktorach nasz sklep internetowy przygotował ciekawą ofertę klocków, z którymi będzie można zbudować każdego rodzaju obiekt. Własnoręcznie zbudowany zamek czy forteca obronna każdemu dziecku dostarczy mnóstwa radości. Na uwagę w naszej bogatej ofercie zasługują także klocki konstrukcyjne dla dzieci o charakterze edukacyjnym. To właśnie z ich pomocą dziecko uczy się rozróżniać kształty oraz kolory. Klocki podzielić możemy na kilka rodzajów, spośród których każde dziecko z pewnością wybierze opcję najatrakcyjniejszą dla siebie. Można nabyć u nas klocki ażurowe, gładkie, w kształcie nabojów, kwiatków czy ludzików. Klocki konstrukcyjne w formie platform pozwolą stworzyć od podstaw pierwszy własny pojazd.

  Najatrakcyjniejsze klocki dla dzieci wymagają myślenia przy zabawie. Dzięki temu dziecko kształtuje w sobie wiele zdolności jednocześnie. Żywe kolory klocków są ich dodatkowym atutem, który z pewnością docenią mali konstruktorzy. Rozbudowane zestawy klocków dla całych grup dzieci mieszczą się w atrakcyjnych szafach. Ich cena przewyższa wartość klocków z mniejszych opakowań, ale są to rozwiązania bardzo przydatne dla żłobków lub przedszkoli, gdzie każdego dnia dzieci poszukują nowych rozwiązań na zabawę. Nasze klocki o wartościach nie tylko wizualnych, ale także edukacyjnych pozwolą wszystkim dzieciom poznawać otaczający je świat w otoczeniu ciepłych barw i pomysłowych kształtów!

 • Klocki budowlane dla maluchów
 • Klocki wafle

  Klocki konstrukcyjne wafle

  Mali konstruktorzy i architekci potrzebują do budowy swoich domów, pojazdów czy mostów najlepszych materiałów, które nie ograniczą ich kreatywności. Wszystkie marzenia i wizje dzieci mogą z pewnością być realizowane, dzięki możliwością jakie dają klocki wafle. Są to klocki konstrukcyjne, które można układać w dowolnych konfiguracjach. Wykonane zostały ze sprężystego tworzywa, co powoduje, że potrafią się wyginać i układać w różne kształty. Ich stosunkowo mały rozmiar sprawia, że dzieci stworzą z nich nawet niewielkie elementy swoich budowli. Zwiększa to też możliwości ich transportu – klocki konstrukcyjne wafle z łatwością zabierzemy ze sobą na wakacje. Posiadają one piękne, żywe kolory, które zachęcą dziecko do zabawy. Młodzi ludzie nauczą się dzięki nim cierpliwości, dokładności, a co więcej rozwiną swoją kreatywność. Zabawka tam przy tym jest całkowicie bezpieczna dla małych użytkowników. Nasz sklep posiada w swojej ofercie zestawy klocków, które umożliwią dziecku stworzenie pojazdów, zagrody ze zwierzętami, wesołego miasteczka czy świata dinozaurów. Dodatkowo do klocków można dokupić karty pracy urozmaicające zabawę. Wszystkie zestawy ze sprzedawanej przez nas serii można łączyć ze sobą, co daje większe pole do popisu i inwencji twórczej. Zważając na fakt, że klocki wafle gwarantują godziny zabawy i radosnej pracy twórczej, cena oferowana za produkt jest bardzo atrakcyjna. Zabawki takie jak te nigdy nie wychodzą z mody, a w związku z tym, że są solidnie wykonane, posłużą w naszej rodzinie przez wiele lat.

 • Klocki drewniane

  Drewniane edukacyjne klocki dla dzieci

  Po latach popularności plastikowych klocków, do łask powracają te wykonane w naturalnego i ekologicznego surowca, jakim jest drewno. Nie zawierają one bowiem żadnych szkodliwych substancji, które mogą mieć niekorzystny wpływ na zdrowie dziecka, ale przede wszystkim są biodegradowalne, więc przyjazne dla środowiska naturalnego. Klocki drewniane dla dzieci mają wiele zalet, ale jedną z najistotniejszych jest ich trwałość. Klienci coraz chętniej decydują się na ich zakup, ponieważ zabawki tego rodzaju są praktycznie niezniszczalne i z powodzeniem mogą być wykorzystywane przez kolejne pokolenia.

  Budowanie z klocków to świetna zabawa. Można z nich tworzyć budowle, jakie tylko podpowiada dziecięca wyobraźnia. Klocki drewniane dla dzieci to doskonały sposób poznawania równych kształtów, umiejętne ich dopasowywanie do siebie, tak, aby tworzyły spójną całość. Pomimo że są to dość proste i mało skomplikowane zabawki, dają ogromne możliwości i mają doskonały wpływ na rozwój dziecka. Szczególnie jeśli są to klocki drewniane edukacyjne, których zadaniem jest nie tylko zabawa, ale także przyswajanie nowych umiejętności. Pomagają maluchom rozwijać małą motorykę, ale także są pomocne w nauce czytania, pisania czy liczenia. Drewniane klocki, jakie oferuje nasz sklep, to zabawki edukacyjne dostosowane dla dzieci w różnym wieku. Niezwykle kolorowe, o prostych geometrycznych kształtach, ale także niebanalnych formach, zapewnią długą i świetną zabawę, ale także doskonale przydadzą się do celów edukacyjnych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą, zwłaszcza że cena klocków jest aktualnie wyjątkowo atrakcyjna.

 • Pozostałe klocki
 • Gry świetlicowe
 • Domina
 • Puzzle i układanki
 • Gry planszowe

Potrzebujesz konsultacji przy wyborze oferty? Skontaktuj się z Przedstawicielem w Twoim regionie.