Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

Filtruj

Kategorie

Akcesoria do frottage'u, wydrapywanki
Materiały i narzędzia frottage (wydrapywanki) W dobie powtarzalności i podążania za trendami wyjątkową wartość mają ozdoby handmade. Zrobione własnoręcznie przez dziecko uczą wytrwałości i skupienia. W ...

Materiały i narzędzia frottage (wydrapywanki)

W dobie powtarzalności i podążania za trendami wyjątkową wartość mają ozdoby handmade. Zrobione własnoręcznie przez dziecko uczą wytrwałości i skupienia. W sposób naturalny rozwijają zdolności manualne, a do tego stanowią źródło świetnej zabawy. Radość i satysfakcja z samodzielnie wykonanego dzieła jest gwarantowana. Akcesoria do frottage'u dają także pretekst dorosłym na powrót do ich czasów dzieciństwa. Kto nie podkładał pod papier monet i pocierając go ołówkiem, otrzymywał odbity wzór? Sklep Moje Bambino posiada w swoim asortymencie materiały i narzędzia, które pozwolą wykonać ten sam proces w nowej, ulepszonej wersji. Dzięki specjalnie przygotowanym podkładkom powstaną wielobarwne rysunki słoni, żyraf i hipopotamów. Nie zabrakło też uwielbianych przez wszystkich kotów oraz motywów roślinnych. Wystarczy przetrzeć kredką wystające elementy podkładek i otrzyma się wielobarwne dzieła.

Młodzieńczą kreatywność idealnie spożytkują wydrapywanki. Dostępne w formie magnesów, ramek oraz kolorowych kart mogą przemienić się w jedyne w swoim rodzaju ozdoby. Tylko od inwencji twórczej oraz wyobraźni zależy, czy serduszka wypełnią się wyznaniami uczuć, czy staną się miejscem abstrakcji. Oprawa zdjęć już nigdy nie musi być nudna. Fotografie najbliższych mogą być obramowane rysunkami kwiatów, gwiazd czy ulubionych zwierzątek. Nie ma żadnych ograniczeń. Cena zestawów do samodzielnego wykonania malunków i dekoracji rozpoczyna się już od kilkunastu złotych. Powstałe w procesie zabawy rysunki będą stanowiły piękną pamiątkę, nadają się również na spersonalizowany prezent.

Więcej
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Potrzebujesz konsultacji przy wyborze oferty? Skontaktuj się z Przedstawicielem w Twoim regionie.