Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

SZYBKIE PŁATNOŚCI
już dostępne

Kategorie

Święta i uroczystości
Dekoracje na święta i uroczystości – edukacja artystyczna Święta i wszelkie uroczystości są w życiu dziecka niezwykle ważne. Uczą malucha odpowiednich zachowań, a w przypadku takich ...

Dekoracje na święta i uroczystości – edukacja artystyczna

Święta i wszelkie uroczystości są w życiu dziecka niezwykle ważne. Uczą malucha odpowiednich zachowań, a w przypadku takich okazji, jak Dzień Babci i Dziadka, Walentynki, imieniny czy urodziny - obdarowywania najbliższych upominkami, które jeszcze bardziej cieszą, jeśli są przygotowywane samodzielnie. Wśród ciekawych i zróżnicowanych propozycji dostępnych w naszym sklepie internetowym znajdą Państwo dekoracje na uroczystości, które na pewno przypadną do gustu małym artystom. Przy ich pomocy dzieciaki będą mogły stworzyć wyjątkowo piękne prezenty dla równie wyjątkowych i bliskich im osób.

Szablony, wycinanki, ramki na zdjęcia - to tylko niektóre z licznych propozycji dostępnych wśród naszego asortymentu. Każdy maluch z pewnością wybierze coś odpowiedniego dla siebie, z czego będzie w stanie stworzyć piękny i oryginalny upominek. Ponadto zapewniamy interesujące dekoracje na święta państwowe, Boże Narodzenie, Wielkanoc oraz inne okoliczności. Edukacja artystyczna pobudza kreatywność maluchów, jak również rozwija ich zdolności manualne. Dzięki proponowanym przez nas artykułom dzieci w każdym wieku będą miały możliwość rozwijania się w sferze plastycznej i tworzenia samodzielnie ciekawych, nietuzinkowych, oryginalnych dekoracji z okazji najważniejszych świąt.

Ponadto oferujemy naszym klientom interesujące dekoracje mające na celu urozmaicenie imprez urodzinowych. Wśród nich znaleźć można starannie wykonane kostiumy, zabawne maski oraz balony, a także specjalne kredki do malowania ciała.

Więcej

Podkategorie

 • Święta Narodowe
 • Boże Narodzenie
 • Dzień Babci i Dziadka
 • Walentynki
 • Wielkanoc

  Wielkanocne zabawy dzięki dekoracjom i ozdobom

  Święta Wielkanocne to wspaniały pretekst, aby zachęcić dzieci do tworzenia plastycznych dzieł. Motywy świąteczne to inspiracja dla zajęć artystycznych prowadzonych w szkołach, kółkach pozalekcyjnych, ośrodkach kultury, a nawet do wykonywania prac w domach. Ciekawe materiały mogą zmotywować najmłodszych do kreatywnej zabawy i jednoczesnego poznawania tradycji wielkanocnych. Rozwijając swoje zdolności manualne i wyobraźnię wiele dowiedzą się o rodzimej kulturze. Sklep Moje Bambino posiada w swojej ofercie rozmaite artykuły, dzięki którym można tworzyć dekoracje i ozdoby wielkanocne. Bibuły, tektury i folie w pogodnych barwach jakimi charakteryzuje się Wielkanoc zachęcają do tego, ażeby wykonywać wielkanocne prace plastyczne. Tworzenie kolorowych kwiatów z bibuły czy wycinanie symboli świąt z papieru to doskonałe zajęcie dla młodszych i starszych dzieci. Nie wypada tu nie wspomnieć o modelach zajączków czy jaj, które można pomalować, obkleić kolorowym papierem lub poprzyczepiać do nich ozdoby.

  Nadają się one do zajęć z młodszymi dziećmi, dla których jeszcze zbyt wielkim wyzwaniem byłoby tworzenie prawdziwych pisanek. Wielkanocne zabawy i tradycje będą o wiele bardziej atrakcyjne dla młodych ludzi, jeżeli wykorzystają podczas nich własne rękodzieło. Zestawy do samodzielnego wyplatania koszyczków czy tworzenia wiosennych pomponów sprawią, że dzieci zaangażują się w organizację świąt wielkanocnych. Z przyjemnością będą też uprawiać rzeżuchę w doniczkach przypominających skorupę jaj. Żółte piórka, stemple, zestawy do szycia świątecznych ozdób urozmaicą każde zajęcia plastyczne. Wielkanoc to rodzinne święta, dlatego dobrze jeżeli rodzice angażują się w przyozdabianie domu wraz dziećmi. Jednak akcesoria wielkanocne dostępne w naszym sklepie to też doskonałe artykuły dla ośrodków edukacyjnych, gdzie uczy się dzieci o świątecznych tradycjach i zwyczajach. Niewielka cena oferowana przez sklep za artykuły papiernicze czy do tworzenia rękodzieła powinna zachęcać do zakupu i wspólnej zabawy.

 • Urodziny: balony, dekoracje sal
 • Kostiumy
 • Maski
 • Farby i kredki do malowania ciała
 • Tworzenie strojów, upominków, dekoracji
 • Dyplomy, medale i puchary

  Dyplomy, medale i puchary dla dzieci

  Każde dziecko lubi być doceniane i nagradzane. Nasz sklep specjalnie z myślą o najmłodszych przygotował niezwykle interesująca ofertę nagród w postaci medali czy dyplomów, które można wręczać z różnych okazji. Efektownie wykonane dyplomy pasowania dla dzieci przydadzą się z pewnością na czas uroczystości wprowadzania najmłodszych do grona społeczności szkolnej. Wygrane w konkursach przedmiotowych lub zawodach sportowych także domagają się odpowiedniej nagrody, a sama atencja to przecież za mało, aby dziecko poczuło się w pełni dowartościowane. W zależności od zapotrzebowania, w naszym sklepie internetowym nabyć można medal lub puchar dla dziecka. Z pewnością takie rozwiązania będą wspaniałą zachętą do dalszej pracy nad rozwojem przy poznawaniu świata. Każdy dyplom dla dziecka z naszego sklepu internetowego posiada efektowną grafię. Dzięki temu można taką nagrodę po powrocie do domu oprawić w dyskretne ramki i powiesić na ścianie dziecięcego pokoju. Efektownie wykonany medal dla dziecka w niczym nie ustępuje klasycznym medalom wręczanym dorosłym przy okazji ważnych dla nich wydarzeń.

  Nasze dyplomy, puchary i medale polecamy wszystkim instytucjom związanym z szeroko pojmowanym wychowaniem dzieci. Wszystkie dyplomy, puchary czy też medale nie są przeznaczone jedynie dla jednej grupy wiekowej. Wszechstronność naszych produktów jest ich największą siłą. Elegancki puchar stać się może godnym wynagrodzeniem wszelkich trudów, jakie zadał sobie młody człowiek dla osiągnięcia wymarzonego wyniku na zawodach sportowych. Piękny puchar wręczyć można także grupie zawodników sportowych lub uczniów biorących udział w olimpiadach przedmiotowych. Elegancko zaprojektowane birety z naszego sklepu internetowego z pewnością staną się wspaniałym, wizualnym dopełnieniem stylizacji uczniowskiej w czasie uroczystości z okazji zakończenia roku szkolnego. Ogromnym atutem wszystkich produktów przeznaczonych dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym jest ich cena.

Potrzebujesz konsultacji przy wyborze oferty? Skontaktuj się z Przedstawicielem w Twoim regionie.