Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

SZYBKIE PŁATNOŚCI
już dostępne

Kategorie

Święta i uroczystości
Dekoracje na święta i uroczystości – edukacja artystyczna Święta i wszelkie uroczystości są w życiu dziecka niezwykle ważne. Uczą malucha odpowiednich zachowań, a w przypadku takich ...

Dekoracje na święta i uroczystości – edukacja artystyczna

Święta i wszelkie uroczystości są w życiu dziecka niezwykle ważne. Uczą malucha odpowiednich zachowań, a w przypadku takich okazji, jak Dzień Babci i Dziadka, Walentynki, imieniny czy urodziny - obdarowywania najbliższych upominkami, które jeszcze bardziej cieszą, jeśli są przygotowywane samodzielnie. Wśród ciekawych i zróżnicowanych propozycji dostępnych w naszym sklepie internetowym znajdą Państwo dekoracje na uroczystości, które na pewno przypadną do gustu małym artystom. Przy ich pomocy dzieciaki będą mogły stworzyć wyjątkowo piękne prezenty dla równie wyjątkowych i bliskich im osób.

Szablony, wycinanki, ramki na zdjęcia - to tylko niektóre z licznych propozycji dostępnych wśród naszego asortymentu. Każdy maluch z pewnością wybierze coś odpowiedniego dla siebie, z czego będzie w stanie stworzyć piękny i oryginalny upominek. Ponadto zapewniamy interesujące dekoracje na święta państwowe, Boże Narodzenie, Wielkanoc oraz inne okoliczności. Edukacja artystyczna pobudza kreatywność maluchów, jak również rozwija ich zdolności manualne. Dzięki proponowanym przez nas artykułom dzieci w każdym wieku będą miały możliwość rozwijania się w sferze plastycznej i tworzenia samodzielnie ciekawych, nietuzinkowych, oryginalnych dekoracji z okazji najważniejszych świąt.

Ponadto oferujemy naszym klientom interesujące dekoracje mające na celu urozmaicenie imprez urodzinowych. Wśród nich znaleźć można starannie wykonane kostiumy, zabawne maski oraz balony, a także specjalne kredki do malowania ciała.

Więcej

Potrzebujesz konsultacji przy wyborze oferty? Skontaktuj się z Przedstawicielem w Twoim regionie.

Tematyka strony: wyposażenie szkół, wyposażenie przedszkola, pomoce edukacyjne, pomoce dydaktyczne, wyposażenie żłobków i przedszkoli
Kliknij, aby się z nami skontaktować