Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

Filtruj

Kategorie

Tablice multimedialne
Multimedialne tablice dotykowe do szkół i sal konferencyjnych Tablica multimedialna może nam w pewnym stopniu przypominać tradycyjne - suchościeralne. Lecz są to jedynie pozorne podobieństwa. Obecnie ...

Multimedialne tablice dotykowe do szkół i sal konferencyjnych

Tablica multimedialna może nam w pewnym stopniu przypominać tradycyjne - suchościeralne. Lecz są to jedynie pozorne podobieństwa. Obecnie są to znacznie bardziej zaawansowane urządzenia. Ich obecność z pewnością mogą uznać jako nieodłączny element każdej nowoczesnej sali lekcyjnej. Sklep Moje Bambino oferuje Państwu szeroki asortyment tablic multimedialnych, które z pewnością zostaną docenione przez nauczycieli oraz uczniów. Wyróżniają się technologią dotykową, dzięki czemu mogą być one obsługiwane przy pomocy palców lub wskaźników. Tablice multimedialne dotykowe współpracują wraz z podłączonym komputerem i rzutnikiem. Przy ich pomocy możemy z powodzeniem odtwarzać dowolne materiały edukacyjne dla uczniów.

Tablica ceramiczna multimedialna za sprawą gładkiego materiału, z którego została wykonana może być wykorzystywana jako tradycyjny - suchościeralny odpowiednik. Urządzenia dostępne w ofercie sklepu Moje Bambino zostały ponadto wyposażone w technologie wielodotykowe. W efekcie mogą być obsługiwane przez kilka osób jednocześnie. Tablica interaktywna wielodotykowa cechuje się również powierzchnią magnetyczną, dzięki czemu możliwe jest przypinanie dodatkowych materiałów - za pomocą magnesów. Szkolna tablica multimedialna zaskakuje swoimi wszechstronnymi zastosowaniami. Użytkowanie ich okaże się również przydatne na uczelniach, w czasie prowadzenia szkoleń, warsztatów, czy nawet do przedstawiania różnego rodzaju prezentacji.

Oferta Moje Bambino to nie tylko same tablice multimedialne, ale również potrzebne wyposażenie dodatkowe. W asortymencie znajdą Państwo przystawki interaktywne, półki na akcesoria, czy głośniki. Interesujące mogą okazać się również mobilne tablice multimedialne - wyróżniające się małymi wymiarami, działające po podłączeniu do rzutnika. Proponowane przez nas produkty to nie tylko wysoka jakość, szeroki asortyment, ale również przystępna cena. Ich zakup z pewnością podkreśli profesjonalizm każdej placówki oświatowej lub innego obiektu zajmującego się szkoleniami lub warsztatami.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 21 elementów