Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

SZYBKIE PŁATNOŚCI
już dostępne

Filtruj

Kategorie

Gabinet psychologa i pedagoga
Wyposażenie gabinetu psychologa i pedagoga szkolnego Gabinet pedagoga i psychologa szkolnego to miejsce szczególne. Tu dzieci przychodzą z problemami, które czasami są niestety bardzo poważne. Dlatego ...

Wyposażenie gabinetu psychologa i pedagoga szkolnego

Gabinet pedagoga i psychologa szkolnego to miejsce szczególne. Tu dzieci przychodzą z problemami, które czasami są niestety bardzo poważne. Dlatego warto, żeby pokój, w którym otrzymają wsparcie dorosłej, kompetentnej osoby i pomocną dłoń był niezwykle przyjazny, żeby panował w nim miły nastrój, który sprzyja otwartej i spokojnej rozmowie. Atmosferę tworzą ludzie, ale także otoczenie, dlatego tak istotne jest odpowiednie wyposażenie gabinetu pedagoga i psychologa.

Dzieci odwiedzające gabinet psychologa w szkole powinny widzieć zaangażowanie i zainteresowanie wykwalifikowanych pracowników. Pomocne będzie w tym celu usunięcie wszystkich elementów tymczasowości, sugerujących pośpiech i niestałość. Dobrym pomysłem jest wyposażenie gabinetu w szatnie w postaci zamykanych szafek, gdzie zarówno pani czy pan pedagog, jak i dzieci będą mogły zostawić wierzchnią odzież, obuwie czy plecaki. Oczywiście w gabinecie niezbędne są też szafy, w których pracownicy schowają wszystkie swoje rzeczy osobiste oraz pomoce. Porządek otaczającego człowieka środowiska pozytywnie wpływa na jego nastrój.

Zamiast tradycyjnego biurka, które wymusza niekorzystną w tym przypadku komunikację twarzą w twarz, lepsze będą stoły oraz stoliki komputerowe, przy których można usiąść obok dziecka stwarzając więź sprzyjającą luźnej rozmowie. Oczywiście ważne są też niewysokie stoliczki i małe krzesełka dla młodszych dzieci, zabawki i pomoce sensoryczne, do których przechowywania idealnie nadają się zestawy Flexi oraz wygodne i miękkie fotele wypełnione styropianowym granulatem dopasowujące się do kształtu ciała siedzącej na nich osoby. Świetnie sprawdzą się też materace i miękkie dywany, a wiszący hamak będzie z pewnością dużą atrakcją zwłaszcza dla najmłodszych.

Nasz sklep oferuje meble i akcesoria do gabinetu psychologa i pedagoga, które umożliwią aranżację tego ważnego w każdej szkole pomieszczenia w odpowiedni sposób. Konkurencyjna cena proponowanego przez nas wyposażenia wraz z dostępnością wielu artykułów gwarantujących elastyczność w urządzaniu gabinetu, pozwoli nam dopasować się do każdego budżetu.

Poniżej znajdą Państwo przykładowe aranżacje gabinetów:

Więcej
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Potrzebujesz konsultacji przy wyborze oferty? Skontaktuj się z Przedstawicielem w Twoim regionie.