Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

SZYBKIE PŁATNOŚCI
już dostępne

Filtruj

Kategorie

Laboratorium
Wyposażenie laboratorium szkolnego i pracowni przyrodniczej Odpowiednio wyposażone szkolne laboratorium to podstawa efektywnego przekazywania informacji i zainteresowania uczniów naukami przyrodniczymi. Nawet najlepsze zdolności oratorskie nauczyciela nie ...

Wyposażenie laboratorium szkolnego i pracowni przyrodniczej

Odpowiednio wyposażone szkolne laboratorium to podstawa efektywnego przekazywania informacji i zainteresowania uczniów naukami przyrodniczymi. Nawet najlepsze zdolności oratorskie nauczyciela nie zaprezentują istoty zjawisk chemicznych zachodzących w przyrodzie. Najlepsze rezultaty daje nauka przez doświadczanie, dzięki czemu dzieci i młodzież łatwiej przyswajają wiedzę i zapamiętują wiadomości zdobyte na lekcji. Sklep Moje Bambino oferuje kompleksowe wyposażenie szkolnego laboratorium.

Nasz asortyment obejmuje meble do pracowni przyrodniczej, takie jak stoły prezentacyjne dla nauczyciela, a także gotowe laboratoria (do wyboru z kompletem osprzętu, bądź do samodzielnego dobrania odpowiednich akcesoriów) oraz dygestoria na propan-butan i gaz ziemny, niezbędne do przeprowadzania doświadczeń chemicznych i fizycznych . Oprócz funkcjonalnych mebli w prowadzonym przez nas sklepie znajdą Państwo również wszystkie przybory, jakie są potrzebne do wykonywania eksperymentów, takie jak menzurki, zlewki, palniki, wskaźniki PH, pipety, kolby, miarki, suszarki oraz statywy na szkło laboratoryjne. Posiadamy także gotowe zestawy klasowe do przeprowadzania doświadczeń, zaopatrzone w gotowy scenariusz do wykorzystania przez nauczyciela. Z gotowych pracowni modułowych mogą korzystać dzieci już od 6. roku życia, co stanowi świetny sposób na zaszczepienie bakcyla wiedzy już w najmłodszych rocznikach i sprawi, że nauka nie będzie kojarzyła się tylko z uczeniem się formułek na pamięć, ale przede wszystkim ciekawym i owocnym spędzaniem czasu. Oprócz materiałów związanych z dydaktyką, oferujemy Państwu także odzież ochronną w postaci fartuchów, okularów i rękawiczek, chroniącą dzieci i ich ubrania przed zabrudzeniem. Jednym słowem - w Moim Bambino znajdą Państwo wszystko, w co powinna zostać wyposażona wzorcowa pracownia przyrodnicza. Meble wykonane zostały z materiałów łatwych do utrzymania w czystości, odpornych na uszkodzenia mechaniczne i działanie chemikaliów. Dzięki wyczerpującej ofercie prowadzonego przez nas sklepu, szybko i wygodnie nabędą Państwo kompleksowe wyposażenie. Dodatkowym atutem jest atrakcyjna cena, jaką przygotowaliśmy na cały asortyment.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 270 elementów