Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

Filtruj

Kategorie

Glina
Glina rzeźbiarska samoutwardzalna dla dzieci Zabawy manualne, towarzyszące dziecku od najmłodszych lat, niezwykle pozytywnie wpływają na jego rozwój sensoryczny i manualny. Obcowanie z nietypowymi powierzchniami, fakturami ...

Glina rzeźbiarska samoutwardzalna dla dzieci

Zabawy manualne, towarzyszące dziecku od najmłodszych lat, niezwykle pozytywnie wpływają na jego rozwój sensoryczny i manualny. Obcowanie z nietypowymi powierzchniami, fakturami za pomocą kontaktu z materiałami plastycznymi wyzwoli w dziecku liczne talenty. Dziecko może nauczyć się tworzyć swoje pierwsze formy rzeźbiarskie już w wieku kilku lat, czerpiąc przy tym masę radości. Nasz sklep prezentuje bogatą gamę artykułów do rzeźbienia, dzięki którym różne materie w rączkach dziecka nabiorą zupełnie nowego wyrazu. Łatwa w ugniataniu i niezwykle miękka glina rzeźbiarska dla dzieci pomoże przenieść ze świata wyobraźni do świata realnego wszystkie kształty zapamiętane w czasie zabaw na podwórku lub spacerów z rodzicami.

Plastyczna glina modelarska dla dzieci jest w naszym sklepie dostępna w swoim naturalnym, szarawym kolorze, ale można się także zdecydować na to, by do rąk dziecka trafiły kolorowe kawałki gliny, dzięki czemu zabawa będzie nasycona jeszcze większą radością. Z kolorowej gliny można rzeźbić ludziki, które później mogą razem stworzyć dziecięcy teatr, może również na glinianej scenie? Chłopiec może ulepić wymarzony samochodzik, a dziewczynka koronę lub pierścionek. Obcowanie z takim wdzięcznym materiałem plastycznym, jak glina samoutwardzalna uczy dziecka obchodzenia się z materiałami zmieniającymi stopień twardości pod wpływem ciepła i siły ludzkiego ciała. Rozwija się jego wyobraźnia oraz zmysł twórczy. Korzystna cena gliny przeznaczonej dla dzieci sprawiła, że te produkty w naszym sklepie cieszą się ogromną popularnością.

Więcej
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów