Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

SZYBKIE PŁATNOŚCI
już dostępne

Kategorie

Szkoła
Pomoce edukacyjne i dydaktyczne – wyposażenie dla szkół Efektowne wspieranie uczniów w nauce powinno obfitować w wszelkie możliwe wspieranie. Bez pewnego rodzaju urozmaiceń ciężko w dziecku ...

Pomoce edukacyjne i dydaktyczne – wyposażenie dla szkół

Efektowne wspieranie uczniów w nauce powinno obfitować w wszelkie możliwe wspieranie. Bez pewnego rodzaju urozmaiceń ciężko w dziecku wzbudzić ciekawość, pasję oraz chęci do nauki. Z tego powodu, każda szkolna sala powinna obowiązkowo obfitować w różnorodne pomoce dydaktyczne. Pomoce znajdujące się w naszej ofercie dotyczą wszelkich nauczanych przedmiotów lub tyczą się umiejętności ogólnych, jak chociażby ćwiczenie pamięci lub myślenia logicznego.

Oferta zawiera wyposażenie, którego obecność jest obowiązkowa w danych salach edukacyjnych. Będą to przykładowo: stetoskopy, modele oka, magnetyczne atrakcje, palniki gazowe, próbówki na substancje chemiczne, globusy, czy mapy. W ofercie znajdują się również różnorodne plansze edukacyjne, zawierające wszelkie ważne informacje wymagane przez postawę programową. Oprócz zakupu wyposażenia warto zapoznać się z pomysłami na przestrzeń do danych sal edukacyjnych dostępnymi w ofercie.

Dostępne pomoce edukacyjne są z zakresu nowoczesnego, jak i tradycyjnego wyposażenia. Dostosowane w taki sposób, aby w efektownie przykuwać uwagę uczniów oraz pomagać im w zapamiętywaniu informacji z danego materiału. Umożliwiają różnego rodzaju ćwiczenia i regularne utrwalanie wiedzy (przykładowo za sprawą plansz edukacyjnych). Oferta to przede wszystkim kompleksowe wyposażenie dla szkoły, gdzie każdy pracownik placówek oświatowych znajdzie coś, spełniającego jego wymagania. Przedmioty te skierowane są nie tylko do oświaty, lecz również do celów prywatnych dla rodziców.

Więcej

Podkategorie

 • Pomoce Moje Bambino
 • Pracownie przedmiotowe

  Firma Moje Bambino przedstawia ofertę pomocy dydaktycznych, dedykowanych do pracowni przedmiotowych w szkołach podstawowych.

  Poniżej znajdą Państwo szereg produktów wykorzystywanych zarówno w nauczaniu wczesnoszkolnym jak i w klasach starszych. Prezentowane pomoce dydaktyczne będą stanowiły doskonałe wsparcie w realizowaniu podstawy programowej w klasach 1-8.

  W kategorii „Pomysły na przestrzeń” znajdą Państwo przykładowe wizualizacje sal wykonane z wykorzystaniem produktów dostępnych w ofercie Moje Bambino. Jest to Nasza propozycja na stworzenie komfortowej przestrzeni zarówno dla ucznia jak i nauczyciela.

 • Pomoc psychologiczno-pedagogiczna
 • Edukacja polonistyczna

  Edukacja polonistyczna i jej rozwój - pomoce i artykuły dydaktyczne

  Czytanie nie zawsze ciekawych lektur, utrwalanie zasad ortografii czy ćwiczenia gramatyczne to niezbyt dobre skojarzenia uczniów z lekcjami języka polskiego. Edukacja polonistyczna w szkole nie musi być wcale nudna. Wystarczy wykorzystać odpowiednie pomoce i artykuły dydaktyczne, aby stały się atrakcyjną dla dzieci.
  Tym, co ma do zaoferowania nauczycielom i polonistom sklep Moje Bambino, to artykuły, które pomogą w: nauce czytania, pisania, ćwiczeniu poprawnej wymowy czy ortografii i gramatyki. Sprawność dłoni doskonale można wytrenować, przygotowując ją do stawania liter, za pomocą drewnianych deseczek. Wodzimy po nich specjalnym ołówkiem trasą wyznaczaną przez szlaczki. Nauka czytania to wieloetapowa praca nauczyciela z uczniem, którą można ułatwić na przykład poprzez wykorzystanie magnetycznego alfabetu czy układanek z liter. Tajniki gramatyki mogą być odkrywane za pomocą interesujących gier i zabaw w grupie. Sprawająca wiele problemów ortografia zostanie lepiej opanowana, jeżeli wspólnie z rówieśnikami będziemy rywalizowali w uczących jej grach planszowych. Im więcej bodźców dostarczymy uczniom, tym możemy liczyć na większy sukces w postępach w pisaniu, czytaniu czy utrwalaniu ortografii i gramatyki. Dodatkowo, aby zapoznawać młodych ludzi z treścią lektur można odgrywać scenki na podstawie ich treści i wykorzystywać ku temu pacynki czy odpowiednie kostiumy. Rozwój edukacji polonistycznej sprawił, iż dostępnych jest wiele pomocy naukowych znacznie wzbogacających formułę lekcji. Cena tych artykułów i materiałów dydaktycznych jest bardzo korzystna, dlatego powinny one być wykorzystywane podczas każdych zajęć polonistycznych.

 • Język obcy

  Pomoce dydaktyczne do nauki języków obcych

  Nauka języka obcego w szkole często kojarzy się z czymś trudnym i obcym. Brak właściwych pomocy naukowych powoduje, że są to lekcje mało atrakcyjne dla dzieci. Niekiedy też ciężko im ośmielić się, aby zacząć wypowiadać się w innym niż polski języku. Niektórzy uczniowie natomiast mają ogromny problem z zapamiętaniem ogromnej ilości słówek i ze zrozumieniem zawiłych zagadnień gramatycznych. Nasz sklep wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pedagogów, ale też samych rodziców i uczniów, ma do zaoferowania pomoce edukacyjne do języków obcych. Dzięki nim uczniowie sprawniej opanują materiał leksykalny i gramatyczny. Podręczniki szkolne, nawet jeśli napisane są przez najlepszych dydaktyków, nie zastąpią korzyści jakie płyną z nauki poprzez bezstresową zabawę. Dużą popularnością, ze względu na swoją efektywność, cieszą się gry typu ‘memory’. Rywalizacja zachęca dzieci do lepszej koncentracji i zapamiętywania nowych słówek. Bardzo atrakcyjnymi dla młodych ludzi są metody nauki, które odbywają się za pomocą urządzeń interaktywnych.

  Nagrywanie własnego lub kolegów głosu to świetny sposób na przełamanie często paraliżującego strachu przed budowaniem wypowiedzi w obcym języku. Dla młodszych dzieci idealne będą kolorowe plansze tematyczne pozwalające szybko zapamiętać nazwy kolorów, liczby czy dni tygodnia i miesięcy. Interesującym pomysłem jest przeprowadzanie lekcji językowych na zewnątrz. Można wykorzystać wtedy wielkoformatowe gry, które uczą języka obcego na świeżym powietrzu w bardzo przyjemny sposób, poprzez zabawy ruchowe. Język angielski i język niemiecki, tak popularne w polskich szkołach, posiadają niełatwą gramatykę. Warto dlatego wspomóc uczniów na przykład zestawem składającym się z elementów służących do budowania zdań.
  Pomoce dydaktyczne do nauki języka obcego potrafią zdziałać cuda i sprawić, że najmłodsi z chęcią będą poznawali nowy język. Przystępna cena tych materiałów edukacyjnych oraz ich duża skuteczność, są dobrym powodem, aby znalazły się w szkole lub w uczniowskim plecaku.

 • Edukacja społeczna

  Rozwój edukacji społecznej u dzieci - pomoce i artykuły

  Umiejętność radzenia sobie przez dziecko w dorosłym życiu w wielu, czasem niełatwych sytuacjach, zależy od właściwego przygotowania go do tego, między innymi przez szkolnych pedagogów. Żeby uczniowie potrafili prawidłowo komunikować się z otoczeniem i zachowywać odpowiednie standardy, należy wpajać w nich określone normy i wartości już od najmłodszych lat.
  Edukacja społeczna u dzieci zaczyna się w rodzinnym domu, ale to szkoła, gdzie spędzają większą część dnia odgrywa tu kluczową rolę. Pomoce szkolne do edukacji społecznej, które ma do zaproponowania sklep Moje Bambino to artykuły w przyjemny i naturalny sposób rozwijające u uczniów szereg poprawnych zachowań. Są to między innymi gry uczące stosownej kultury osobistej i uprzejmości wobec innych. Znaleźć można też akcesoria do zabawy, które rozwijają wrażliwość emocjonalną, uczą wyrażania uczuć i odczytywania ich u innych. W szkołach i przedszkolach na pewno przydadzą się wszelkie pomoce i artykuły dydaktyczne wprowadzające w świat zasad na drodze, przejściu dla pieszych czy uczące ostrożności oraz rozwagi na co dzień. Doskonałym pomysłem, jeżeli chcemy najmłodszych nauczyć przestrzegania zasad, są plansze na których ujęto zarówno prawa jak i obowiązki ucznia. Rozwój edukacji społecznej znacząco wpływa na późniejsze umiejętności interpersonalne, pewność siebie, a także nawiązywanie wartościowych relacji.
  Te proste, a zarazem niesamowicie przydatne w placówkach oświatowych artykuły, zostały stworzone z myślą o kształtowaniu postaw społecznych i rozwoju emocjonalnym dzieci. Ich cena jest wyjątkowo atrakcyjna, dlatego powinny one być elementem wyposażenia przedszkoli, szkół i ośrodków wychowawczych.

 • Historia
 • Edukacja matematyczna

  Edukacja matematyczna dzieci - pomoce i materiały

  Matematyka to przedmiot często sprawiający uczniom problemy i wywołujący niepotrzebny strach. Trudno się temu dziwić, gdyż abstrakcyjne pojęcia i zagadnienia mogą być niezrozumiałe i niełatwe do opanowania. Dlatego należy wspomagać naukę tego przedmiotu ciekawymi i wartościowym pomocami. Sklep Moje Bambino to miejsce, gdzie znaleźć można podręczniki i akcesoria, dzięki którym uczniowie chętniej będą przyswajali wiedzę o liczbach czy geometrię. Edukacja matematyczna w przedszkolu musi być przystępna dla tej grupy wiekowej. Szybko dekoncentrujące się przedszkolaki wymagają tego, aby przekazywać im informacje wykorzystując ku temu atrakcyjną zabawę. Świetnie sprawdzą się w tym przypadku bardzo kolorowe klocki czy zestawy do sortowania. Dzieci zachwycą też na pewno duże liczydła i małe koralki, które z największa radością będą przeliczać. Wspólna zabawa z rówieśnikami przy użyciu klocków z namalowanymi liczbami to okazja, aby zacząć naukę matematyki. Banknoty i monety służące do naśladowania przez dzieci sytuacji, które znają ze sklepów, właściwie wesprą naukę wykonywania prostych działań dodawania i odejmowania.

  Rozwój edukacji matematycznej stworzył możliwości wykorzystywania podczas zajęć w szkołach bardzo skutecznych programów multimedialnych. Zrealizowanie z nimi podstawy programowej będzie dla nauczycieli dużo łatwiejsze, a uczniowie docenią nową formę lekcji, która nie polega na notowaniu wzorów w zeszycie. Działy takie jak geometria czy ułamki mogą zostać przedstawione i wytłumaczone w przejrzystszy i ciekawszy sposób. Przestrzenne bryły rozkładające się na części świetnie zobrazują problemy z zakresu arytmetyki jak i geometrii. Oprócz tego, takie gry jak domino czy bingo pozwalają na wprowadzenie koleżeńskiej rywalizacji podczas liczenia i budują szansę integracji w grupie Dodatkowe podręczniki to szansa na przyjrzenie się liczbom z zupełnie innej strony. Edukacja matematyczna dzieci to wyzwanie dla każdego pedagoga. Zatem odpowiednie pomoce i materiały pozwolą na poprowadzenie ciekawszej i efektywniejszej lekcji. Oferta Moje Bambino przewiduje atrakcyjne ceny, co nie wpłynie znacznie na budżet szkolny.

 • Edukacja przyrodnicza

  Edukacja przyrodnicza w szkole i przedszkolu - materiały i pomoce

  Zapraszamy do zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą obejmującą materiały do rozwoju edukacji przyrodnicznej. Przeznaczone są dla dzieci zarówno w wieku przedszkolnym, jak i szkolnym. Od najmłodszych lat należy uświadamiać dzieciom, jak duże znaczenie ma dbanie o środowisko i naszą planetę. Dlatego edukacja przyrodnicza w przedszkolu to kierunek, któremu warto poświęcić większą uwagę. Wszystkie pomoce wspierające rozwój edukacji przyrodniczej w przedszkolu oraz szkole dostępne w Moim Bambino obejmują zagadnienia z zakresu biologii, chemii, fizyki, astronomii i meteorologii. Wśród nich znajdują się kompletne zestawy do eksperymentów, przyrządy takie jak: mikroskopy, teleskopy, oprócz tego materiały interaktywne, plansze dydaktyczne, modele roślin oraz anatomiczne i przybory do badania zjawisk pogodowych. Dzięki puzzlom, grom i quizom dzieci nie tylko zdobędą i utrwalą wiedzę. Artykuły i pomoce przyrodnicze proponowane przez nasz sklep to także duże wsparcie dla nauczycieli. Wśród nich bowiem znajdują się modułowe pracownie, zawierające m. in. gotowe scenariusze zajęć oraz narzędzia niezbędne do przeprowadzenia doświadczeń.

  Osobną kategorię produktów stanowią multimedia: aparaty fotograficzne, projektory oraz ekrany projekcyjne. Te z kolei urozmaicą każde zajęcia przyrodnicze. Poza pomocami dydaktycznymi, oferujemy wyposażenie sal w postaci gotowych laboratoriów, dygestoriów, szafek oraz stołów demonstracyjnych dla nauczycieli. Zapewniają one pedagogom wygodę oraz swobodę podczas prowadzenia lekcji i realizowania doświadczeń. Uczniom natomiast kompleksowe wyposażenie pracowni przyrodniczej, umożliwiające przyswajanie wiedzy w przyjaznych warunkach. Szeroki wachlarz dostępnych w naszym sklepie produktów umożliwia kompleksowe wyposażenie pracowni przyrodniczej. Cena każdego artykułu w pełni odpowiada wysokiej jakości jego wykonania oraz wartości edukacyjnej, jaką ze sobą niesie. Dostępne w Moim Bambino pomoce dydaktyczne zgodne są z obowiązującą w szkołach podstawą programową. Znajdują się na liście materiałów rekomendowanych przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

 • Edukacja techniczna
 • Edukacja informatyczna

  Edukacja informatyczna w szkole - pomoce dydaktyczne

  Informatyka to jeden z najbardziej lubianych przez uczniów przedmiotów. Stwarza to okazję, aby uczyć ich na lekcjach praktycznych i przydatnych w życiu umiejętności. Jednak, by nie zaprzepaścić szansy jaką daję zapał młodzieży, warto sięgnąć po pomoce i materiały, które sprawią, że zajęcia komputerowe będą dla nich jeszcze bardziej atrakcyjne.
  Edukacja informatyczna w szkole powinna odbywać się w specjalnie do tego przygotowanych i wyposażonych salach. Sklep Moje Bambino posiada bogatą ofertę programów multimedialnych, które pokazują młodym ludziom, że komputer ma szereg praktycznych zastosowań. Pomoce dydaktyczne dla nauczycieli informatyki takie jak roboty czy materiały, dzięki którym możliwa jest nauka kodowania w szkole, na pewno sprawią, iż uczniowie z niecierpliwością będą oczekiwać następnych zajęć. Popularne klocki Numicon to nie tylko wstęp do zdobywania umiejętności w zakresie kodowania, ale też znakomite narzędzie do wykształcania się u uczniów logicznego myślenia.

  Roboty, które można sterować z poziomu aplikacji oraz wydawać im polecenia dają możliwość pokazania dzieciom jak wiele można zdziałać przy pomocy nowych technologii. Plansze i kartoniki służące do wprowadzenia w świat programowania na pewno urozmaicą i tak już lubiane lekcje. Tak przydatny przedmiot jakim jest informatyka powinien dawać przykłady na pożyteczne wykorzystanie nowinek nauki, co będzie miało miejsce wtedy, kiedy zajęcia nie będą ograniczać się jedynie do pracy wyłącznie z samym komputerem.
  Pracownia komputerowa nie musi służyć jedynie do przeprowadzania lekcji informatyki. Nauczyciele innych przedmiotów takich jak matematyka czy języki obce z pewnością skorzystają z niej wykorzystując wartościowe programy multimedialne. Programy takie dają też większe spektrum możliwości pedagogom, którzy prowadzą zajęcia ogólnorozwojowe.
  Cena oferowanego przez nas asortymentu mającego za zadnie wspomóc nauczycieli informatyki oraz kompleksowo wyposażyć sale komputerowe jest niezwykle atrakcyjna. Stanowi ona solidną inwestycję, gdyż są to artykuły, które będą służyć wielu pokoleniom uczniów.