Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

Kategorie

Przedszkole i Żłobek - Pozostałe pomoce
Pomoce edukacyjne i dydaktyczne dla przeszkoli i żłobków Pomoce edukacyjne pozwalają nauczycielom na sprawdzanie postępów oraz na wprowadzenie dodatkowych atrakcji między podstawowymi zabawami. Dla przedszkoli i ...

Pomoce edukacyjne i dydaktyczne dla przeszkoli i żłobków

Pomoce edukacyjne pozwalają nauczycielom na sprawdzanie postępów oraz na wprowadzenie dodatkowych atrakcji między podstawowymi zabawami. Dla przedszkoli i dla żłobków oprócz jakości nauki ważny jest jej wpływ na funkcjonowanie i rozwój dziecka. W Moje Bambino znajduje się wszystko, co niezbędna do kontrolowania postępów, organizacji zajęć, ale również wprowadzenia do zajęć dodatkowych ćwiczeń.

Przy nauce warto zaopatrzyć się w pomoce dydaktyczne. U nas znajdziecie takie, które wesprą nauczycieli w nauce wielu podstawowych przedmiotów poprzez zabawę. Ponadto wiele prostych akcesoriów jak bloki z cylindrami, które usprawnią w dzieciach spostrzegawczość i logiczne myślenie. W każdej sali powinny znajdować się również plansze edukacyjne, które wizualnie wspomogą najmłodszym w zapamiętywaniu kolorów, owoców czy części ciała.

Przedszkole i żłobek z grupką rozbrykanych dzieci jest nie lada wyzwaniem dla wychowawców. Dzieci lubią systematyczność, nagradzanie i sprawdzają się idealnie w roli pomocników. Pomoże w tym tablica, na której znajdą się imiona dzieci i dni tygodnia. Umieszczone na niej informacje pomogą dzieciom zrozumieć, na czym polega obowiązek i systematyczność. Dzięki niej będą wiedzieli, co należy do ich zadań i z chęcią je wypełnią, a dodatkowa nagroda w postaci słoneczka, chmurki czy innego przedmiotu sprawi, że będą z siebie dumni i nabiorą pewności siebie. Oczywiście pozytywny wpływ ma również błyskawica czy minus za złe zachowanie, które dziecko zmieni. Wizualne pomoce wspomagają prace nauczycieli i dzieci każdego dnia.

Więcej

Podkategorie

 • Pomoce Moje Bambino
 • Diagnoza edukacyjna

  Pomoce i materiały do diagnozy edukacyjnej

  Diagnoza edukacyjna to proces pozwalający na określenie poziomu rozwoju dziecka w wieku szkolnym lub przedszkolnym oraz jego umiejętności w danej dziedzinie nauki. Dzięki niej możliwe jest wdrożenie odpowiedniej terapii i dostosowanie programu nauczania do indywidualnych potrzeb dziecka. Sklep Moje Bambino oferuje podręczniki i akcesoria, dzięki którym diagnoza edukacyjna może być przeprowadzona zarówno wśród uczniów oddziałów przedszkolnych, jak i szkół podstawowych. Znajdą tu Państwo szeroki wybór pomocy i materiałów, które przydadzą się w toku procesu diagnostycznego oraz po jego zakończeniu. Korzystać mogą z nich nauczyciele, logopedzi, psychologowie czy pedagodzy.

  W naszej ofercie znajdują się poradniki edukacyjne, zestawy do ukierunkowanej obserwacji dziecka, kwestionariusze, próby i inne narzędzia pomocne w przeprowadzaniu diagnozy. Produkty te powstały w oparciu o rzetelną, popartą doświadczeniem wiedzę specjalistyczną. Są również zgodne z obowiązującą podstawą programową. W asortymencie sklepu Moje Bambino znajdą Państwo specjalistyczne pomoce i materiały ukierunkowane na wspomaganie rozwoju dzieci z problemami logopedycznymi oraz uczniów z trudnościami w nauce pisania, czytania i liczenia. Oferujemy zestawy edukacyjne stymulujące między innymi rozwój operacji myślowych i pamięci, percepcji wzrokowej i słuchowej, wymowy czy umiejętności społecznych. Wiele z pomocy ma formę multimedialną, co sprawia, że zarówno diagnoza edukacyjna, jak i proces terapeutyczny są dla dziecka bardziej interesujące i atrakcyjne.

 • Dwujęzyczne Dzieci

  Zapraszamy do skorzystania z kalkulatora Dwujęzyczna Placówka. 

  Angielski dla najmłodszych, czyli kursy językowe dla dzieci

  Nasz sklep internetowy oferuje profesjonalne i interesujące kursy językowe dla dzieci. Angielski dla najmłodszych zarówno dla żłobków jak i dla przedszkoli w formie interaktywnych gier i scenariuszy do odgrywania. Oferujemy materiały dla nauczycieli zarówno tych znających angielski bardzo dobrze, jak i tych znających go słabo. Wersja dla nauczycieli nie znających angielskiego zbyt dobrze oferuje: scenariusz lekcji na 32 tygodnie, naklejki na nagrody oraz segregator, 59 kart obrazkowych, oraz komplety płyt z nauką wymowy, piosenkami oraz podkładem muzycznym. Wersja dla nauczycieli znających angielski natomiast składa się z materiałów elektronicznych online bądź offline takich jak: rozbudowane, interaktywne scenariusze językowe, podręcznik dla nauczyciela, piosenki, lekcje wymowy, filmy instruktażowe i dostęp do specjalnej platformy dla nauczycieli.

  Kursy językowe dla dzieci oferowane na naszej stronie są dostępne na różnych poziomach zaawansowania, zarówno dla dzieci, które dopiero rozpoczną naukę języka, jak i dla dzieci już posługujących się językiem angielskim. W zestawach dostępne są pacynki, które ubarwią każdą lekcję i sprawią, że dzieci będą się uczyć poprzez zabawę. Duży wybór piosenek i ćwiczeń wymowy oraz kolorowe, ładne naklejki do nagradzania pilnych uczniów są dodatkową zachętą dla dzieci do przyjemnej nauki. Oprócz standardowych kursów dostępne są kolorowe parawany, drewniane różnokolorowe teatrzyki oraz duży wybór pacynek oraz maskotek, aby pakiet językowy dla dzieci był nie tylko potrzebną edukacją, ale i zabawą, przyjemnością, a także pożywką dla wyobraźni. Oferujemy również specjalne zestawy do nauki dla dzieci w domu. Książeczki, plansze, programy na tablet, piosenki oraz interaktywne ćwiczenia z serialowymi postaciami Tomem oraz Kerry, które umożliwiają utrwalenie wiedzy zdobytej na lekcjach, przyswojenie nowego materiału oraz osiągnięcie dwujęzyczności, która wymaga wszechstronnej i ciągłej pracy, nie tylko podczas zajęć z nauczycielem. Angielski dla dzieci - program oferowany na naszej stronie to nie tylko nauka języka, ale i rozwój kreatywności dziecka poprzez odgrywanie scenek, zabawy interaktywne, nauka systematyczności dzięki szerokiej gamie materiałów do nauki w domu, a także nauka potrzebnego słownictwa związanego z codziennym życiem. Pakiet językowy dla dzieci oferuje również scenariusze, wraz z instrukcjami jak przygotować przedstawienia z okazji Dnia Matki, Dnia Ojca, Bożego Narodzenia, Dnia Babci czy też Dnia Dziadka. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

 • Numicon
 • Pomoce Montessori
 • Plan daltoński

  Edukacja i plan daltoński - pomoce i akcesoria

  Edukacja daltońska, stworzona przez amerykańską nauczycielkę Helenę Parkhurst to plan zajęć dla małych dzieci, który zerwał ze sztywnym, klasowym sposobem nauczania. Plan daltoński w edukacji wczesnoszkolnej zakłada, że każde dziecko rozwija się indywidualnie, a więc tempo pracy w szkole musi być dostosowane do jego rzeczywistych możliwości. Do najważniejszych umiejętności, jakie ma zdobyć dziecko na tym poziomie edukacji należy: nauka odpowiedzialności, samodzielności i współpracy z innymi. Dzięki wizualizacji procesu nauczania, dzieci są stymulowane do odpowiedzialności, jaką zakłada plan daltoński. Pomoce oferowane przez nasz sklep to między innymi akcesoria pozwalające przygotować tego typu wizualizacje w sali szkolnej.

  Można więc wśród nich znaleźć takie produkty, jak materiały do wykonania elementów wizualnych w sali: magnesy, tablice korkowe, przedszkolna plansza zajęć, tygodniowa tablica zadań czy zawieszki samoprzylepne. W naszym asortymencie znajdują się również zestawy pomagające dzieciom działanie według instrukcji przekazywanych przez nauczycieli, jak memory, zestawy matematyczne i wprowadzające pojęcia kształtów i cieni, labirynty z kuleczkami, układanki i klocki ułatwiające naukę motoryki u dzieci. Inne akcesoria wspierające w edukacji prowadzonej według planu daltońskiego, to pomoce do wizualizacji emocji, ćwiczenia do grafomotoryki, pomoce do działania według planu zajęć czy podręczniki dla nauczycieli przybliżające teorię związaną z edukacją daltońską. Korzystna cena i wysoka jakość oferowanych pomocy pozwoli skutecznie wdrożyć edukację według planu daltońskiego w każdej placówce nauczania.

 • PUS
 • Paleta
 • Plansze edukacyjne

Potrzebujesz konsultacji przy wyborze oferty? Skontaktuj się z Przedstawicielem w Twoim regionie.