Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

SZYBKIE PŁATNOŚCI
już dostępne

Kategorie

Przedszkole i Żłobek - Pozostałe pomoce
Pomoce edukacyjne i dydaktyczne dla przeszkoli i żłobków Pomoce edukacyjne pozwalają nauczycielom na sprawdzanie postępów oraz na wprowadzenie dodatkowych atrakcji między podstawowymi zabawami. Dla przedszkoli i ...

Pomoce edukacyjne i dydaktyczne dla przeszkoli i żłobków

Pomoce edukacyjne pozwalają nauczycielom na sprawdzanie postępów oraz na wprowadzenie dodatkowych atrakcji między podstawowymi zabawami. Dla przedszkoli i dla żłobków oprócz jakości nauki ważny jest jej wpływ na funkcjonowanie i rozwój dziecka. W Moje Bambino znajduje się wszystko, co niezbędna do kontrolowania postępów, organizacji zajęć, ale również wprowadzenia do zajęć dodatkowych ćwiczeń.

Przy nauce warto zaopatrzyć się w pomoce dydaktyczne. U nas znajdziecie takie, które wesprą nauczycieli w nauce wielu podstawowych przedmiotów poprzez zabawę. Ponadto wiele prostych akcesoriów jak bloki z cylindrami, które usprawnią w dzieciach spostrzegawczość i logiczne myślenie. W każdej sali powinny znajdować się również plansze edukacyjne, które wizualnie wspomogą najmłodszym w zapamiętywaniu kolorów, owoców czy części ciała.

Przedszkole i żłobek z grupką rozbrykanych dzieci jest nie lada wyzwaniem dla wychowawców. Dzieci lubią systematyczność, nagradzanie i sprawdzają się idealnie w roli pomocników. Pomoże w tym tablica, na której znajdą się imiona dzieci i dni tygodnia. Umieszczone na niej informacje pomogą dzieciom zrozumieć, na czym polega obowiązek i systematyczność. Dzięki niej będą wiedzieli, co należy do ich zadań i z chęcią je wypełnią, a dodatkowa nagroda w postaci słoneczka, chmurki czy innego przedmiotu sprawi, że będą z siebie dumni i nabiorą pewności siebie. Oczywiście pozytywny wpływ ma również błyskawica czy minus za złe zachowanie, które dziecko zmieni. Wizualne pomoce wspomagają prace nauczycieli i dzieci każdego dnia.

Więcej

Podkategorie

 • Pomoce Moje Bambino
 • Diagnoza edukacyjna
 • Dwujęzyczne Dzieci

  Zapraszamy do skorzystania z kalkulatora Dwujęzyczna Placówka. 

  Angielski dla najmłodszych, czyli kursy językowe dla dzieci

  Nasz sklep internetowy oferuje profesjonalne i interesujące kursy językowe dla dzieci. Angielski dla najmłodszych zarówno dla żłobków jak i dla przedszkoli w formie interaktywnych gier i scenariuszy do odgrywania. Oferujemy materiały dla nauczycieli zarówno tych znających angielski bardzo dobrze, jak i tych znających go słabo. Wersja dla nauczycieli nie znających angielskiego zbyt dobrze oferuje: scenariusz lekcji na 32 tygodnie, naklejki na nagrody oraz segregator, 59 kart obrazkowych, oraz komplety płyt z nauką wymowy, piosenkami oraz podkładem muzycznym. Wersja dla nauczycieli znających angielski natomiast składa się z materiałów elektronicznych online bądź offline takich jak: rozbudowane, interaktywne scenariusze językowe, podręcznik dla nauczyciela, piosenki, lekcje wymowy, filmy instruktażowe i dostęp do specjalnej platformy dla nauczycieli.

  Kursy językowe dla dzieci oferowane na naszej stronie są dostępne na różnych poziomach zaawansowania, zarówno dla dzieci, które dopiero rozpoczną naukę języka, jak i dla dzieci już posługujących się językiem angielskim. W zestawach dostępne są pacynki, które ubarwią każdą lekcję i sprawią, że dzieci będą się uczyć poprzez zabawę. Duży wybór piosenek i ćwiczeń wymowy oraz kolorowe, ładne naklejki do nagradzania pilnych uczniów są dodatkową zachętą dla dzieci do przyjemnej nauki. Oprócz standardowych kursów dostępne są kolorowe parawany, drewniane różnokolorowe teatrzyki oraz duży wybór pacynek oraz maskotek, aby pakiet językowy dla dzieci był nie tylko potrzebną edukacją, ale i zabawą, przyjemnością, a także pożywką dla wyobraźni. Oferujemy również specjalne zestawy do nauki dla dzieci w domu. Książeczki, plansze, programy na tablet, piosenki oraz interaktywne ćwiczenia z serialowymi postaciami Tomem oraz Kerry, które umożliwiają utrwalenie wiedzy zdobytej na lekcjach, przyswojenie nowego materiału oraz osiągnięcie dwujęzyczności, która wymaga wszechstronnej i ciągłej pracy, nie tylko podczas zajęć z nauczycielem. Angielski dla dzieci - program oferowany na naszej stronie to nie tylko nauka języka, ale i rozwój kreatywności dziecka poprzez odgrywanie scenek, zabawy interaktywne, nauka systematyczności dzięki szerokiej gamie materiałów do nauki w domu, a także nauka potrzebnego słownictwa związanego z codziennym życiem. Pakiet językowy dla dzieci oferuje również scenariusze, wraz z instrukcjami jak przygotować przedstawienia z okazji Dnia Matki, Dnia Ojca, Bożego Narodzenia, Dnia Babci czy też Dnia Dziadka. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

 • Numicon
 • Pomoce Montessori
 • Plan daltoński
 • PUS
 • Paleta
 • Plansze edukacyjne

Potrzebujesz konsultacji przy wyborze oferty? Skontaktuj się z Przedstawicielem w Twoim regionie.

Tematyka strony: wyposażenie szkół, wyposażenie przedszkola, pomoce edukacyjne, pomoce dydaktyczne, wyposażenie żłobków i przedszkoli
Kliknij, aby się z nami skontaktować
//0 jesli aktywne