Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

Filtruj

Kategorie

Szafki na laptopy i tablety
Mobilne szafki szkolne na laptopy lub tablety Coraz bardziej popularne w przedszkolach i szkołach urządzenia multimedialne takie jak tablety czy laptopy ułatwiają naukę oraz czynią ją ...

Mobilne szafki szkolne na laptopy lub tablety

Coraz bardziej popularne w przedszkolach i szkołach urządzenia multimedialne takie jak tablety czy laptopy ułatwiają naukę oraz czynią ją bardziej przyjemną. Jednak elektroniczne udogodnienia stawiają przed pedagogami dodatkowe zadania - nauczyciele muszą zadbać nie tylko o prawidłowe wykorzystanie sprzętu podczas lekcji, ale również o jego przechowywanie, kiedy nie jest używany, stałą gotowość do pracy i bezpieczeństwo, co w warunkach zgiełku szkolnej czy przedszkolnej sali nie jest łatwe.

Wygodne rozwiązanie tych problemów stanowi mobilna szafka na laptopy i tablety, która wyposażona jest w kółka umożliwiające łatwy transport schowanego w niej sprzętu oraz zamek na klucz chroniący przed dostępem osób niepożądanych. Każda oferowana przez nasz sklep szkolna szafka na tablety, wyposażona jest w ładowaną kablem zasilającym baterię oraz w szereg gniazd równych ilości półek na laptopy służących z kolei do ładowania baterii pojedynczego urządzenia. Poza szafkami mobilnymi, idealnymi do zastosowania w salach dydaktycznych, polecamy również produkty takie jak stacjonarna, pojemna szafa na laptopy lub tablety, która idealnie nadaje się do pokoju nauczycielskiego. Podobnie jak w przypadku mebli mobilnych, szafa umożliwia nie tylko przechowywanie sprzętu elektronicznego, ale również jego ładowanie dzięki zamontowanej w niej listwie zasilającej. Szafa stacjonarna posiada zamykane drzwiczkami ogólnodostępne półki oraz indywidualnie zamykane na kluczyk, pojedyncze szafki na laptop czy tablet.

Więcej
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów