Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

SZYBKIE PŁATNOŚCI
już dostępne

Filtruj

Kategorie

Stoliki projekcyjne
Stoliki projekcyjne i mównice prezentacyjne Wyposażając klasę, audytorium czy salę konferencyjną, warto zadbać o odpowiednie zaakcentowanie miejsca prelegenta. Mównica prezentacyjna oraz stolik multimedialny pod rzutnik ułatwiają ...

Stoliki projekcyjne i mównice prezentacyjne

Wyposażając klasę, audytorium czy salę konferencyjną, warto zadbać o odpowiednie zaakcentowanie miejsca prelegenta. Mównica prezentacyjna oraz stolik multimedialny pod rzutnik ułatwiają przeprowadzenie wykładu oraz szkolenia. Prelekcje z wykorzystaniem prezentacji to podstawowa obecnie forma przekazywania informacji nawet podczas nauczania w szkołach. Dzięki właściwie dobranemu wyposażeniu sali prelegent - mając wszystkie potrzebne materiały pod ręką - będzie mógł całkowicie skupić się na wykładzie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom placówek edukacyjnych, sklep Moje Bambino oferuje mównice szkolne i stoliki projekcyjne. Wyposażenie to wyróżnia się wysoką funkcjonalnością, wynikającą przede wszystkim z obecności wygodnych półek, na których można rozłożyć notatki oraz niezbędny sprzęt multimedialny (takich jak projektor, rzutnik albo laptop) w taki sposób, by wszystko znalazło się w zasięgu ręki prelegenta. Bardziej zaawansowane modele posiadają także miejsce na drukarkę. Dzięki regulacji kąta nachylenia półek można dopasować je do indywidualnych potrzeb każdego, a przed zsuwaniem się notatek zabezpieczają podniesione krawędzie blatów oraz powierzchnie antypoślizgowe zastosowane w wybranych modelach.

Wszystkie dostępne w Moim Bambino stoliki i mównice charakteryzują się neutralną kolorystyką, która sprawia, że będą doskonale komponować się z każdym wnętrzem. Każdy z proponowanych Państwu produktów wykonany został w lekkiej konstrukcji, ułatwiającej transport, a większość z nich posiada kółka zaopatrzone w hamulce. Z naszą pomocą wyposażą Państwo każdą szkolną klasę oraz salę wykładową w stoliki projekcyjne oraz mównice. Wszystkie modele wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne i łatwych do utrzymania w czystości. Korzystna cena przygotowana dla klientów to dodatkowy atut produktów dostępnych w Moim Bambino. Nasze propozycje kierujemy nie tylko do placówek oświatowych, takich jak szkoły, uniwersytety oraz centra szkoleniowe, ale także wszystkich jednostek (np. hoteli), które w swojej ofercie posiadają organizowanie konferencji i spotkań biznesowych.

Więcej
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Potrzebujesz konsultacji przy wyborze oferty? Skontaktuj się z Przedstawicielem w Twoim regionie.