Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

SZYBKIE PŁATNOŚCI
już dostępne

Kategorie

Sprzęt biurowy
Sprzęt biurowy do placówek oświatowych Ciągły rozwój oraz wprowadzanie nowoczesnych metod nauczania wymagają coraz to nowszych urządzeń. Z tego powodu każda placówka oświatowa dba o jak ...

Sprzęt biurowy do placówek oświatowych

Ciągły rozwój oraz wprowadzanie nowoczesnych metod nauczania wymagają coraz to nowszych urządzeń. Z tego powodu każda placówka oświatowa dba o jak najlepsze wyposażenie. Umożliwia ono przedstawianie materiału w jeszcze lepszej i bardziej przystępnej formie. Do całkowitych podstaw należy sprzęt biurowy.

Materiały multimedialne są niezwykle pomocne w nauce. Dzięki nim uczniowie lepiej rozumieją przedstawiane informacje, które szybciej zapadają w pamięć. Ciekawe filmy lub nagrania rozbudzają ciekawość. Chcąc użyć ich na lekcjach, niezbędny jest sprzęt biurowy do szkoły, taki jak laptop lub tablet. Niezwykle przydatne będą również głośniki, żeby każdy w klasie mógł wyraźnie słyszeć treść. Praktycznym elementem wyposażenia jest również odtwarzacz płyt CD. Umożliwią one odsłuchanie wielu materiałów - niektóre z nich są nieodłącznym elementem podręczników. Oczywiście nie można zapomnieć o drukarkach i kserach. To podstawowe narzędzie, żeby dać uczniom do wykonania testy lub zadania.

Dostępny sprzęt oferowany przez nasz sklep internetowy doskonale się sprawdzi również jako wyposażenie biura. Są to podstawowe urządzenia praktyczne w wielu sytuacjach. Wysoka jakość wykonania i szeroka funkcjonalność pomoże wywiązać się z wielu zadań takich jak przygotowywanie dokumentacji, prezentacji lub tworzenie ofert. Multimedialny sprzęt do biura to tak naprawdę rzeczy na co dzień wykorzystywane przez każdego. Warto więc zdecydować się na praktyczne urządzenia, z których niezwykle często się korzysta - w domu, w pracy oraz w szkole.

Więcej

Podkategorie

 • Ksera, drukarki, skanery

  Kompleksowe wyposażenie biura lub sekretariatu w szkole

  Sklep Moje Bambino oferuje kompleksowe wyposażenie biura lub sekretariatu w szkole. Dostarczamy wszelkiego rodzaju niezbędne urządzenia, które skonstruowane zostały z myślą o ciężkiej eksploatacji i codziennej wielogodzinnej pracy. Specyficzny rodzaj funkcjonowania sekretariatu szkolnego oraz ilość przetwarzanych dokumentów wymaga zastosowania wydajnych, oszczędnych oraz niezawodnych maszyn. W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości urządzenia wielofunkcyjne, które zapewniają drukowanie, skanowanie oraz kserowanie materiałów. Dostępne są zarówno modele wykonujące kopie kolorowe, jak i czarno-białe. Cena takich urządzeń uzależniona jest od poziomu zaawansowania danego egzemplarza i jego możliwości.

  Sprzęt biurowy do szkoły to także skanery szkolne, z których mogą korzystać uczniowie w bibliotece lub na zajęciach lekcyjnych, jeżeli zajdzie do tego potrzeba. Jest to praktyczne rozwiązanie umożliwiające uzyskanie wielu kompletów materiałów dydaktycznych w postaci cyfrowej, które można wykorzystać do nauki w domu. Kolejnym bardzo pożądanym w szkole urządzeniem są drukarki biurowe. Nie służą one tylko do zaspokojenia potrzeb administracyjnych szkoły, ale także umożliwiają nauczycielom wydruk materiałów dodatkowych lub egzemplarzy testów. Drukarki takie muszą być wydajne oraz zapewniać zawsze wysoką jakość, bez względu na poziom obciążenia.

  Nie można także zapomnieć o chyba najczęściej wykorzystywanym sprzęcie biurowym w szkołach, mianowicie chodzi tutaj o ksera. Każdy z pedagogów w ciągu trwania roku szkolnego wielokrotnie korzysta z udogodnienia, jakim jest możliwość szybkiego wykonania, kilkudziesięciu kopii konkretnego tekstu lub obrazu, by udostępnić go uczniom podczas prowadzonych zajęć. Oferowany przez nas sprzęt biurowy pochodzi od renomowanych producentów, wykonany jest z wysokiej jakości materiałów oraz przystosowany do wymagających warunków pracy, jakie z pewnością czekają go w szkole. Urządzenia objęte są gwarancją oraz profesjonalnym serwisem producenta, co zapewnia szybką i skuteczną naprawę w razie wystąpienia ewentualnej usterki.

 • Tablety, laptopy, notebooki

  Tablety, notebooki i laptopy do szkoły

  Nauka idzie do przodu. Coraz więcej informacji zdobywamy poprzez Internet, programy i filmy, a one zostają w pamięci dłużej niż sucha nauka z podręczników. Tę zaletę docenia wiele szkół i właśnie do nich Moje Bambino kieruje swoją ofertę. Komputery i tablety do szkoły, które prezentuje nasz sklep, są dostosowane parametrami do nowych programów i pomogą uczniom w efektywniejszej nauce. Laptopy do szkoły są niezbędne na lekcjach informatyki. Coraz częściej zastępują one komputery stacjonarne. Wyposażone w programy operacyjne i podstawowe funkcje wspomogą podopiecznych w realizowaniu programu edukacyjnego oraz nauczycielowi we wdrażaniu ciekawych projektów i zadań. W realizowaniu wszystkich innych zajęć wystarczy zaopatrzenie szkoły w nowoczesne tablety. Różnorodna cena umożliwia każdej ze szkół zakup dobrej jakości sprzętu w granicach środków, jakie posiada.

  Dbanie o rozwój informatyczny jest bardzo ważny. Dzieci otrzymują szansę na poznanie wielu aplikacji, umiejętność dokształcania się poprzez znajdywanie właściwych wiadomości, ale również naukę bezpiecznego korzystania z urządzeń mobilnych i internetu. Dzięki temu będą bez przeszkód odnajdywać się w dorosłym życiu. Notebooki mają kilka cech, które często przemawiają za ich wyborem. Można je przenieść bez przeszkód w dowolne miejsce i są niewielkich rozmiarów, więc nie wymagają dużej przestrzeni. Ponadto można je łatwo przechowywać. Dla szkół, które lubią jednak wytrzymałe i tradycyjne rozwiązania posiadamy również ofertę skrzyń komputerowych oraz akcesoria, które pomogą w stworzeniu idealnego kompletu.

 • Aparaty, odtwarzacze, głośniki

  Głośniki i odtwarzacze szkolne

  O tym, że sprzęt multimedialny jest ważnym wyposażeniem placówki oświatowej, wie praktycznie każdy. Zarówno dobrej jakości głośniki na salę gimnastyczną, jak i aparaty fotograficzne czy nawet odtwarzacze szkolne to zdecydowanie coś, w co warto zainwestować. W tej kategorii nasz sklep internetowy oferuje Państwu wysokiej jakości sprzęt multimedialny. Oprócz doskonałego wykonania, cechuje go także bardzo atrakcyjna cena. Co konkretnie oferujemy? Znajdą Państwo u nas między innymi świetne aparaty cyfrowe, będą one nieocenioną pomocą podczas różnego rodzaju przedstawień, wspólnych wycieczek czy uroczystości w danej szkole. Aparaty pomogą uchwycić i zatrzymać piękne chwile oraz wspomnienia na dłużej. Posiadamy także radioodtwarzacze, które sprawdzą się doskonale podczas zajęć multimedialnych, czy na apelach. Z ich pomocą będzie można pokusić się o ciekawe formy zajęć albo puścić piosenki podczas przedstawień. Znajdą Państwo u nas także głośniki do szkoły, czy sprzęt nagłaśniający, który sprawdzi się rewelacyjnie podczas różnego rodzaju imprez. Proponowany przez nasz sprzęt, koniecznie powinien znaleźć się w każdej placówce. Z powodzeniem sprawdzi się zarówno w przedszkolach, szkołach, jak i nawet żłobkach. Nasze produkty są solidne, wytrzymałe, stosunkowo łatwe w obsłudze i niezwykle przydatne podczas różnego rodzaju uroczystości, czy szkolnych wyjazdów. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą sprzętu multimedialnego, który dedykujemy właśnie szkolnym placówkom.

Potrzebujesz konsultacji przy wyborze oferty? Skontaktuj się z Przedstawicielem w Twoim regionie.