Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

Filtruj

Kategorie

Stoliki projekcyjne
Akcesoria i stoliki prezentacyjne Sklep Moje Bambino oferuje szeroki przekrój akcesoriów przeznaczonych do przeprowadzania różnego rodzaju prezentacji, pokazów i wykładów. Wśród tego asortymentu znaleźć można stoliki ...

Akcesoria i stoliki prezentacyjne

Sklep Moje Bambino oferuje szeroki przekrój akcesoriów przeznaczonych do przeprowadzania różnego rodzaju prezentacji, pokazów i wykładów. Wśród tego asortymentu znaleźć można stoliki projekcyjne, multimedialne i mównice. Jest to wielofunkcyjne wyposażenie, niezbędne w każdej placówce wychowawczej, umożliwiające przeprowadzenie zajęć lekcyjnych, szkoleń lub konferencji w sposób atrakcyjny, a zarazem wygodny. W zależności od przeznaczenia każdy oferowany przez nas stolik projekcyjny składa się z metalowej lub aluminiowej konstrukcji oraz półek, na których można ustawić rzutnik, projektor lub komputer. W większości wyposażone są one w kółka z systemem blokującym, co zapewnia ich mobilność.

Wśród oferowanego przez nas sprzętu znaleźć też można stoliki multimedialne. W większości modeli zamontowane na nich półki są ruchome i istnieje możliwość regulacji kąta ich nachylenia. Niektóre z nich posiadają dodatkowe funkcjonalności takie jak: antypoślizgowe wykończenie powierzchni czy podniesienie ich krawędzi, co zapobiega ześlizgnięciu się cennego sprzętu. Prezentowane przez nas profesjonalne akcesoria prezentacyjne zbudowane są w sposób solidny, co gwarantuje długie i bezawaryjne ich użytkowanie. Stelaże dostępne są w najbardziej uniwersalnych kolorach: srebrnym lub grafitowym. Półki wykonane są zazwyczaj z płyty laminowanej w kolorze buku lub popielatym. Wiele elementów jest regulowanych, co zwiększa ich funkcjonalność, a cena, w której nasz sklep oferuje tego rodzaju wyposażenie, jest bardzo korzystna.

Więcej
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Potrzebujesz konsultacji przy wyborze oferty? Skontaktuj się z Przedstawicielem w Twoim regionie.