Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

Filtruj

Kategorie

Monitory interaktywne
Stół lub monitor interaktywny do szkoły Wprowadzanie nowoczesnych rozwiązań do szkół sprawia, że dla uczniów nauka staje się dużo bardziej wciągająca. Z drugiej strony nauczyciel może ...

Stół lub monitor interaktywny do szkoły

Wprowadzanie nowoczesnych rozwiązań do szkół sprawia, że dla uczniów nauka staje się dużo bardziej wciągająca. Z drugiej strony nauczyciel może wykorzystać znacznie więcej materiałów podczas lekcji, żeby przedstawić temat w dużo ciekawszy sposób. Technologią, która zdobywa coraz większą popularność w szkołach są monitory interaktywne.

Działanie takiego monitora można przyrównać do dużego tabletu dotykowego. To urządzenie jest wyjątkowo proste w obsłudze. Żeby je uruchomić wystarczy komputer (często jest on wbudowany w monitor). Za jego pomocą można łączyć się z internetem. Wystarczy włożyć pendrive, żeby uruchomić prezentację. Monitor interaktywny do szkoły to prawdziwa rewolucja! Pozwala niezwykle zaoszczędzić czas. Doskonałe parametry sprawiają, że na monitorze pracuje się płynnie i bez zakłóceń. W ekranie jest zamontowany wysokiej jakości wyświetlacz LED w jakości full HD. Dzięki temu obraz jest jasny i posiada żywe, naturalne kolory.

W naszym sklepie można również zakupić stół multimedialny, będący połączeniem monitora z kątowym statywem elektrycznym. Taki zestaw rozwiązuje problem z ustawieniem lub powieszeniem monitora. Wystarczy ustawić go w pionowej pozycji, a dzięki kółkom przymocowanym do statywu, z łatwością można go odstawić w mniej używaną część klasy. W razie potrzeby można go wyjąć i w parę chwil uruchomić. Stół, który można ustawić w pozycji poziomej, to doskonała propozycja do prac grupowych, ponieważ potrafi obsłużyć do 4 użytkowników jednocześnie.

Prezentowane urządzenia multimedialne w naszej ofercie to nie tylko gwarancja jakości, ale również świetna cena.

Więcej
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów