Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

SZYBKIE PŁATNOŚCI
już dostępne

Filtruj

Kategorie

Tablice multimedialne
Tablice multimedialne, interaktywne i wielodotykowe dla szkół i firm Tablice multimedialne to bardzo praktyczne i funkcjonalne rozwiązania, które niekiedy swoim wyglądem mogą przypominać tablice suchościeralne, jednak ...

Tablice multimedialne, interaktywne i wielodotykowe dla szkół i firm

Tablice multimedialne to bardzo praktyczne i funkcjonalne rozwiązania, które niekiedy swoim wyglądem mogą przypominać tablice suchościeralne, jednak oferują o wiele więcej możliwości. Z powodzeniem można wykorzystywać je w placówkach edukacyjnych, ale również w różnego rodzaju przedsiębiorstwach do wizualnego prezentowania różnych treści, w tym np. prezentacji, ponieważ współdziałają one zarówno z podłączonym do nich komputerem, jak i projektorem multimedialnym. W końcu należy pamiętać, że tablice multimedialne to obecnie najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu dostępnych na rynku urządzeń edukacyjnych. Stąd też w naszym sklepie staramy się dawać dostęp do wielu różnych modeli tablic interaktywnych, które to różnią się od siebie m.in. wymiarami, czy też parametrami. Dzięki temu każda placówka zainteresowana nabyciem tego rodzaju sprzętu ma możliwość odpowiedniego doboru pod względem własnych potrzeb i oczekiwań. Dostępna w naszej ofercie tablica interaktywna wielodotykowa doskonale sprawdzi się w przypadku tych miejsc, gdzie w tym samym czasie korzysta z niej kilka osób. Wszystko za sprawą możliwości pisania, czy też rysowania dziesięciu użytkownikom równocześnie.

Poza tym tablice multimedialne tworzone są na bazie innowacyjnych, a zarazem dość zaawansowanych technologii, dlatego też większość z dostępnych obecnie modeli została automatycznie wyposażona we własne oprogramowanie, co w znacznym stopniu ułatwia ich użytkowanie, ponieważ nie ma potrzeby instalowania żadnych, dodatkowych sterowników. Ponadto, zarówno tablica multimedialna do szkoły, jak i tablice interaktywne dla firm znajdujące się w asortymencie naszego sklepu, charakteryzują się najwyższą jakością, która stanowi gwarancję wydajności, funkcjonalności, czy też niezawodności, a także zapewnia wysoki komfort pracy. To wszystko sprawia, że tak naprawdę mamy do czynienia z doskonałymi narzędziami do nauki, czy też pracy. Co więcej, cena w stosunku do możliwości, jakie daje jest atrakcyjna, co jak wiadomo, jest ściśle uzależnione od modelu, a także funkcji, w jakie dana tablica została wyposażona.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 14 elementów