Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

Filtruj

Kategorie

Monitory interaktywne
Szkolne monitory interaktywne - multimedialne Nowoczesna szkoła to nie tylko miejsce, w którym dba się o dobrą atmosferę oraz wysoki poziom nauczania. Poza standardami merytorycznymi oraz ...

Szkolne monitory interaktywne - multimedialne

Nowoczesna szkoła to nie tylko miejsce, w którym dba się o dobrą atmosferę oraz wysoki poziom nauczania. Poza standardami merytorycznymi oraz przyjaznym wizerunkiem, placówki oświatowe powinny zadbać o właściwe wyposażenie, by zapewnić najwyższy standard kształcenia zgodny z obowiązującymi warunkami i możliwościami. Współczesny świat oferuje wiele technologicznych rozwiązań, które wspomagają rozwój, a przede wszystkim ułatwiają codzienne funkcjonowanie. W kręgu takich narzędzi znajduje się szkolny monitor interaktywny, na którym można wyświetlać materiały wspierające zajęcia dydaktyczne czy zaadaptować go jako punkt informacyjny. Monitor multimedialny to bardzo współczesne rozwiązanie, które pozwala wprowadzać do szkół innowacje i wspiera edukację. Intuicyjny sposób obsługi ułatwia posługiwanie się nim. Uczniowie bardzo szybko zdobywają wiedzę o tym jak obsługiwać monitory interaktywne, dzięki czemu nowoczesna technologia staje się dla nich chlebem powszednim, a przede wszystkim ułatwieniem podczas realizacji celów edukacyjnych oraz wsparciem informacyjnym.

Nasz sklep posiada w ofercie dwa modele monitorów interaktywnych. Pierwszy można zamocować do wyznaczonej powierzchni, podczas gdy drugi wbudowany jest w pulpit, który można przemieszczać w dowolne miejsca. Każdy z nich posiada wysokie parametry techniczne gwarantujące wysoką jakość oraz bezpieczne użytkowanie. Cena odpowiada wysokiej jakości. Dodatkową propozycję w tej kategorii stanowi pulpit, który można połączyć z samodzielnym monitorem.

Więcej
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Potrzebujesz konsultacji przy wyborze oferty? Skontaktuj się z Przedstawicielem w Twoim regionie.