Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

Filtruj

Kategorie

Stoliki i krzesełka do karmienia
Krzesełka i stoliki do karmienia malucha Krzesełko czy stolik do karmienia? Wybór byłby o wiele łatwiejszy, gdyby nie było aż tyle różnych możliwości. Niestety (albo na ...

Krzesełka i stoliki do karmienia malucha

Krzesełko czy stolik do karmienia? Wybór byłby o wiele łatwiejszy, gdyby nie było aż tyle różnych możliwości. Niestety (albo na szczęście!) żyjemy w czasach, w których wybór akcesoriów dla dzieci jest tak bogaty, że u niektórych powoduje prawdziwy zawrót głowy. To dobrze! Nasze dzieci na to zasługują! Matki też zasługują na to, by mieć komfort podczas karmienia malucha. Każdy rodzic o tym wie, że niektóre dzieciaki-niejadki będą wykorzystywać naszą nieuwagę i zmykać gdzie pieprz rośnie na hasło 'obiad' czy 'śniadanie'. Takich małych urwisów musimy więc usidlić na czas jedzenia, dlatego też idealne dla nich będzie krzesełko do karmienia. Zapinamy szkraba w szelki, stawiamy w zasięgu wzroku i szykujemy spokojnie posiłek. Krzesło do malucha jest o tyle przydatne, że na stoliku, który jest swego rodzaju blatem, można położyć zabawki, którymi dziecko będzie się bawić w czasie posiłku.

A co zrobić jeśli mamy w domu np. czworaczki? Jeszcze do niedawna problemem było karmienie takich dzieciaków, bo trudno zebrać całą ferajnę w jednym czasie do stołu, szczególnie jeśli mamy tylko jedno krzesełko. Kiedyś trzeba było dla każdego malucha kupować oddzielny mebel. Dziś na szczęście i ten problem jest już nieaktualny - mamy ławki czteroosobowe, które pozwalają na karmienie czwórki dzieci w jednym czasie. Ławka i taca, maluchy przypięte każdy do swojego siedziska - widok iście bajkowy. Możliwość karmienia kilku dzieci równocześnie to idealne rozwiązania dla żłobków. Dodatkowym ułatwieniem jest, że ławka dla maluchów jest na kółkach, co pozwala na dowolne jej przestawienie czy przewiezienie dzieci nawet gdy są już zapięte w szelki.

A to wszystko za jedyne..? Cena jest jak najbardziej przyzwoita, nie wygórowana, wystarczy znaleźć dobry sklep.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 13 elementów