Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

SZYBKIE PŁATNOŚCI
już dostępne

Kategorie

Łazienka - akcesoria
Wyposażenie łazienki w przedszkolu bądź żłobku Łazienki znajdujące się w żłobkach, przedszkolach oraz pozostałych placówkach oświatowych dla najmłodszych muszą być specjalistycznie wyposażone. Meble, jak i akcesoria ...

Wyposażenie łazienki w przedszkolu bądź żłobku

Łazienki znajdujące się w żłobkach, przedszkolach oraz pozostałych placówkach oświatowych dla najmłodszych muszą być specjalistycznie wyposażone. Meble, jak i akcesoria powinny w pełni uwzględniać potrzeby dzieci. Oferta firmy Moje Bambino zawiera kompleksowe wyposażenie łazienki znajdującej się w żłobku lub przedszkolu. Meble oraz akcesoria nie tylko zostały dopasowane do najmłodszych pod względem ich wzrostu. Są bezpieczne w stosowaniu, samo wykonanie jest natomiast atrakcyjne dla dzieci pod względem kwestii wizualnych.

Typowa placówka oświatowa powinna posiadać łazienkę umożliwiającą korzystanie z niej przez dużą ilość dzieci. Możliwe jest to za sprawą różnego rodzaju półek, regałów na nocniki, czy stolików na kubki.

Oferta marki Moje Bambino umożliwia wyposażenie łazienki z uwzględnieniem potrzeb dzieci w każdym wieku. W asortymencie znajdują się przykładowo nocniki, podnóżki, czy nakładki sedesowe z drabinkami. Oprócz tego oferta zawiera wszelkie inne przedmioty jakich może wymagać łazienka w żłobku i przedszkolu jak: meble, kosze na pieluchy, dozowniki mydła w płynie / pianie, pojemniki na papier toaletowy, podajniki ręczników, plastikowe kubki, wieszaki, umywalki, czy ścianki działowe do WC.

Stosowanie tego typu mebli w przedszkolu nie tylko musi ułatwiać codzienność dzieciom, ale również stwarzać sympatyczną atmosferę dla najmłodszych. Wyposażenie dostępne w ofercie uwzględnia tego typu potrzeby. Meble oraz akcesoria wyróżniają się bogatymi barwami oraz bajkowym zdobieniem. Stosowanie tego typu wyposażenia łazienkowego ubarwi z pewnością każdą placówkę oświatową odwiedzaną przez najmłodszych.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 84 elementów