Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

Kategorie

Kolorowe regały

Sprawdź wzornik kolorów  :   

Kolorowe regały i szafki na zabawki

Wiadomym jest, że dzieci są wzrokowcami. Zwracają one uwagę na wszystko, co kolorowe i zaprojektowane w ciekawy dla nich sposób. Właśnie dlatego pragniemy zaproponować Państwu kolorowe regały do przedszkola lub żłobka, które świetnie sprawdzą się także w domach prywatnych. Prowadzony przez nas sklep internetowy pragnie łączyć takie aspekty jak korzystna cena, wysoka jakość oraz nowoczesny design, oferując swoim klientom idealne regały na zabawki oraz książki.

Jeżeli chcą Państwo nabyć kolorowe szafki do pokoju dziecka, które mogą także stanowić wyposażenie takich placówek jak żłobki czy przedszkola, zachęcamy do skorzystania ze świadczonych przez nas usług. Zapewniamy zaprojektowane w interesujący sposób zestawy, a także pojedyncze regały, które można ze sobą dowolnie zestawiać, tworząc innowacyjne kompozycje. Proponujemy zarówno warianty obejmujące proste kształty i sprawdzone rozwiązania, jak również nietuzinkowe mebelki, takie jak półka wisząca w kształcie żółwia bądź wieloryba, szafka słonik czy biblioteczka z ławeczką.

Każdy z mebelków został wykonany z dobrych gatunkowo, cechujących się trwałością materiałów. Na uwagę zasługuje niezwykle staranne wykonanie i dbałość o wszelkie, nawet najdrobniejsze detale. Szeroki wybór mebli pozwoli każdej zainteresowanej kolekcją osobie na wybranie wersji odpowiednio dopasowanej do konkretnych oczekiwań. Komfortowe w codziennym użytkowaniu oraz bezpieczne dla maluszków mebelki na pewno przypadną do gustu wszystkim podopiecznym, a także ich opiekunom.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 28 elementów