Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

SZYBKIE PŁATNOŚCI
już dostępne

Kategorie

Kolekcja klasyczna

Sprawdź wzornik kolorów  :      Klasyczna kolekcja mebli do placówek oświatowych

Kolekcja Klasyczna, którą pragniemy zaprezentować klientom odwiedzającym nasz sklep internetowy, obejmuje nowoczesne wyposażenie żłobków wykorzystujące znane i cenione rozwiązania. Proste kształty oraz standardowe warianty kolorystyczne z pewnością znajdą uznanie wśród osób, które stawiają przede wszystkim na najwyższą jakość wybieranych przez siebie elementów wyposażenia wnętrza przeznaczonego dla dzieci. Warto zauważyć, że klasyczny zestaw mebli do żłobka świetnie sprawdzi się także w dziecięcym pokoju.

Atrakcyjna cena obejmująca prezentowane meble dla placówek oświatowych idzie w parze z ich wysoką jakością. Proponujemy naszym klientom przede wszystkim komody, szafki i regały w pełni bezpieczne dla maluszków w każdym wieku, wykonane w solidny sposób z trwałych tworzyw odpornych na uszkodzenia oraz niezwykle wytrzymałych. Ponadto w sprzedaży posiadamy ciekawie zaprojektowane szafki do kącików tematycznych, które niewątpliwie spotkają się z uznaniem dzieci. Szafka w kształcie grzybka, smoka czy choinki będzie w stanie pobudzić dziecięcą wyobraźnię, a także nadać wnętrzu nietuzinkowego charakteru.

Korzystając z przygotowanej oferty, mogą Państwo także skorzystać z wielu innych propozycji, które też doskonale sprawdzą się w żłobkach, przedszkolach, a także pokojach dziecięcych. Każda z propozycji jest inna i niepowtarzalna, a możliwość zestawiania poszczególnych elementów ze sobą pozwala na stworzenie niebanalnej kompozycji, która spodoba się zarówno dzieciakom, jak i ich opiekunom.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 111 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 111 elementów

Potrzebujesz konsultacji przy wyborze oferty? Skontaktuj się z Przedstawicielem w Twoim regionie.

Tematyka strony: wyposażenie szkół, wyposażenie przedszkola, pomoce edukacyjne, pomoce dydaktyczne, wyposażenie żłobków i przedszkoli
Kliknij, aby się z nami skontaktować