Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

Kategorie

Kolekcja Flexi

Sprawdź wzornik kolorów  :       Meble do placówek oświatowych: kolekcja Flexi

Kolekcja Flexi obejmuje kolorowe meble do żłobka, które oprócz niezwykle ciekawego designu charakteryzują się solidnym, starannym wykonaniem, a także wyjątkową funkcjonalnością. Wyposażenie żłobków nie jest prostym zadaniem, ponieważ wymaga znalezienia mebli, które doskonale łączą w sobie wiele funkcji i przede wszystkim są w stanie zapewnić maluchom komfort zabawy oraz bezpieczeństwo. Proponowane przez nas meble do placówek oświatowych w doskonały sposób sprostają wymaganiom nawet najbardziej wymagających osób.

Prowadzony przez nas sklep internetowy pragnie otwierać się na potrzeby klientów, zapewniając im wiele ciekawych, zróżnicowanych rozwiązań. Kolekcja Flexi dotyczy przede wszystkim szafek, regałów oraz nadstawek, ale obejmuje także mebelki przeznaczone do szatni, krzesełka, stoliki, fotele, kanapy oraz pufy. Atrakcyjna cena, która dotyczy wszystkich propozycji, również jest niewątpliwym atutem polecanej przez nas kolekcji.

Każdy mebel został wykonany w bardzo staranny sposób z materiałów dobrej jakości. Dzięki temu mebelki są nie tylko komfortowe dla dzieci, ale także bezpieczne. Duża różnorodność jest w stanie sprostać zróżnicowanym potrzebom wszystkich klientów odwiedzających nasz sklep internetowy. Meble zaprojektowane zostały w praktyczny, nowoczesny sposób, charakteryzują się prostymi kształtami i wykorzystują sprawdzone rozwiązania. Jesteśmy przekonani, że każdy wśród tak licznych propozycji znajdzie warianty odpowiednio dopasowane do urządzanej przez siebie przestrzeni.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 324 elementów