Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

SZYBKIE PŁATNOŚCI
już dostępne

Filtruj

Kategorie

Domki
Aktywny domek dla dzieci do ogrodu Kto z nas nie tworzył w dzieciństwie swoich baz? Miejsca dostępnego tylko dla wybranych, w którym można było się ukryć ...

Aktywny domek dla dzieci do ogrodu

Kto z nas nie tworzył w dzieciństwie swoich baz? Miejsca dostępnego tylko dla wybranych, w którym można było się ukryć na chwilę przed otoczeniem. Takie tworzenie swojego miejsca pozytywnie wpływa na kreowanie niezależności dziecka. Wszystkie zalety własnoręcznie stworzonej bazy posiada domek do ogrodu - marzenie każdego małego, jak i dorosłego już dziecka.

Domek ogrodowy dla malucha, który można umieścić w przedszkolnym ogrodzie, daje dzieciom wiele możliwości zabawy. Nie tylko mogą one skryć się na chwilę przed dorosłymi, ale pobudzać swoją wyobraźnię i kreatywność wymyślając niezliczone zabawy. Poprzez taką zabawę, w której każdy uczestnik ma wyznaczoną rolę i zadania, dzieci uczą się współdziałania, zasad, jakie panują w społeczeństwie, rozwiązywania konfliktów, trudnej sztuki kompromisu, a także odpowiedzialności. Domek ogrodowy znacznie ułatwi dzieciom wcielenie się w określone postaci, a zarazem ćwiczenia tych wszystkich trudnych do opanowania kompetencji. Poprzez rozmaite zabawy dzieci uczą się również, jak należy zachować się w domu, restauracji, przychodni i wielu innych miejscach i sytuacjach społecznych, które tylko podpowiada wyobraźnia.

Aktywne domki dla dzieci do ogrodu, jakie znajdą Państwo w ofercie naszego sklepu internetowego, z pewnością spełnią wszystkie oczekiwania. W naszej ofercie znajdują się domki, które wyposażone są w rozmaite gry, mogą także wybrać Państwo prawdziwy pałac zabaw, który zachwyci każdego przedszkolaka! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a także niezwykle z atrakcyjną ceną naszych domków.

Więcej
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Potrzebujesz konsultacji przy wyborze oferty? Skontaktuj się z Przedstawicielem w Twoim regionie.