Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

SZYBKIE PŁATNOŚCI
już dostępne

Kategorie

Programy multimedialne
Programy multimedialne i edukacyjne dla dzieci Rozwój dziecka obejmuje szeroki zakres obszarów, z których wiele determinuje nie tylko czynnik genetyczny, ale przede wszystkim stymulacja oraz zróżnicowane ...

Programy multimedialne i edukacyjne dla dzieci

Rozwój dziecka obejmuje szeroki zakres obszarów, z których wiele determinuje nie tylko czynnik genetyczny, ale przede wszystkim stymulacja oraz zróżnicowane i różnorodne środowisko. Dziecko rozwija się fizycznie oraz psychicznie, a także społecznie. Warto wspomagać każdy z tych aspektów, by młody człowiek posiadał pełen model zasobów, z których w przyszłości będzie miał możliwość czerpać. Oprócz otoczenia domowego dziecko wiele wynosi ze szkoły, grupy rówieśniczej oraz pozostałych, z którymi ma do czynienia. W ramach pomocy dydaktycznych nasz sklep oferuje programy multimedialne wspomagające szeroko rozumiany rozwój.

Programy multimedialne edukacyjne stanowią współczesną odpowiedź na klasyczne podręczniki oraz inne elementy wzmacniające przekaz szkolny. W przystępny, a przede wszystkim atrakcyjny dla dziecka sposób prezentują treści z poniższych obszarów: mowa i logopedia, dysleksja, języki obce, matematyka, przyroda, edukacja społeczna oraz katecheza. Posiadamy również programy multimedialne dla dzieci w wieku gimnazjalnym oraz starszych, a także specjalne programy terapeutyczne i ogólnorozwojowe.

Poruszane kwestie dostosowane są do wyznaczonych i określonych z góry tematów, adekwatnie do poziomu i wieku dziecka. Stanowią ciekawą alternatywę dla tradycyjnych metod prowadzenia zajęć lub urozmaicenie lekcji albo spotkań ze specjalistami w poradniach pedagogiczno- psychologicznych. Cena uzależniona jest od wartości merytorycznej oraz zawartości konkretnego programu multimedialnego.

Więcej

Podkategorie

 • Programy ogólnorozwojowe

  Multimedialny programy ogólnorozwojowe

  Współczesne materiały doskonale sprawdzają się w rozwijaniu najróżniejszych umiejętności u dzieci. Pomagają również lepiej przyswoić materiał omawiany w szkole. Są doskonałą pomocą zarówno dla nauczycieli, terapeutów, jak i do swobodnego korzystania w domu. Czym jeszcze wyróżniają się programy multimedialne ogólnorozwojowe?

  Po pierwsze są nowoczesne i przedstawione w atrakcyjnej formie. Po drugie wyróżniają się przystępnością dla dzieci, a kolorowe ilustracje przyciągają wzrok i pomagają skupić uwagę. Nauka jest przedstawiona jako zabawa, przez co dziecko nie czuje się przytłoczone wiedzą. Po trzecie, łączą w sobie bogatą zawartość merytoryczną. Poruszane zagadnienia mają na celu nie tylko pobudzić ogólny rozwój dziecka. Ponadto mogą uwzględniać program terapeutyczny, wydobywać potencjał kryjący się w dziecku albo skupiać się na trenowaniu poszczególnych umiejętności. Każdy z tych programów posiada niezwykłą wartość dydaktyczną, która może być stosowana w najróżniejszych sytuacjach.

  Oferowane przez nasz sklep internetowy materiały prezentują wysoki poziom edukacyjny, nastawiony na wspieranie rozwoju i potrzeb dzieci. Poruszają one szeroką tematykę oraz są dostępne na różnych poziomach nauczania - od przedszkolnej, do szkoły podstawowej. Najmłodsi chętnie z nich korzystają ze względu na przyjemną formę przypominającą zabawę. Ich pozytywny wpływ na rozwój dziecka połączony ze zdobywaniem wiedzy na temat świata stanowi wspaniałą pomoc w nauczaniu. Multimedialne programy edukacyjne dla dzieci wyróżnia również niezwykle atrakcyjna cena.

 • Programy terapeutyczne Moje Bambino
 • Rozwój mowy i logopedia

  Wczesne wspomaganie rozwoju mowy u dziecka

  Rozwój mowy dziecka nie zawsze przebiega prawidłowo. Z różnych przyczyn etap wypowiadania pierwszych słów opóźnia się lub w kolejnych fazach rozwoju mowy występują trudności z prawidłowym wypowiadaniem głosek albo inne, specyficzne dysfunkcje. Dla zmartwionych rodziców pojawia się jednak nadzieja, którą daje logopedia. Ta prężnie rozwijająca się dziedzina dysponuje szeregiem metod oraz narzędzi, które wspomagają rozwój mowy, a przy okazji wiele innych funkcji takich jak: spostrzeganie, myślenie czy koncentracja.

  Nasz sklep oferuje różnorodne pomoce logopedyczne, które z powodzeniem znajdą zastosowanie w poradniach logopedycznych, psychologiczno- pedagogicznych, placówkach oświatowych oraz domach prywatnych. Program stymulujący rozwój mowy dzieci, na którym opierają się nasze produkty, został przygotowany przez doświadczonych specjalistów, który posiadają nie tylko bogatą wiedzę teoretyczną, ale też wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Programy multimedialne, które proponujemy Państwu pod postacią materiałów dydaktycznych z zakresu rozwoju mowy i logopedii, posiadają ponadto liczne wyróżnienia nadane przez praktyków. Budzą zaufanie i pozwalają osiągać zadowalające efekty, potwierdzone widoczną poprawą mowy.
  Programy zostały stworzone z myślą o specyficznych potrzebach dzieci oraz mając na uwadze wczesne wspomaganie rozwoju mowy. Poza tym, że niosą ze sobą wartość edukacyjną, posiadają atrakcyjną szatę graficzną, przemyślany schemat przebiegu pracy. Budzą ciekawość i zainteresowanie, a ich użytkownicy z przyjemnością z nich korzystają. Największą jednak zaletą oferowanych przez nas produktów jest wszechstronność oraz potwierdzona skuteczność. Stosowanie materiałów pozwala rozwinąć funkcje poznawcze oraz społeczne, jednocześnie działając w podstawowym obszarze, jakim jest mowa.

  Stosowanie większości produktów wymaga spełnienia określonych warunków technicznych, wyszczególnionych w opisie każdego z nich. Cena waha się od kilkunastu do kilku tysięcy złotych.

 • Edukacja polonistyczna, dysleksja

  Ćwiczenia i program korekty dysleksji

  U dzieci, z różnych przyczyn, pojawiają się trudności z przyswajaniem wiedzy w ogóle lub tylko konkretnych jej obszarów. Zadaniem pedagogów jest wybór adekwatnych materiałów edukacyjnych oraz przystosowanie środowiska szkolnego w taki sposób, by wspomóc prawidłowy rozwój i zminimalizować ryzyko pogłębiania się problemów. Jeśli istnieje możliwość to całkowite ich zniwelowanie. Pierwszym krokiem powinna być zawsze diagnoza wykonana przez kompetentnego specjalistę. Jeśli nauczyciel posiada takie uprawnienia, to z pewnością może odpowiadać za ten etap rozwiązywania problemu. W przypadku braku kompetencji, zalecana jest wizyta w szkole lub w poradni psychologiczno- pedagogicznej.

  Jednym z najpopularniejszych zaburzeń jest dysleksja obejmująca problemy z czytaniem i pisaniem. Co ważne, dysleksja dotyczy dzieci mieszczących się w normie intelektualnej, nierzadko o ponad przeciętnych zdolnościach. Terapia dysleksji obejmuje szereg metod i ćwiczeń, z których część oferuje nasz sklep. Ćwiczenia dla dyslektyków stanowią ciekawą alternatywę dla sztampowych zajęć prowadzonych na co dzień. Przygotowane w atrakcyjnej formie, zachęcają dzieci do aktywnego udziału i rozwoju szerokiego zakresu funkcji: myślenia, zapamiętywania, kojarzenia, które mają znaczenie nie tylko na etapie szkolnym, ale także w dorosłym życiu.
  W kategorii programy multimedialne proponujemy program korekty dysleksji, na który składają się różnorodne gry, tablice, książeczki i plansze zebrane w kompletne zestawy. W ten sposób nauczyciel zyskuje kompendium wiedzy i pomysłów, a edukacja polonistyczna- nowszy, bardziej przystępny wymiar.

  Oferowane przez nas pomoce doskonale sprawdzą się na zajęciach szkolnych, jak i w poradniach specjalistycznych, a nawet dla własnego użytku w domu. Wszystkie pozycje opracowane zostały przez doświadczony i kompetentny zespół specjalistów, przez co zyskują wartość dydaktyczną i korekcyjną. Cena produktów jest zróżnicowana i uzależniona od specyfiki i zawartości danego zestawu edukacyjnego.

 • Język obcy

  Programy multimedialne do nauki języków obcych przez dzieci

  Wiek, w którym dzieci rozpoczynają naukę języków obcych stale się obniża. Ważne jest jednak to, aby podejść do tematu w odpowiedni sposób przy wykorzystaniu dobrze dopasowanych materiałów. W naszym sklepie przyszykowaliśmy programy multimedialne do nauki języków obcych, które poprzez zabawę pozwolą na prawidłowy rozwój językowy u najmłodszych. Język angielski to obecnie podstawa, jeśli chodzi o kompetencje zawodowe, jak i społeczne. Im wcześniej rozpoczniemy naukę, tym szybciej i lepiej uda się go opanować. Dzieci trzeba jednak zachęcać do nauki, dlatego ważne jest to, z jakich materiałów skorzystamy. Programy multimedialne językowe zostały skonstruowane w taki sposób, aby zainteresować dzieci fabułą, kolorowymi symbolami, jak również bohaterami, którzy z pewnością do nich trafią.

  W tym przypadku przysłowie „bawiąc uczy, ucząc bawi” jest jak najbardziej na miejscu. Nasz sklep internetowy oferuje materiały w różnych wariantach, jeśli chodzi o poziomy zaawansowania. Będą to programy dla początkujących, jak również takie przeznaczone dla dzieci, które miały już styczność z językiem angielskim. Programy dopasowane są również względem wieku, dlatego dobór odpowiedniego wariantu nie powinien stanowić problemu. W naszym sklepie internetowym sprzedajemy programy do nauki języków obcych przeznaczone zarówno dla nauczycieli nauczania początkowego, jak i ćwiczenia dla dzieci, które te mogą wykonywać w domu indywidualnie bądź z pomocą rodzica. To z pewnością dobry pomysł, aby zacząć przygodę z językiem obcym, jak również szlifować wiedzę, którą wynosimy ze szkoły.

 • Edukacja matematyczna

  Program multimedialny do nauki matematyki

  Znane wszystkim powiedzenie "Matematyka jest królową nauk" daje co jakiś czas znać o swojej prawdziwości nawet niedowiarkom. Przecież tak cenione i popularne obecnie programowanie nie istniałoby, gdyby nie informatyka, zakorzeniona w matematyce właśnie. Potrzeba wykształcenia i rozwoju kompetencji uczniów w zakresie pozwalającym im później kontynuować edukację informatyczną, powoduje, że na rynku pojawiają się liczne programy edukacyjne do nauki kodowania.

  Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom uczniów i nauczycieli, nasz sklep oferuje programy multimedialne do nauki matematyki, zwłaszcza te kładące nacisk na wzrost kompetencji w zakresie logiki, kryptologii i myślenia komputacyjnego. Adresatami serii takich jak nominowana w 2017 roku do prestiżowej nagrody wydawniczej The London Book Fair Excellence Awards "Matematyka bez reszty" czy "Programowanie w ruchu", są uczniowie młodszych klas szkół podstawowych.

  Obydwie serie mają na celu rozwinięcie wyobraźni przestrzennej, planowania oraz umiejętności analizowania i rozwiązywania problemów, jednak podczas gdy "Programowanie w ruchu" to raczej forma dużej gry planszowej, po której można się poruszać fizycznie i która nie wymaga użycia komputera, to "Matematyka bez reszty" jest aplikacją komputerową, bardzo starannie zresztą przemyślaną. Każdy z trzech zestawów umożliwia korzystanie z aplikacji zarówno w wersji online, jak i offline (co ma znaczenie przy złej jakości łączu internetowym), oraz na dowolnym nośniku (dedykowana na tablicę multimedialną, ale współpracuje również z komputerem czy tabletem). Jej szczególną cechą jest dwujęzyczność, która pozwala na równoczesne rozwijanie zarówno kompetencji matematycznych, jak i lingwistycznych. Zestaw zawiera również roczną licencję na dany produkt na całą szkołę, niezależnie od liczby uczniów, nauczycieli czy urządzeń, przy czym cena wznowienia na kolejny rok wynosi około 50% ceny aplikacji.

 • Edukacja przyrodnicza

  Programy multimedialne do nauki przyrody i biologii

  Chcąc sprawić, żeby nauka w szkole była ciekawa, warto użyć specjalnych materiałów multimedialnych. To doskonały sposób, żeby temat stał się ciekawszy i bardziej zrozumiały nawet dla najmłodszych. Proste przedstawienie zagadnień w połączeniu z wieloma ilustracjami, filmami, zadaniami - tym waśnie cechują się oferowane przez nas programy multimedialne do nauki przyrody.

  Główną cechą, która sprawia, że programy przyrodnicze cieszą się tak ogromnym zainteresowaniem, jest pobudzanie umysłu do szybkiego przyswajania wiedzy. Jest to możliwe poprzez zestawienie najnowszych i przyjaznych dla dzieci sposobów przedstawienia materiału. Pobudzają one zainteresowanie tematem, a przyjazna forma łatwo zapada w pamięć. W ten sposób łatwiej nauczycielowi wyjaśnić nawet trudniejsze zagadnienia. Z kolei obrazowe przedstawienie tematu pomaga uczniom lepiej się skupić na lekcji. Dodatkową pomocą są interaktywne ćwiczenia, które w formie zabawy utrwalają lub sprawdzają wiedzę. Ponadto całość została objęta miłą dla oka grafiką. Programy multimedialne biologia w pełni pokrywają się z materiałem omawianym na lekcjach.

  Nasz sklep oferuje różnorodne pomoce dydaktyczne poruszające wiele tematów. Dostępne materiały są przygotowane zarówno pod kątem nauczania wczesnoszkolnego, jak i jako wsparcie nauki w kolejnych klasach szkoły podstawowej. Ogromny zasób materiałów i wysoka jakość zasobów multimedialnych to cechy, którymi wyróżniają się dostępne u nas produkty. Kolejną zaletą jest również atrakcyjna cena.

 • Edukacja społeczna

  Pomoce szkolne do edukacji społecznej

  Edukacja społeczna jest bardzo ważnym elementem nauki w okresie wczesnoszkolnym. Podczas tych zajęć bowiem uczniowie uczą się współdziałania z rówieśnikami oraz kształtowania prawidłowych relacji w rodzinie, jak i z pozostałymi członkami społeczeństwa. Przyswajają normy i zasady, jakie są przyjęte w danej społeczności, co znacznie ułatwia im dalsze funkcjonowanie w społeczeństwie. Poznają również inne kultury oraz ich obyczaje, ucząc się tym samym szacunku oraz tolerancji. Zajęcia te poszerzają również wiedzę uczniów na temat geografii czy historii. Podsumowując, zajęcia te kształtują w dziecku tożsamość kulturową i szacunek do innych kultur. Do tego celu konieczne jest posiadanie wielu pomocy dydaktycznych, map administracyjnych, książek, podręczników, ale warto również wprowadzić programy multimedialne, które z pewnością przykują uwagę każdego ucznia.

  Pomoce szkolne do edukacji społecznej, jakie oferuje nasz sklep, nie tylko nauczą dzieci prawidłowego zachowania w takich miejscach jak świetlica czy plac zabaw, ale równocześnie pomogą kształtować prawidłową wymowę, stymulują wzrok, słuch oraz pamięć i koncentrację dziecka. Dzieci uczą się, czym są uczucia, jak je wyrażać, a także jak sobie z nimi radzić, co pozytywnie wpływa na ich zachowanie. W naszej ofercie znajdą Państwo także programy multimedialne przeznaczone dla dzieci starszych w wieku 7-15 lat, które uzmysławiają im, jak niebezpieczne dla ich zdrowia są uzależnienia. Cena tych programów multimedialnych jest wysoce konkurencyjna w porównaniu z ich jakością oraz atrakcyjnością, dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 • Katecheza
 • Gimnazjum i szkoły ponadgimnazjalne

Potrzebujesz konsultacji przy wyborze oferty? Skontaktuj się z Przedstawicielem w Twoim regionie.