Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

Kategorie

Magiczny dywan
Interaktywna podłoga Magiczny Dywan Podłoga to bardzo ważne miejsce dla zabaw dzieci już od najmłodszych lat. Zapewnia ona bezpieczną przestrzeń do poznawania otaczającego świata, swoich możliwości ...

Interaktywna podłoga Magiczny Dywan

Podłoga to bardzo ważne miejsce dla zabaw dzieci już od najmłodszych lat. Zapewnia ona bezpieczną przestrzeń do poznawania otaczającego świata, swoich możliwości oraz rozwijania ich. Dlatego warto zaopatrzyć swoje sale szkolne i przedszkolne w podłogę interaktywną Magiczny Dywan.

Podłoga interaktywna dla dzieci Magiczny Dywan to innowacyjne rozwiązanie, które nadaje zabawom na podłodze zupełnie inne znaczenie. Urządzenie to sprawdzi się w każdym pomieszczeniu o gładkiej i jednolitej powierzchni. Projektor montowany jest na suficie, tworząc na podłodze wspomniany magiczny dywan, który pozwala dzieciom na udział w ciekawych zabawach dostosowanych do ich wieku, a w wieku szkolnym służy do zdobywania wiedzy z różnorodny dziedzin w całkiem nowy, interesujący sposób. Sterowana jest za pomocą ruchów dłoni i stóp, do zestawu dołączony jest również pilot, którym nauczyciel może sterować całym urządzeniem. Podłoga interaktywna to inwestycja, która zamieni zajęcia w zupełnie inne przeżycie i z pewnością sprawi, że nauka nigdy nie będzie kojarzyć się z nudą! W zestawie otrzymują Państwo szeroki zestaw gier i zabaw interaktywnych, urządzenie posiada również możliwość podłączenia do Internetu i głośników zewnętrznych.

Nasz sklep w swojej ofercie zawiera różnorodne pakiety wraz z urządzeniem, wśród których z pewnością znajdą Państwo odpowiedni zestaw do swojej placówki. My zaś gwarantujemy, że cena każdego zestawu jest wyjątkowo konkurencyjna, dlatego zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Więcej

Potrzebujesz konsultacji przy wyborze oferty? Skontaktuj się z Przedstawicielem w Twoim regionie.

Tematyka strony: wyposażenie szkół, wyposażenie przedszkola, pomoce edukacyjne, pomoce dydaktyczne, wyposażenie żłobków i przedszkoli