Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

Kategorie

Podkategorie

 • Kąciki relaksacyjne
 • Kąciki doświadczalne

  Zgodnie z podstawą programową uczeń już od najmłodszych klas powinien mieć możliwość przeprowadzania prostych doświadczeń i obserwacji. Szkoła powinna natomiast zapewnić warunki do bezpiecznego prowadzenia zajęć badawczych. Część obserwacji i doświadczeń powinna mieć charakter ciągły lub okresowy w powiązaniu np. ze zmianami pór roku. Najlepszym rozwiązaniem jest wyodrębnienie przestrzeni przeznaczonej do takich celów w postaci kącika doświadczalnego. Aby ułatwić szkołom to zadanie firma Moje Bambino prezentuje sprzęt, pomoce badawcze oraz gotowe zestawy doświadczalne, które staną się nieocenionym wsparciem w trakcie przeprowadzania zajęć z uczniami.

 • Kąciki biblioteczne

  Biblioteczki i kąciki szkolne do czytania

  Książki to najlepsi przyjaciele człowieka, dlatego warto zachęcać do czytania i obcowania z literaturą już od najmłodszych lat. Wykształcenie kultury czytelniczej u dzieci jest możliwe wtedy, kiedy stworzy im się okazje do spędzania czasu w otoczeniu słowa pisanego.
  Kącik biblioteczny w przedszkolu lub szkole jest zazwyczaj pierwszym, zaraz po rodzinnym domu, miejscem pokazującym młodym ludziom jak należy podchodzić to tematu czytelnictwa. Nasz sklep posiada duży wybór mebli takich jak biblioteczki szkolne, które bezpiecznie przechowają dziecięce książeczki, atlasy oraz tomy encyklopedii. Zostały one stworzone z myślą o tym, aby być szczególnie funkcjonalnymi dla najmłodszych. Są nie tylko bardzo pojemne, ale też zachęcająco prezentują propozycje wydawnicze. Biblioteczka szkolna może mieć również wysokość dostosowaną do poziomu, na którym znajduje się wzrok małych dzieci. Nie tylko będą mogły zobaczyć, co znajduje się na półkach, lecz także wybrać coś interesującego dla siebie. Na uwagę zasługują meble, które można bardzo sprawnie przewozić między pomieszczeniami, gdyż zamontowano w nich kółka.

  Równie istotne jak sama biblioteczka szkolna, regały i półki na książki jest miejsce, w którym najmłodsi będą w spokoju mogli oddać się porywającej lekturze. Kącik biblioteczny to przestrzeń pomagająca się wyciszyć. Doskonale służą do tego meble typu kryjówki. Stwarzają one prywatną atmosferę i pozwalają skupić się na treści książki. Meble te dostępne w naszym sklepie to solidnie wykonane produkty, przy projektowaniu których zadbano, aby szczególnie przypadły do gustu nawet najmłodszym z dzieci. Kącik taki powinien być też uzupełniony o wygodne siedziska. Kolorowe pufy oraz materace są w tych miejscach niezbędne, gdyż stanowią o wiele większą zachętę do czytania niż mało atrakcyjne biurka i krzesła.
  Produkty z naszego asortymentu to meble przystosowane do tego, aby być doskonałymi elementami wyposażenia przedszkoli i szkół. Świetnie uzupełniają wystrój wnętrz, a dzieci mogą z ich korzystać w komfortowy sposób. Cena mebli oraz ich znakomite wykonanie zdecydowanie powinny skłonić do zakupu.

 • Kąciki teatralne
 • Kąciki plastyczne
 • Kąciki zabaw
 • Szafki do kącików
 • Parawany

Potrzebujesz konsultacji przy wyborze oferty? Skontaktuj się z Przedstawicielem w Twoim regionie.

Tematyka strony: wyposażenie szkół, wyposażenie przedszkola, pomoce edukacyjne, pomoce dydaktyczne, wyposażenie żłobków i przedszkoli