Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

Kategorie

Krzesła szkolne
Jednym z głównych produktów z oferty Moje Bambino są krzesła szkolne. Posiadamy niezwykle szeroki asortyment, obejmujący: krzesełka drewniane, krzesła z regulacją wysokości, krzesła obrotowe, a ...

Jednym z głównych produktów z oferty Moje Bambino są krzesła szkolne. Posiadamy niezwykle szeroki asortyment, obejmujący: krzesełka drewniane, krzesła z regulacją wysokości, krzesła obrotowe, a nawet taborety. Każdy z poszczególnych modeli dostępny jest w wielu wariantach kolorystycznych, zarówno jeśli chodzi o siedzisko, jak i stelaż. Większość z nich dostępna jest również w kilku różnych rozmiarach.

 

Wszystkie nasze krzesła wykonane są z najlepszych jakościowo materiałów. Dodatkowo spełniają normy: PN -EN 1729-1: 2007 i PN -EN 1729-2: 2007. Wszystko to gwarantuje wygodę, bezpieczeństwo oraz długi czas użytkowania.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą krzeseł szkolnych. W razie jakichkolwiek wątpliwości, nasi konsultanci służą radą oraz pomocą.

Więcej

Potrzebujesz konsultacji przy wyborze oferty? Skontaktuj się z Przedstawicielem w Twoim regionie.

Tematyka strony: wyposażenie szkół, wyposażenie przedszkola, pomoce edukacyjne, pomoce dydaktyczne, wyposażenie żłobków i przedszkoli