Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

SZYBKIE PŁATNOŚCI
już dostępne

Kategorie

Podkategorie

 • Kąciki relaksacyjne
 • Kąciki doświadczalne

  Firma Moje Bambino wychodząc naprzeciw wymogom nowej podstawy programowej, prezentuje pomoce i wyposażenie, które świetnie się sprawdzić w tworzeniu kącików doświadczalnych w edukacji przedszkolnej. Zabawa w kącikach doświadczalnych sprzyja rozwojowi dzieci, pomaga odkrywać ich talenty, rozbudza pasje. Poprzez zabawy doświadczalne dzieci rozbudzają w sobie ciekawość świata i zamiłowanie do dalszej nauki oraz poznawania nowych rzeczy.

 • Kąciki konstrukcyjne

  Firma Moje Bambino wychodząc naprzeciw wymogom nowej podstawy programowej, prezentuje pomoce i wyposażenie, które świetnie się sprawdzą w tworzeniu kącików konstrukcyjnych w edukacji przedszkolnej.

  Konstruując z klocków różne budowle, dzieci nie tylko rozwijają umiejętności manipulacyjne, ale uczą się również pojęć przestrzennych tj: (na, pod, obok, za), pojęć dotyczących wielkości (duży, mały, większy, mniejszy, długi, krótki itp.)… Takie zabawy kształtują wyobraźnię przestrzenną, pomysłowość. Kąciki konstrukcyjne stanowią także okazję do wspólnych zabaw między rówieśnikami, dzięki czemu dzieci uczą się pracy w grupie, wspólnie planują, razem tworzą ciekawe projekty.

 • Kąciki manipulacyjne

  Kąciki manipulacyjne dla dzieci do szkół i przedszkoli

  Dobrze zaaranżowane sale, w których spędzają czas dzieci, gwarantują rozwijającą zabawę. Wyposażenie pomieszczeń dla najmłodszych w elementy sprzyjające odkrywaniu świata za pomocą jednocześnie zmysłu dotyku, słuchu i wzroku powinno znajdować się wszędzie tam, gdzie maluchy przebywają większą część dnia.
  Dzięki asortymentowi, który posiada sklep Moje Bambino, opiekun czy wychowawca ma możliwość, aby stworzyć fantastyczny kącik manipulacyjno-sensoryczny. Posiadamy gotowe rozwiązania, ale także elementy, z których sami zbudujemy taki kącik. Wystarczy niewielki kawałek przestrzeni, aby urządzić miejsce do radosnej i kreatywnej zabawy. Konstrukcje przedstawiające domki czy zwierzęta to wielofunkcyjne zabawki manipulacyjne dla dzieci. Ruchome elementy zachęcają do ich przekręcania, odczepiania , zmiany położenia i dotykania. Młody człowiek bada dzięki temu świat odbierając go wieloma zmysłami. W większych salach czy na zewnątrz świetnie sprawdzą się kąciki, które są wyposażone w tunele, przejścia i zjeżdżalnie. Ścienne ozdoby manipulacyjno-sensoryczne, aplikacje o ciekawej teksturze, panele z efektami dźwiękowymi to produkty stworzone do tego, aby wykorzystać je przy organizowaniu odpowiedniego dla dzieci otoczenia.

  Kąciki manipulacyjne do szkół i przedszkoli to doskonałe rozwiązanie aranżacyjne. Świetnie sprawdzą się wśród najmłodszych przedszkolaków, ale powodzeniem będą cieszyć się też w szkolnej świetlicy. Korzystna cena tych produktów oraz nieskończone możliwości zabawy jakie one dają, powinny zaważyć na słusznej decyzji o ich nabyciu.

 • Kąciki zabaw dla dziewczynek
 • Kąciki zabaw dla chłopców
 • Kąciki zabaw uniwersalne
 • Kąciki biblioteczne
 • Kąciki plastyczne
 • Kąciki teatralne
 • Szafki do kącików tematycznych
 • Stoliki i krzesełka do kącików
 • Parawany

  Parawany wyciszające i akustyczne do przedszkola

  Dobrym pomysłem na organizację przestrzeni w sporych rozmiarów sali jest wydzielenie stref. Umożliwia to jej lepsze wykorzystanie, gdyż nowo powstałe płaszczyzny mogę spełniać różne funkcje. Dodatkowo warto, aby oprócz zasłaniania widoku redukowały też sąsiednie odgłosy.
  Parawany wyciszające do przedszkola, które oferuje sklep Moje Bambino to najwyższej jakości produkty, zapewniające prywatność we wspólnej przestrzeni. Osłonięty nimi kawałek sali będzie dużo bardziej cichy i umożliwi spokojny odpoczynek czy wykonywanie w skupieniu różnych zajęć. Istnieje wiele opcji rozmieszczenia parawanów oraz łącznia ich w pod różnym kątem w jeden blok. W zależności od naszych potrzeb możemy zdecydować się na parawan wyciszający wysoki lub niski. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom tych, którzy chcą podzielić przestrzeń w bardziej efektowny sposób posiadamy w ofercie parawany przedstawiające radosne ilustracje zwierząt czy elementów przyrody, a także kolorowe kurtyny. Ciekawym pomysłem jest wydzielenie przestrzeni przeznaczonej do wystawiania spektakli. Jest to możliwe dzięki parawanom w formie teatrzyku kukiełkowego. Aby zbudować bardziej przytulną atmosferę i dodatkowo osłonić odseparowane miejsce, można także zamontować na nich baldachim. Parawany mają przede wszystkim funkcję praktyczną, ale ich wykonanie i piękny design to wspaniała ozdoba każdego pomieszczenia.
  Przenośny parawan akustyczny czy kurtyna przyda się na pewno w przedszkolu, szkole, świetlicy oraz w innych dużych pomieszczeniach, gdzie bawią się dzieci. Ich łatwy montaż i niezwykle atrakcyjna cena powinny skutecznie zachęcić do tego, aby znalazły swoje miejsce w placówkach wychowawczych, opiekuńczych i oświatowych.

 • Wewnętrzne place zabaw

  Wewnętrzny plac zabaw dla dzieci

  Sala zabaw dla dzieci to miejsce, w którym najmłodsi w kreatywny sposób mogą spożytkować nadmiar energii. Właściwe wyposażenie takiego pomieszczenia pomoże stworzyć w nim przyjazną atmosferę i zapewni dzieciom rozrywkę na długie godzin, a czas tutaj spędzony kojarzyć będzie się im z radością i przyjemnością. Pomysłowość projektantów tworzących dostępne w naszym sklepie produkty nie zna granic, dlatego plac zabaw do wewnątrz dla dzieci może przybrać formę domku na drzewa, łodzi podwodnej z basenem, okrętu albo łąki. Wielofunkcyjne kąciki rozrywki wyposażone są w bezpieczne dla dzieci schody z poręczami oraz zjeżdżalnie. Również ich wnętrze dostępne jest dla najmłodszych, gdzie mogą bawić się na miękkich i wygodnych materacach. Atrakcję stanowią też dodatkowe elementy, takie jak kuchnia albo tabliczki manipulacyjne. Dzięki nim dzieci przy okazji zabawy ćwiczą także ruchy dłoni oraz koordynację wzrokowo-ruchową. Poza rozbudowanymi konstrukcjami wśród dostępnych propozycji znajdą Państwo cieszące się ogromną popularnością wśród dzieci domki i namioty. Bajecznie kolorowe, wykonane z miękkich materiałów stanowią dla najmłodszych doskonałą kryjówkę i miejsce, w którym mogą odpocząć i się wyciszyć.

  Sklep Moje Bambino oferuje nie tylko wewnętrzne place zabaw dla dzieci, ale także elementy wymienne do nich, np. kolorowe panele terapeutyczne o ciekawych kształtach, pozwalające na stymulowanie zmysłu dotyku oraz motoryki dłoni. Cena każdego kącika jest w pełni adekwatna do jego jakości oraz możliwości, jakie ze sobą niesie - zarówno rozrywkowych, jak i terapeutycznych. Warto zwrócić uwagę na materiały, jakie zostały wykorzystane do powstania oferowanych Państwu produktów. Należą do nich m. in. tkanina PCV, pianka, drewno, sklejka, płyty laminowane oraz pleksi. Dzięki temu wszystkie place zabaw są wytrzymałe na intensywne użytkowanie i uszkodzenia, a jednocześnie łatwo poddają się pielęgnacji. Jeśli zastanawiają się Państwo, jak wyposażyć plac zabaw w swojej placówce edukacyjnej, zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą. Na naszej stronie znajdą Państwo szeroki wybór produktów pozwalających urządzić kącik zabaw w dowolnym stylu.

Potrzebujesz konsultacji przy wyborze oferty? Skontaktuj się z Przedstawicielem w Twoim regionie.