Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

Kategorie

Muzyka
Instrumenty i zabawki muzyczne dla dzieci – edukacja artystyczna Chcesz zapewnić dziecku wspaniałą zabawę, ale zabawki dostępne w sklepach są zbyt nudne? Marzysz o tym, żeby ...

Instrumenty i zabawki muzyczne dla dzieci – edukacja artystyczna

Chcesz zapewnić dziecku wspaniałą zabawę, ale zabawki dostępne w sklepach są zbyt nudne? Marzysz o tym, żeby dziecko rozwijało się podczas zabaw? Jednym z ciekawych rozwiązań mogą być instrumenty muzyczne dla dzieci. Rozwijaj kreatywność swojego maluszka już od najmłodszych lat. Właśnie w tym czasie warto rozbudzać upodobanie do muzyki. Ten wysiłek z pewnością opłaci się w przyszłości. Zabawki muzyczne są często niedoceniane. Wiele rodziców zamiast nich, woli dzieciom kupować zabawki interaktywne, które mają jak najbardziej zająć malucha. Oczywiście nie ma w nich nic złego. Jednak nie warto całkowicie rezygnować z instrumentów stworzonych specjalnie z myślą o dzieciach.

Pierwszą zaletą, jaką cechują się zestawy instrumentów dla dzieci, jest rozwijanie kreatywności. Ponadto poprzez przyciskanie klawiszy, a także wprawianie w ruch elementów w celu wydawania dźwięku, dziecko trenuje motorykę ruchu. Przy okazji już od najmłodszych lat ma możliwość rozwijać słuch muzyczny. W jaki sposób? Podczas zabawy ma możliwość poznać różne instrumenty oraz zapamiętać ich dźwięk. Może przy okazji odkryją Państwo u dziecka talent muzyczny? Nie warto pozbawiać go tej możliwości. Trening poprzez zabawę już w młodym wieku, może zaowocować wyjątkowymi umiejętnościami w przyszłości. Sklep Moje Bambino ma na celu wspomagać rozwój dzieci pod każdym względem. Dlatego też w naszej ofercie pojawiły się zabawki muzyczne. Te pięknie wykonane zabawki, przypominające prawdziwe instrumenty, doskonale potrafią przykuć uwagę dziecka. Jest to możliwe dzięki wesołym kolorom, które przyciągają wzrok oraz poprzez piękne wykonanie, które wprost zaprasza do zabawy.

Nasz sklep z instrumentami dla dzieci posiada również proste instrumenty, które mogą przydać się w szkole lub w przedszkolu. Będą wspaniałą pomocą podczas lekcji muzyki. Jako że edukacja artystyczna z powodzeniem może być prowadzona nawet dla najmłodszych dzieci - zachęcamy do skorzystania z oferty. Warto dzieci zaznajamiać z instrumentami, bo to niezwykle wspomaga proces rozwoju.

Więcej

Podkategorie

 • Instrumenty perkusyjne

  Muzyczne instrumenty perkusyjne dla dzieci

  Gdy tylko zauważymy rozwijający się talent muzyczny u naszej pociechy, możemy zacząć inwestować w zabawki instrumentalne, dzięki którym zdolności naszego malucha jeszcze bardziej się rozwiną. Odwiedzając nasz sklep internetowy, natknąć się można na liczne instrumenty przeznaczone do nauki i zarazem zabawy dla najmłodszych. Na czoło wysuwają się instrumenty perkusyjne. Zabawa nimi przynosi radość wszystkim dzieciom. Przy kontakcie z tego typu zabawkami rozwojowymi kształcą swoją wrażliwość na dźwięki, uczą się wyczucia rytmu oraz spontanicznego wyławiania nut z przestrzeni. Z czasem potrafią odtworzyć dany dźwięk za pomocą własnego głosu, co dowodzi temu, że w czasie zabawy kształtuje się także ich słuch. Łatwe w obsłudze instrumenty perkusyjne dla dzieci w naszym sklepie internetowym mają postać zestawów cymbałek, drewnianych pałek, ksylafonów, dzwonków diatonicznych, kastanietów, bębenków, małych talerzy, shakerów, tamburynów. Wszystkie instrumenty muzyczne dla dzieci wydają specyficzne, oryginalne i trudne do podrobienia dźwięki. Świetna jakość techniczna nie ustępuje jakości typowych instrumentów przeznaczonych dla dorosłych, na uwagę zasługuje także przystępna cena. Rodzic może z pewnością kupić na prezent urodzinowy kilka instrumentów, dzięki którym w krótkim czasie będzie można sformować pierwszą domową orkiestrę? Wspólna, rodzinna zabawa instrumentami dziecięcymi, nie tylko tymi perkusyjnymi, na pewno jeszcze bardziej zbliży do siebie rodziców i dzieci. Pora zatem wypróbować wszystkie grające skarby!

 • Instrumenty dęte

  Instrumenty dęte dla dzieci

  Rozwój dziecka obejmuje wiele różnorodnych obszarów, a specjaliści dawno udowodnili, że rozmaite i odmienne bodźce, zastosowane w odpowiedni sposób, mogą ten proces wspomóc. W ramach zajęć szkolnych chętnie organizowane są zajęcia muzyczne, choć ich elementy pojawiają się najczęściej dużo wcześniej w edukacji. Aby dostarczyć dziecku profesjonalnych narzędzi do kształtowania słuchu muzycznego lub nauki gry na pierwszych instrumentach, warto skorzystać z naszej oferty, jaką są instrumenty dęte. W ramach tej kategorii proponujemy: flet, flet drewniany, harmonijkę oraz gwizdki.

  Zestaw instrumentów muzycznych przygotowany jest specjalnie z myślą o najmłodszych. Poza spełnianiem wymogów charakterystycznych dla tej grupy instrumentów, produkty prezentują się atrakcyjnie dla dzieci. Posiadają przyciągające uwagę wzornictwo lub wyrazisty kolor. Drewniany gwizdek- ludek został zaprojektowany jako narzędzie zakończone wizerunkiem postaci bajkowej. Poprzez aspekt estetyczny, nasz sklep, stara się dodatkowo zachęcić młodych użytkowników instrumentów do sięgania po nie i czerpania radości, jaką niewątpliwie daje zabawa poprzez grę. Instrumenty dęte dla dzieci to doskonały pomysł na wzbogacenie zajęć lekcyjnych w przedszkolach oraz początkowych klasach szkoły podstawowej. Z całą pewnością rozbudzenie w dzieciach wrażliwości muzycznej jest nie do przecenienia, a im wcześniej rozpoczną swoją przygodę z muzyką, tym większe szanse na dalszy sukces. Cena poszczególnych produktów jest współmierna do jakości.

 • Zestawy instrumentów

  Zestawy instrumentów dla dzieci

  Muzyka, szczególnie w formie rytmiki przynosi ogromne korzyści dzieciom poczynając już od przedszkola. Stały kontakt i samodzielne granie na instrumentach staje się więc jednym z ważniejszych przedmiotów. Aby te zajęcia stały się przyjemnością nasz sklep przedstawia Państwu instrumenty dla dzieci, które powinny znaleźć się na każdej takiej lekcji.

  Zestawy muzyczne zawierają podstawowe instrumenty, które dzięki swojej prostocie może obsłużyć każde dziecko. Drewniane elementy są wytrzymałe, a każdy przetestowany został pod względem bezpieczeństwa użytkowania dla mniejszych dzieci od 3 roku życia. Ciekawe kształty, kolorowe obróbki oraz wydobyty z nich dźwięk to przyjemność dla każdej pociechy. Z chęcią skorzysta z możliwości zagrania na każdym z nich. Niewielka cena całych zestawów pozwoli na skompletowanie wyposażenia dla wszystkich uczniów znajdujących się w grupie, a nawet stworzenia wyjątkowych zajęć muzycznych pozalekcyjnych.

  Zestaw instrumentów muzycznych składa się z podstawowych przyrządów, takich jak: cymbałki, dzwonki, trójkąty, marakasy, bębenki, talerze i wiele innych. Dzięki nim nauczyciel z powodzeniem stworzy wyśmienity koncert już z dziećmi w wieku przedszkolnym. Każda pociecha będzie miało szansę poznać i nauczyć się grania na różnorodnych instrumentach, zdobywając jednocześnie wiele umiejętności manualnych. Granie na instrumentach pobudza rozwój zmysłu słuchu, koncentrację, uczy cierpliwości i samodyscypliny, łagodzi stres, a kontakt z nimi od najmłodszych lat często wydobywa ukryte talenty.

 • Meble i akcesoria muzyczne

  Akcesoria muzyczne i meble dla dzieci

  Muzyka odgrywa w rozwoju dzieci ogromną rolę. Przez korzystanie z zabawek i akcesoriów muzycznych, dziecko w naturalny sposób obcując z muzyką stymuluje swój rozwój.
  Nasz sklep oferuje różnorodne akcesoria muzyczne dla dzieci. Znajdziemy tutaj bogate zestawy instrumentów, z jakich może korzystać dziecko, rozmieszczonych na specjalnym stoliku i uporządkowanych w łatwy i dostępny sposób. Taki zestaw jest świetnym wyborem, jeśli maluch nie posiada jeszcze żadnych instrumentów i chcemy umożliwić dziecku korzystanie z różnych możliwości oraz wybór. Komplet ten świetnie sprawdzi się też jako wyposażenie sali w przedszkolu lub świetlicy.

  Mamy w ofercie także meble muzyczne, takie jak komoda z szufladami, w której można uporządkować sprzęt, półka z makatką do posegregowania instrumentów, stojak na nuty czy suchościeralna tablica z pięciolinią.
  Cena oferowanych przez nas akcesoriów jest bardzo różna w zależności od wybranego produktu. Możemy wybrać z oferty dokładnie to, co idealnie spełni nasze oczekiwania w kwestii dbania o muzyczny rozwój dziecka.

 • Piosenki dla dzieci

  Piosenki dla dzieci na płytach CD

  Imprezy dziecięce wymagają określonej oprawy muzycznej. Najmłodsze grono słuchaczy raczej nie może dobrze się bawić przy muzyce przeznaczonej dla dorosłych. Dlatego trzeba zadbać o repertuar typowo dziecięcy, który jest prawdziwą skarbnicą materiałów uczących nasze dzieci wrażliwości, fantazji i otwartości na otaczający je świat. Polecamy piosenki dla dzieci w licznych zestawach, nagranych profesjonalnie na płytach kompaktowych. Z takimi piosenkami każda dziecięca impreza z pewnością będzie udana, a dzieci wspominać swój wspólny bal będą bardzo długo. Nasz sklep oferuje różnorodny repertuar dziecięcy na płytach - znalazło się tu miejsce na piosenki dla dzieci na temat różnych pór roku, a także o świętach Bożego Narodzenia. Niektóre piosenki dla dzieci z naszych płyt mogą towarzyszyć różnym zabawom ruchowym podczas zajęć w żłobku, przedszkolu, czy też szkole. Rozwijanie koordynacji ruchowej poprzez zabawę często przynosi najlepsze efekty, warto wypróbować nasze płyty z dziecięcą muzyką także do tego celu.

  Na płytach znajdziemy także niezwykle wdzięczne kołysanki, które można puścić dziecku z domowego odtwarzacza tuż przed snem. Na płytach znajdują się nie tylko tradycyjne piosenki dla dzieci, nierzadko z duchem historii i krzepiące wartości patriotyczne. Na nośnikach można znaleźć także wiele wierszy i rymowanek. W czasie zabawy, po kilku powtórzeniach dziecko będzie potrafiło zaśpiewać piosenkę lub powiedzieć wierszyk samodzielnie, z pamięci. Płyty z muzyką z naszego sklepu internetowego są wspaniałą pomocą dydaktyczną. Korzystna cena z pewnością powinna zachęcić do zakupu wszystkich rodziców i wychowawców.

 • Pomysły na przestrzeń

  Sala muzyczna w przedszkolu - pomysły i inspiracje

  Zastanawiasz się, jak powinna wyglądać sala muzyczna w przedszkolu, by wspomagać rozwój dziecka i zachęcać do aktywności oraz eksploracji w obszarze dźwięków? Świetnie, że coraz więcej osób dostrzega potrzebę dbania o szczegóły, które finalnie decydują o całości. Sposób aranżacji, rozmieszczenia poszczególnych przedmiotów, wreszcie kolory oraz specjalistyczne akcesoria mają ogromne znaczenie dla odbioru miejsca przez dzieci. W warunkach bezpiecznych i przyjaznych, akceptowalnych przez najmłodszych, jest szansa efektywnej pracy i osiągania rezultatów bez nadmiernego wysiłku, tylko w atmosferze zabawy. Jeśli jesteś dyrektorem przedszkola, opiekunem grupy lub posiadasz kompetencje, by decydować o aranżacji przestrzeni przedszkolnej, to zapraszamy do współpracy.

  Oferujemy wsparcie w przygotowaniu miejsca, jakim jest sala muzyczna. Zajmujemy się dostarczeniem mebli oraz wyborem niezbędnych narzędzi do pracy, wcześniej przedstawiając profesjonalny projekt wizualny. Zabawy muzyczne w sali mogą zyskać na wartości poprzez użycie żywych kolorów oraz stworzenie przestrzeni dla dzieci, gdzie znajdą miejsce do gier, nauki gry na instrumentach czy śpiewania. Całości dopełnia profesjonalne wyposażenie, jakim dysponujemy w naszym sklepie. Zapewniamy pomoc na każdym etapie realizacji projektu, by osiągnąć efekt zadowalający zarówno przyszłych adeptów muzycznego świata, jak i ich przewodników na tej drodze. Wszystkie produkty spełniają normy wymagane podczas kontaktu z dziećmi, przez co są całkowicie bezpieczne.

Potrzebujesz konsultacji przy wyborze oferty? Skontaktuj się z Przedstawicielem w Twoim regionie.