Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

SZYBKIE PŁATNOŚCI
już dostępne

Filtruj

Kategorie

Miękkie maty
Poduchy i maty do przedszkola Niemowlęta, jak również nieco starsze maluchy, a także dzieci w wieku przedszkolnym uwielbiają bawić się na podłodze. Jest to niezwykle bezpieczne ...

Poduchy i maty do przedszkola

Niemowlęta, jak również nieco starsze maluchy, a także dzieci w wieku przedszkolnym uwielbiają bawić się na podłodze. Jest to niezwykle bezpieczne miejsce do zabaw, dające nieskończone możliwości różnego rodzaju aktywności, dlatego najmłodsi tak lubią się tam bawić. Niestety podłoga ma wady, jest twarda i zwykle zimna. Dlatego warto ją przykryć odpowiednią do tego celu matą, która nie tylko zapewni komfort i bezpieczeństwo podczas zabaw, ale także będzie aktywnie wspierała rozwój dziecka poprzez stymulowanie jego zmysłów feerią barw i kształtów.
Materace i maty piankowe oferowane w naszym sklepie internetowym to niezwykle estetyczne akcesoria do zabaw na podłodze przeznaczone dla najmłodszych. Kolorowe, wykonane z miękkich i przyjaznych dla dziecka materiałów, niewątpliwie zachęcają do korzystania z nich. Poduchy i maty do przedszkola są produkowane z różnego rodzaju tkaniny, ale głównie z bawełny. Znana jest ona ze swoich wyjątkowych właściwości, a przede wszystkim nie powoduje alergii, dlatego doskonale sprawdza się w tego rodzaju produktach.

Dobrej jakości mata do przedszkola czy też do żłobka powinna być odpowiednio miękka, zapewniać właściwą izolację termiczną, skutecznie chroniącą dziecko od zimnej powierzchni podłogi, a przede wszystkim musi być łatwa w pielęgnacji i czyszczeniu. Nasz sklep oferuje maty, które doskonale spełniają te zadania. Mają także inne zalety. Są wyposażone w przeróżne elementy sensoryczne, miękkie, szeleszczące, jak również błyszczące, dodatkowo stymulujące zmysł wzroku. Niewątpliwym atutem jest także ich atrakcyjna cena, która zachęca do zakupu.

Więcej
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów